PDA

View Full Version : mnogo speshno mi trqbva ese po biologiq na tema ............



raq_00
06-04-2008, 17:20
mnogo speshno mi trqbva ese po biologiq na tema motiv ..... kakva iskam da stana? za6to iskam da stana takava? i kak 6e go postigna?


mnogo vi se molq pomognete za utre mi trqbvaa :( [/u]

Terorist
06-04-2008, 17:23
ако ми кажеш какво общо има това с биологията ще ти помогна

raq_00
06-04-2008, 18:01
emi sega u4im po biologiq za povedenieto na horata za obrazuvanieto za nervanaat sistema i e takiva i za6toto v posledno vreme se govori 4e decata u4nicite ne sa motivirani neznaqt kakvi isksat da stanat i za tova na6ta gospoja mi kaza da napravim takova ese :P

woshata
06-04-2008, 18:06
госпожата ти е тъпа.

raq_00
06-04-2008, 18:08
oh znam ama pls trebva mi tava mi e re6ava6to za otcenkata plss a na men ni6to ne mi idva na um 6to napi6ete tava 6e pi6a i az se e ta kakvo ne6to trebva miii mn mn spe6no za utree i tiq dva dena da izbutam i posle posledna sedmica jivot... :grin:

woshata
06-04-2008, 18:09
6ти или 7ми клас си

raq_00
06-04-2008, 18:12
osmi

bebeT00
06-04-2008, 18:18
mnogo speshno mi trqbva ese po biologiq na tema motiv ..... kakva iskam da stana? za6to iskam da stana takava? i kak 6e go postigna?


mnogo vi se molq pomognete za utre mi trqbvaa :( [/u]

Когато бях малка исках да стана ветеринар,по-късно мечтаех,да стана певица,манекенка,продавачк а в магазин,актриса,танцьорка и какво ли още не, а сега?За какво мечтае сега едно средно статистическо момиче на моята възраст?Бих могла да кажа,че мечтая за световен мир и да мога да давам средства за благотворителност,но така ще звуча,като участничка в конкурс за красота или президент изказваш предизборната си кампания или с други думи,нито аз нито пък вие ще ми повярвате.А,какъв е смисъла да се пишат неверни неща,като и без друго има вече достатъчно такива написани и не виждам защо трябва да добавям още едно към тях. А,защо “моята мечта” трябва да е само една?Човешкото съзнание е едно от малкото безгранични неща на този свят и ние имаме привилегията да го притежаваме,тогава би било грях да не се възползваме от нея.Всеки има право сам да избере своя цел в живота,точката към,която да се стреми,моята мечта е да не спирам никога да мечтая,защото понякога и това,което изглежда нереално,невъзможно и глупаво се сбъдва и то когато най-малко го очакваме.Колкото повече пораствам,толкова повече се променям,имам различни идеали,амбиции,виждам света по един по-различен начин,постепенно мечтите за понита и кукли Барби са заместени от желанието ми да срещна истинската любов,да успея да вляза да уча където искам,да не греша в решенията си.Няма човек,които никога тайничко да не се надява един ден да му се случи чудo .Не искам всичките ми мечти да се сбъднат,защотото тогава значи съм постигнала всичко и няма смисъл да продължавам,защотото човек без мечти е като стара празна кутия,най-хубавото е,че имам цял живот,за да постигам,за да добавям още точки към списъка на желанията си и за да намирам нови причини да помечтая малко за това,което ще ме направи щастлива и което може би се крие някъде там зад ъгъла,където не сме се сещали никога да погледнем.Всеки човек си пада малко или много егоист и мисли само за себе си,но ако той иска да бъде щастлив със сигурност не може да го постигне ако тези покрай него не са,защото когато няма с кой да споделиш радостта си,никога не можеш да я изпиташ пълноценно.Затова,когато замечтая ,за нещо,което аз искам ,все пак се замислям и за тези покрай мен,защото въпреки всичко те са важни.Надявам се един ден,да успея да намеря човека,които да мога да допусна до онова съкровено и тайно място,където в продължение на години съм трупала мечтите си,да мога да направя тези покрай себе си,малко по-щастливи,малко по-добри,да намеря път към това,което съм считала за загубена кауза,просто има толкова много неща,но все пак не трябва никога да забравяме едно нещо,че човек,трябва да внимава,какво си пожелава,понеже понякога мечтите се сбъдват.

woshata
06-04-2008, 18:22
osmiпхях.. айдер отговориха ти на въпроса.. изчезвай да преписваш са

raq_00
06-04-2008, 18:23
lele mersi mn mn ama mn mn :-) :-) :-)

metaxa
06-04-2008, 18:33
Пиши темите в правилния раздел :-x :-x :-x