PDA

View Full Version : Чест ли е за едно момче да е първият?



gotina_teenka
06-04-2008, 15:35
Здравейте!

Имам един по-специален въпрос към най-вече момчетата. От темите,които съм изчела тука оставам с впечатлението,че повечето момчета се гордеят с това,че са първите на гаджетата си. Искам да ви попитам наистина така ли?И значи ли това много за вас,че тя се е отдала или ще се отдаде именно на вас?

10х предварително .. :)

bebeT00
06-04-2008, 15:45
Здравейте!

Имам един по-специален въпрос към най-вече момчетата. От темите,които съм изчела тука оставам с впечатлението,че повечето момчета се гордеят с това,че са първите на гаджетата си. Искам да ви попитам наистина така ли?И значи ли това много за вас,че тя се е отдала или ще се отдаде именно на вас?

10х предварително .. :)
И аз доскоро мислих,че за едно момче е важно ,когато момичето е девствено ,но вече немисля така може да е парви,но няма да е последен ,при повечето момичета е така.

veile
06-04-2008, 16:09
и аз искам момиче с което съм да е девствена .... и аз да съм първият и последният :) ...но днешнят свят е ...мн развит и дори не се среща момиче да е девствено :p..... вече хората на 1-вата среща се ........

FeelMe
06-04-2008, 16:12
az mislq 4e edno mom4e naistina bi se radvalo da e purviqt na gadjeto si za6toto po tozi na4in tq mu pokazva 4e mu ima doverie i naistina durji na nego,a i vse pak moje6 da ne zapomni6 vtoriq ili tretiq,no purvoto mom4e (muj) vinagi 6te go pomni6.(momi4e sum) :)

firesnow
06-04-2008, 16:13
Здравейте!

Имам един по-специален въпрос към най-вече момчетата. От темите,които съм изчела тука оставам с впечатлението,че повечето момчета се гордеят с това,че са първите на гаджетата си. Искам да ви попитам наистина така ли?И значи ли това много за вас,че тя се е отдала или ще се отдаде именно на вас?

10х предварително .. :)

да не се чуа....
даже избягвам девствени момичета.......

MELON
06-04-2008, 16:14
da :grin: :grin: :grin:

bebeT00
06-04-2008, 17:41
az mislq 4e edno mom4e naistina bi se radvalo da e purviqt na gadjeto si za6toto po tozi na4in tq mu pokazva 4e mu ima doverie i naistina durji na nego,a i vse pak moje6 da ne zapomni6 vtoriq ili tretiq,no purvoto mom4e (muj) vinagi 6te go pomni6.(momi4e sum) :)
Шe го помниш,но не винаги аз ако можех валще да не се сещам за него ,но ще го забравя.

Remini
06-04-2008, 17:43
Важно е за момичето кой и е първи
Но предпочитам да не съм първи :D

posssesssed
06-04-2008, 17:49
Важно е за момичето кой и е първи
Но предпочитам да не съм първи :D
so true :grin:

Love_Is_The_Answer
06-04-2008, 18:02
Според мен наистина би се почувствал специален ако е първи, но не мога да твъря, защото не съм момче ... а и то за всчко (момче) е различно :D

kalokairi
06-04-2008, 19:17
абе се ми е едно девствена ли е не е ли

DevilWish
06-04-2008, 19:23
Според мен наистина би се почувствал специален ако е първи, но не мога да твъря, защото не съм момче ... а и то за всчко (момче) е различно :D
I az taka smyatam ;) No TRYABVA da se 4uvstva specialen ;)

sweet_sorcerer
06-04-2008, 19:30
az mislq 4e edno mom4e naistina bi se radvalo da e purviqt na gadjeto si za6toto po tozi na4in tq mu pokazva 4e mu ima doverie i naistina durji na nego,a i vse pak moje6 da ne zapomni6 vtoriq ili tretiq,no purvoto mom4e (muj) vinagi 6te go pomni6.(momi4e sum) :)
Шe го помниш,но не винаги аз ако можех валще да не се сещам за него ,но ще го забравя.
и аз така...

