PDA

View Full Version : Голяма ли е възможността?



DevilWish
06-04-2008, 17:49
Izvinyavam se ,4e ne pi6a na kirilica ,no nyamam ,a e prekaleno vajno ,za da t1rsya ot kade da go kiriliziram.
Molya Vi spe6no mi kajete ,koga e nai-golemiya 6ans da zabremenee edno momi4e ,sled ili predi cikal...
izob6to sled cikal kak e rabotata?
Edna priyatelka e imala "ne6tasten slu4ai" priyatelya i e sv1r6il v neya /prezervativa se sk1sal/ ,to4no predi 1 den i e sv1r6il cikala molya vi kajete sega mnogo opasno li e?
Estestveno ,6te vzeme hap4e/koeto e drug problem ,t1i kato ne sme v B-ya i tuka ne stava lesno rabotata/ ,no kajete sega sled cikal golyama li e v1zmojnostta?

_princess_
06-04-2008, 17:52
само по време на овулация може да се забременее според мен. а тя е няколко дни след цикъла

bebeT00
06-04-2008, 17:55
Izvinyavam se ,4e ne pi6a na kirilica ,no nyamam ,a e prekaleno vajno ,za da t1rsya ot kade da go kiriliziram.
Molya Vi spe6no mi kajete ,koga e nai-golemiya 6ans da zabremenee edno momi4e ,sled ili predi cikal...
izob6to sled cikal kak e rabotata?
Edna priyatelka e imala "ne6tasten slu4ai" priyatelya i e sv1r6il v neya /prezervativa se sk1sal/ ,to4no predi 1 den i e sv1r6il cikala molya vi kajete sega mnogo opasno li e?
Estestveno ,6te vzeme hap4e/koeto e drug problem ,t1i kato ne sme v B-ya i tuka ne stava lesno rabotata/ ,no kajete sega sled cikal golyama li e v1zmojnostta?
Шанса е савсем малак,но го има след цикал не би трябвало да е в овулация.

maci
06-04-2008, 18:23
shansa e nishtojen, no neka si vzeme eskapele za vseki sluchai...po -dobre da se razmine s malkiq dqvol, a ne da treperi 1 mesec dali shte i doide :?

DevilWish
06-04-2008, 18:26
shansa e nishtojen, no neka si vzeme eskapele za vseki sluchai...po -dobre da se razmine s malkiq dqvol, a ne da treperi 1 mesec dali shte i doide :?
ox blagodarya mnogo ,tq se uspokoi malko ,no v1prosa e ,4e ne jiveem v B1lgaria i tuka nyama kak da si vzeme6 hap4e bez predpisanie ot lekar. .. . a problema e ,4e tq nqma kak da otide na doktor bez roditelite si :( Kakvo da pravim?Utre o6te 6e mislim.
Ima li ne6to ,koeto moje da napravi?
Ina4e tq vednaga sled akta e oti6la do toaletnata ,v1zmojno li e da e izpikala spermatozoidite ili pone do nqkade?

key_of_hell
06-04-2008, 18:37
Abe hora q se osuznaite!
Ima 3 na4ina za predpazvane ot zabremenqvane: prezervativa, prekusvane na poloviq akt i taka nare4eniq bezopasen period, koito zapo4va 10 dena predi menstruaciq i prikliu4va v denq v koito cikulut svur6i!6ans za zabremenqvane ima v celiq ostanal period i to golqm, no po-vreme na ovolaciqta 6ansa e nai-golqm!Dnes ve4e se znae i za edno qvlenie koeto nari4at svruhovulaciq, koeto bi zna4elo, 4e i v "bezopasniq period" pri nqkakvi usloviq (vse o6te neqsni) qicekletkata ozrqva mignovenno i stava gotova za oplojdane, ili s drugi dumi moje6 da zabremenee6 po vsqko vreme!

