PDA

View Full Version : татуировка на триъгълника-вреди ли?



pitan4icata
06-04-2008, 19:14
Ще си правя татуировка и имам няколко впроса:
има ли някой от вас ?какво е менеието ви?боли ли много?трудна ли е поддръжката?и до колко е вредно.. да имаш татуировка на триъгълника(горе долу кадето се пада ластика на пражките и леко надолу)?

Nen0RmalniK
06-04-2008, 19:41
ne e vredno,no boli,podrajkata e lesna

ElisaDay
06-06-2008, 17:02
Нямам.Предполагам, че ще боли доста, тъй като кожата там е доста тънка.Но пък си заслужава .. мен лично много ми харесва там :)

VinDiesel
06-06-2008, 17:21
Кадето и да ти правят татойровка си боли.Аз лично съм нещо като мазохист и не ме е боляло за 2-те ми татойровки и си седях пиех си кафенце количка.Зависи всеки човек е различен има и мъже които са припадали които само се оплакват че ги боли.Нищо опасно няма. Болката зависи от тебе... и колко е сложна татойровката ако е цветна се приготви за малко повече тормоз ... Подръжката е лесна.Само 1-вите 24 часа слагаш възелин и отгоре найлон.После 2 седмици слагаш само възелин без найлон и 3 пъти на ден измиваш татоса със сапун и след измиването със сапун пак мажеш с възелин не я оставят да е суха

pitan4icata
06-08-2008, 20:21
дай те някво инфо ,разкажете за ваши татуировки... как е?

darla
06-09-2008, 21:13
mi az imam tatus na vrata i da si priznaq mnogo bole6e za6toto tam e samo kokal i use6tah iglite kak sturjat po nego(po kokala),no 4ak puk da pripada6 ot bolka..ne!turpima bolka e...po skoro e parene,nqkakvo takova mn nepriqtno 4uvstvo,ne e to4no ostra bolka.na triugalnika i na mene mi haresva po princip,stiga da ne si pravi6 nqkakvi pi4eski v tazi oblast a da maha6 vsi4ki kosmi,za6toto ina4e sedi otvratitelno gnusno,dori kato nabodat samo kosam4etata e ujasna gledkata s tatos,no ako se poddurja6 6te bude mn dobur rezultata!