FeelMyPain
06-04-2008, 19:46
Ест. че се радвам да съм първия на дадено момиче, НО да е наясно какво прави, защото иначе секса е по труден от решаване на логаритми...
А и да е навита естествено...Имам приятел, който викаше, че 20 минути се гонели из спалнята :razz: :razz: :razz: :razz:

vesinka91
06-04-2008, 20:48
и аз искам момиче с което съм да е девствена .... и аз да съм първият и последният :) ...но днешнят свят е ...мн развит и дори не се среща момиче да е девствено :p..... вече хората на 1-вата среща се ........
aaa da si imame uvajenieto az s1m si savsem devstvena i na 1vata sre6ta ne se....
:D

firesnow
06-04-2008, 20:50
и аз искам момиче с което съм да е девствена .... и аз да съм първият и последният :) ...но днешнят свят е ...мн развит и дори не се среща момиче да е девствено :p..... вече хората на 1-вата среща се ........
aaa da si imame uvajenieto az s1m si savsem devstvena i na 1vata sre6ta ne se....
:D

да си ве..

gazar
06-05-2008, 04:21
Здравейте!

Имам един по-специален въпрос към най-вече момчетата. От темите,които съм изчела тука оставам с впечатлението,че повечето момчета се гордеят с това,че са първите на гаджетата си. Искам да ви попитам наистина така ли?И значи ли това много за вас,че тя се е отдала или ще се отдаде именно на вас?

10х предварително .. :)
да! може би но е рядкост

amatorium
06-05-2008, 09:29
Razbira se. Ostavq specialno chuvstvo, a i samiqt akt e dosta po-razlichen ot ostanaliq sex. Vse pak edno dobro otvarqne e kato edno hubavo prizemqvane na samolet. Nqma kak pilotut da ne izpita zadovolstvo.

Xtuning
06-05-2008, 10:27
Въпроса беше към момчетата ,а пишат само момичета ......

Ако момчето наистина обича момичето , факта че тя му се отдава за първи път и му гласува такоВа доверие , за него значи много !

Basketball
06-05-2008, 10:38
така е.. всеки, който е първи на половинката би трябвало да се чувства специален, че тя му има вярата, за да му се даде... но все пак аз лично не предпочитам да съм първия, предпочитам 2-рия :-D

soul1199
06-05-2008, 11:03
az mislq 4e edno mom4e naistina bi se radvalo da e purviqt na gadjeto si za6toto po tozi na4in tq mu pokazva 4e mu ima doverie i naistina durji na nego,a i vse pak moje6 da ne zapomni6 vtoriq ili tretiq,no purvoto mom4e (muj) vinagi 6te go pomni6.(momi4e sum) :)
i az taka mislq

purple__love
06-05-2008, 11:16
spored men zavisi ot mom4eto...dali 6te iska da e specialen za priqtelkata si....ili vaob6te nqma da go burka...to si e do harakter....moite gadjeta vinagi gi e burkalo...kakvo 6to sum pravila s predi6niq....i vinagi durjat da budat po-specialni ot biv6iq...pone az popadam na takiva mom4eta...ili si gi izbiram svestni...

MaKiNgMeCraZy
06-05-2008, 11:22
Важно е за момичето кой и е първи
Но предпочитам да не съм първи :D


У брао :) И аз така мисля, въпреки че съм момиче :) Ама има и друго .. сега май на дамите не им пука особенно кой им е първия ;р
Къде къде по-яко е вече като се е научила на туй онуй и не я е страх от пишки ;р

Ivalinka
06-05-2008, 11:26
ако не му пука за нея ,какво го засяга това тя девствена ли е или не....