BAD_KID
06-04-2008, 18:45
Здравей аз също не живея в България и знам че тук в Лондон където живея има клиники в които ти набавят такива хапчета като Ескалпе и то без пари или ако учите специялно за колежите става на въпрос ако се отиде при медицинската сестра пак ти дават такова хапче та може да проверите с твоята приятелка може и там където вие живеете да има подобни неща. Успех дано сичко да е наред. :)

maci
06-04-2008, 18:45
Abe hora q se osuznaite!
Ima 3 na4ina za predpazvane ot zabremenqvane: prezervativa, prekusvane na poloviq akt i taka nare4eniq bezopasen period, koito zapo4va 10 dena predi menstruaciq i prikliu4va v denq v koito cikulut svur6i!6ans za zabremenqvane ima v celiq ostanal period i to golqm, no po-vreme na ovolaciqta 6ansa e nai-golqm!Dnes ve4e se znae i za edno qvlenie koeto nari4at svruhovulaciq, koeto bi zna4elo, 4e i v "bezopasniq period" pri nqkakvi usloviq (vse o6te neqsni) qicekletkata ozrqva mignovenno i stava gotova za oplojdane, ili s drugi dumi moje6 da zabremenee6 po vsqko vreme! takova neshto za pyrvi pyt chuvam. ne plashi momicheto, "bezopastniqt" seks e 1-3 dena sled cikyl.znam go ot lekar

Lady_B_
06-04-2008, 18:45
Така има едно нещо което се нарича овулация и там шансът за бременност е най-голям! Овулацията настъпва на средно 14-тия ден от края на цикала до новия (кажи го посредата) (лелеее чуватвам се все едно изнасям лекция :D )Та шанса е много малък след цикъл, а по отношение на това, че сме в БГ аз през живота си не съм чула на някой да не му дадат въпросното хапче !!!!!!!! Така че нека си вземе и да научи мъжа й как се слага презерватив ;)

DevilWish
06-04-2008, 18:50
Така има едно нещо което се нарича овулация и там шансът за бременност е най-голям! Овулацията настъпва на средно 14-тия ден от края на цикала до новия (кажи го посредата) (лелеее чуватвам се все едно изнасям лекция :D )Та шанса е много малък след цикъл, а по отношение на това, че сме в БГ аз през живота си не съм чула на някой да не му дадат въпросното хапче !!!!!!!! Така че нека си вземе и да научи мъжа й как се слага презерватив ;)
Mislya ,4e 5 p1ti kazah NE sme v b-ya ;)
Mersi na vsi4ki ,naistina malko se uspokoihme.
A otnosno hap4eto ,utre 6te hodim do aptekata i ako ne dadat taka sigurno 6te tryabva ili da idem na doktor ,koeto neznam kak 6te stane ili ako ne 4ak na gospojata si misli da kaje ,za6toto sa kato priyatelki i tya da ide da vzeme.ox neznam 6e vidim ,nadyavam se ,4e vsi4ko 6te e nared ;( :(

maci
06-04-2008, 18:50
abe to i do slagane ne e da ti kaja...ponqkoga samite gumi sa lainqni, dori i durexa :o

key_of_hell
06-04-2008, 18:51
Abe hora q se osuznaite!
Ima 3 na4ina za predpazvane ot zabremenqvane: prezervativa, prekusvane na poloviq akt i taka nare4eniq bezopasen period, koito zapo4va 10 dena predi menstruaciq i prikliu4va v denq v koito cikulut svur6i!6ans za zabremenqvane ima v celiq ostanal period i to golqm, no po-vreme na ovolaciqta 6ansa e nai-golqm!Dnes ve4e se znae i za edno qvlenie koeto nari4at svruhovulaciq, koeto bi zna4elo, 4e i v "bezopasniq period" pri nqkakvi usloviq (vse o6te neqsni) qicekletkata ozrqva mignovenno i stava gotova za oplojdane, ili s drugi dumi moje6 da zabremenee6 po vsqko vreme! takova neshto za pyrvi pyt chuvam. ne plashi momicheto, "bezopastniqt" seks e 1-3 dena sled cikyl.znam go ot lekar
Am moje i taka da e no nai-dobrata mi priqtelka si gleda rezultata ot podobni misli ve4e 3ta sedmica i bih kazala 4e e revliv rezultat!
Tq su6to be6e ubedena poneje baba i e genekolog, no ne6tata se okazaha malko po-razli4ni, o6te pove4e kato se okaza 4e e zabremenqla dokato e bila v cikul!
Ne se opitvam da q pla6a, a da i kaja 4e ne moje da se ebava s takiva ne6ta!

maci
06-04-2008, 18:58
Abe hora q se osuznaite!
Ima 3 na4ina za predpazvane ot zabremenqvane: prezervativa, prekusvane na poloviq akt i taka nare4eniq bezopasen period, koito zapo4va 10 dena predi menstruaciq i prikliu4va v denq v koito cikulut svur6i!6ans za zabremenqvane ima v celiq ostanal period i to golqm, no po-vreme na ovolaciqta 6ansa e nai-golqm!Dnes ve4e se znae i za edno qvlenie koeto nari4at svruhovulaciq, koeto bi zna4elo, 4e i v "bezopasniq period" pri nqkakvi usloviq (vse o6te neqsni) qicekletkata ozrqva mignovenno i stava gotova za oplojdane, ili s drugi dumi moje6 da zabremenee6 po vsqko vreme! takova neshto za pyrvi pyt chuvam. ne plashi momicheto, "bezopastniqt" seks e 1-3 dena sled cikyl.znam go ot lekar
Am moje i taka da e no nai-dobrata mi priqtelka si gleda rezultata ot podobni misli ve4e 3ta sedmica i bih kazala 4e e revliv rezultat!
Tq su6to be6e ubedena poneje baba i e genekolog, no ne6tata se okazaha malko po-razli4ni, o6te pove4e kato se okaza 4e e zabremenqla dokato e bila v cikul!
Ne se opitvam da q pla6a, a da i kaja 4e ne moje da se ebava s takiva ne6ta! moje moje...anomalii vsqkakvi...kakto kazah.."bezopasen" sex

amatorium
06-05-2008, 09:31
Cikula na ovulaciq e razlichen pri vsqko momiche. Ne moje taka da se kaje koga okolo cikula i sa i shansovete.

DevilWish
06-05-2008, 18:09
Dneska tya vze takova hap4e ,oba4e prod1ljava da se strahuva...molya vi kajete ,4e nyama nujda da se pritesnyava na mene ne vyarva :#

bazzil
06-06-2008, 10:34
Abe hora q se osuznaite!
Ima 3 na4ina za predpazvane ot zabremenqvane: prezervativa, prekusvane na poloviq akt i taka nare4eniq bezopasen period, koito zapo4va 10 dena predi menstruaciq i prikliu4va v denq v koito cikulut svur6i!6ans za zabremenqvane ima v celiq ostanal period i to golqm, no po-vreme na ovolaciqta 6ansa e nai-golqm!Dnes ve4e se znae i za edno qvlenie koeto nari4at svruhovulaciq, koeto bi zna4elo, 4e i v "bezopasniq period" pri nqkakvi usloviq (vse o6te neqsni) qicekletkata ozrqva mignovenno i stava gotova za oplojdane, ili s drugi dumi moje6 da zabremenee6 po vsqko vreme! takova neshto za pyrvi pyt chuvam. ne plashi momicheto, "bezopastniqt" seks e 1-3 dena sled cikyl.znam go ot lekar
Am moje i taka da e no nai-dobrata mi priqtelka si gleda rezultata ot podobni misli ve4e 3ta sedmica i bih kazala 4e e revliv rezultat!
Tq su6to be6e ubedena poneje baba i e genekolog, no ne6tata se okazaha malko po-razli4ni, o6te pove4e kato se okaza 4e e zabremenqla dokato e bila v cikul!
Ne se opitvam da q pla6a, a da i kaja 4e ne moje da se ebava s takiva ne6ta! moje moje...anomalii vsqkakvi...kakto kazah.."bezopasen" sex
Кви са те простотии ве ?? Свръховулаций , путки майни я са дръжте малко е !! key_of_hell ти фред ли си е ? Не плашете хората е . По начало най голям шанс жената да забременее е през овулацията, тогава озрялата яйцеклетка излиза от фоликула(ПУКА ГО) и е годна за оплождане, мноооооо мнооооо трудно сперматозоид може да мине през този така наречен фоликул деца мой, така че не се притеснявайте !!!