SpOrTs_GiRl
06-05-2008, 14:21
Ееее к'во направихте .. Темата е за мнението на момчетата по този въпрос и изцяло засяга тях, а като гледам 70% от коментарите са с мнения на момичетата ......................... Оставете ги те да си кажат .. Към тях е въпроса, а не към нас .. И всички момичета на края на мнението си писали >> "е аз не съм момче де, не знамм ... " .. емиии как ше знаете .... Оставете ги те сами да си кажат. :)

hamilcar
06-05-2008, 15:37
Радвам се, че съм бил първи на момиче.

Приятно ми е като си помисля, че след години ще се сеща за мен, защото съм бил първия.

miShle
06-05-2008, 15:50
Момиче съм,но ще пиша по темата,защото ми се пише :D Та ако момчето обича момичето и е наистина загрижено за нея много по принцип трябва да е някаква чест това за него, самата мисъл че той и е първият, че тя е направила този избор трябва да означава нещо за него ... Което е супер яко :grin: Но ако говорим за момичетата, които решават да го направят с първия срещнат, много ясно че тогава на момчето не му пука особено и че му е е все тая .. така,че е остносително ... Мое си мнение :)

bebeT00
06-05-2008, 16:46
и аз искам момиче с което съм да е девствена .... и аз да съм първият и последният :) ...но днешнят свят е ...мн развит и дори не се среща момиче да е девствено :p..... вече хората на 1-вата среща се ........
aaa da si imame uvajenieto az s1m si savsem devstvena i na 1vata sre6ta ne se....
:D

да си ве..
като е парви кво?голям прас кво му е спецялното?

MaKiNgMeCraZy
06-06-2008, 08:36
Радвам се, че съм бил първи на момиче.

Приятно ми е като си помисля, че след години ще се сеща за мен, защото съм бил първия.


Пък ако ти кажа колко се помни ... т.е. помни се, но не е от най-приятните неща за помнене.Аз пък си мисля че не момичето трябва да е девствено, а да е била с друг/и и момчето да е девствено .. тогава то просто ще откачи от кеф .. докато ако примерно ти си ми първия хич няма да ми е кеф ... и след време ще се сещам за тебе само като първия .. не като нещо специално ;)
П.П. Ясно ми е че сега много хора ще кажат, че не съм права, ама я се замислете ... не е ли така ... момчето с времето остава просто първия, а не нещо специално..

pav40
06-06-2008, 09:04
Здравейте!

Имам един по-специален въпрос към най-вече момчетата. От темите,които съм изчела тука оставам с впечатлението,че повечето момчета се гордеят с това,че са първите на гаджетата си. Искам да ви попитам наистина така ли?И значи ли това много за вас,че тя се е отдала или ще се отдаде именно на вас?

10х предварително .. :) Определено има значение! Щом тя е девствена и се пуска на момчето с което ходи ( ЕСТ. ако не е някоя курвичка) значи има специални чувства към момчето. Той ще и е първия това означава че тя никога няма да го забрави!

bazzil
06-06-2008, 10:39
и аз искам момиче с което съм да е девствена .... и аз да съм първият и последният :) ...но днешнят свят е ...мн развит и дори не се среща момиче да е девствено :p..... вече хората на 1-вата среща се ........
aaa da si imame uvajenieto az s1m si savsem devstvena i na 1vata sre6ta ne se....
:D
Кво ще рече съвсем девствена ?? Хяхяхя големи определения давате вие бе смешковци
По темата : Ами ест че ще му е хубаво, та нали той е избранникът хихиихихихих :lol:

firesnow
06-06-2008, 10:42
и аз искам момиче с което съм да е девствена .... и аз да съм първият и последният :) ...но днешнят свят е ...мн развит и дори не се среща момиче да е девствено :p..... вече хората на 1-вата среща се ........
aaa da si imame uvajenieto az s1m si savsem devstvena i na 1vata sre6ta ne se....
:D
Кво ще рече съвсем девствена ?? Хяхяхя големи определения давате вие бе смешковци
По темата : Ами ест че ще му е хубаво, та нали той е избранникът хихиихихихих :lol:

Избранника да бъде в средата на кървавата баня :D