firesnow
06-06-2008, 10:41
S
P
A
M

DevilWish
06-06-2008, 18:57
Vijte kakto kazah po nagore ,tya pi hap4e ,oba4e o6te se pritesnyava . . . nali ve4e nyama opasnost?? :shock:

tery
06-06-2008, 19:10
Abe hora q se osuznaite!
Ima 3 na4ina za predpazvane ot zabremenqvane: prezervativa, prekusvane na poloviq akt i taka nare4eniq bezopasen period, koito zapo4va 10 dena predi menstruaciq i prikliu4va v denq v koito cikulut svur6i!6ans za zabremenqvane ima v celiq ostanal period i to golqm, no po-vreme na ovolaciqta 6ansa e nai-golqm!Dnes ve4e se znae i za edno qvlenie koeto nari4at svruhovulaciq, koeto bi zna4elo, 4e i v "bezopasniq period" pri nqkakvi usloviq (vse o6te neqsni) qicekletkata ozrqva mignovenno i stava gotova za oplojdane, ili s drugi dumi moje6 da zabremenee6 po vsqko vreme! takova neshto za pyrvi pyt chuvam. ne plashi momicheto, "bezopastniqt" seks e 1-3 dena sled cikyl.znam go ot lekar
Am moje i taka da e no nai-dobrata mi priqtelka si gleda rezultata ot podobni misli ve4e 3ta sedmica i bih kazala 4e e revliv rezultat!
Tq su6to be6e ubedena poneje baba i e genekolog, no ne6tata se okazaha malko po-razli4ni, o6te pove4e kato se okaza 4e e zabremenqla dokato e bila v cikul!
Ne se opitvam da q pla6a, a da i kaja 4e ne moje da se ebava s takiva ne6ta!

vsi4ko e vazmojno no ima i takiva slu4ai izklu4eniq... :o :o :-o

tery
06-06-2008, 19:14
kaji i da se uspokoi tova sa izklu4eniq.... kakto kazaha rqdko se slu4va i to mnogo .... n esi protivori4a samo za da q uspokoq prosto i s hap4e 6tom e pila nqma i ni6to nestiga 4e togava e bila malka vazmojnostta ami i sega s hap4e vsi4ko 6te e ok .... spoko :) :) :) :) :-)

DevilWish
06-06-2008, 19:19
kaji i da se uspokoi tova sa izklu4eniq.... kakto kazaha rqdko se slu4va i to mnogo .... n esi protivori4a samo za da q uspokoq prosto i s hap4e 6tom e pila nqma i ni6to nestiga 4e togava e bila malka vazmojnostta ami i sega s hap4e vsi4ko 6te e ok .... spoko :) :) :) :) :-)
Blagodarya mnogo i az taka mislya ;) Dano naistina ni6to da nyama i moje bi pak 6te si napravi test...a to koga moje6e ,sled 1 sedmica li koga se prave6e?

_princess_
06-06-2008, 20:15
Vijte kakto kazah po nagore ,tya pi hap4e ,oba4e o6te se pritesnyava . . . nali ve4e nyama opasnost?? :shock:

абе въпросната приятелка да не би да си ти самата :shock:

DevilWish
06-07-2008, 08:27
Vijte kakto kazah po nagore ,tya pi hap4e ,oba4e o6te se pritesnyava . . . nali ve4e nyama opasnost?? :shock:

абе въпросната приятелка да не би да си ти самата :shock:
Za 6tastie ne :) dobre ,4e priyatelya mi go nyama, 6ot bez tova pokrai toya slu4ai i az se napla6ih mnogo :# :#