PDA

View Full Version : Да Бе Уж ПРИЯТЕЛКА :((( HELPP!!



sufle1
06-04-2008, 19:58
Здравейте! Значи проблема ми е следния.Имах най-добра приятелка и ми беше много добре с нея,но днеска сложих край!! Причината ли?Въпреки че заради нея зарязах единственото момче което някога досега съм обичала,тя не спира да се държи детински и чесно казано взе адски да ми писва!!Понякога имам нужда да остана сама а тя не го разбира и започва да проси съжеление като си измисля какви ли ни лъжи публикува ги в разни форуми като тоя и там всички започват да ме нареждат и обиждат :( Имам чувството чи се кефи когато ме обиждат а тва не е приятество :x Още повече ме нерви че щом я мъчи нещо би следвало да сподели с мен а не с напълно непознати хора които едва ли им пука за нея!! Днеска и казах че не искам да общувам повече с нея...Дали постъпих правилно??

П.С извинявам се че ви тормозя с мойте проблеми :)

crazyhair
06-04-2008, 20:30
p0 hubavo 4e si q razkarala..tva e nai dobroto koeto moje6e da napravi6.....

bor37y
06-04-2008, 20:34
emi spored men trq da q pitash shto prai takia gluposti i dali te misli za takava priqtelka kato ti neq shtoto ponqkoga se doverqvash nq nqkoi pak toi ne te misli za dobur priqtel mi za nqkva igra4ka :?

ElisaDay
06-04-2008, 20:37
Не ти трябват такива приятелки :)

BaBy_bS
06-04-2008, 20:55
като се научите,че приятелство между момичета няма-обадете ми се :)

taffy
06-04-2008, 20:58
като се научите,че приятелство между момичета няма-обадете ми се :)

А какво тогава - приятелство между момче и момиче?
По темата: имах и аз една такава, дето обичаше да подтиква другите да ме обиждат. Причината беше, че тя така се чувстваше по - добра от мен :D Тоолкова беше прозрачна милата...Та, правилно си постъпила! =]

KrisiBep
06-04-2008, 21:05
като се научите,че приятелство между момичета няма-обадете ми се :)да бе да...а друга голяма част казват,че приятелство между момче и момиче не може да съществува...Приятелство ИМА...стига да намериш точния човек,а понякога това става след много дълго време и други разрушени уж "приятелства"...

Аз също мисля,че си постъпила добре...ти я чувстваш като много добра приятелка,но явно тя теб-не,което е неприятно.няма смисъл да продължаваш това измислено приятелство.

sunset_light
06-05-2008, 17:53
Правилно си направила,да я разкараш ,иначе ще продължи да ти съсипва живота,като мисли само за себе си и камоли се кефи да те обиждат,не е добра приятелка,правилно си постъпила,аз бях в почти същото положение и не можах да я разкарам навреме.. тя само ме използваше. :(

Presley
06-05-2008, 18:48
Още повече ме нерви че щом я мъчи нещо би следвало да сподели с мен а не с напълно непознати хора

А ти в случая какво правиш?

kPuCkA
06-05-2008, 19:12
Още повече ме нерви че щом я мъчи нещо би следвало да сподели с мен а не с напълно непознати хора

А ти в случая какво правиш?Точно това щях да напиша и аз!А и при положение,че тя също пише в този форум би следвало да види темата.Това ли е твоя начин за отмъщение?

remember_me
06-05-2008, 19:19
razbara li 4e priqtelqt ti e priqtel dokato ne ti zabie noj v garba ili ima polza ot teb :D

fuklu
06-05-2008, 20:08
p0 hubavo 4e si q razkarala..tva e nai dobroto koeto moje6e da napravi6.....

tva e istinata

sweet_sorcerer
06-05-2008, 20:11
Малее с такива приятели защо са ти врагове?....Правилно си постъпила!

5StaR
06-06-2008, 10:49
И аз си мислих преди няколко дена,че до сега не съм видял истински приятелКИ, приятели може да са само мъжете, жените сте много лицемерни :> да не давам примери...

sunset_light
06-06-2008, 18:36
И аз си мислих преди няколко дена,че до сега не съм видял истински приятелКИ, приятели може да са само мъжете, жените сте много лицемерни :> да не давам примери...
Прав си,аз съм момиче,ама моите най-добри приятелства са били с момчета,на мен непрекъснато ми забиват нож в гърба,и говорят глупости за мен ,тия "приятелки" .....
И като гледам днес една съученичка как говори за нейната "най-добра" приятелка само глупости ,и след това й крещи,а тя нищо не й е направила... :?

kofa_s_voda
06-06-2008, 18:42
Имам един въпрос:1 клас ли сте или още детската??
:shock: :shock:

sunset_light
06-06-2008, 19:17
Имам един въпрос:1 клас ли сте или още детската??
:shock: :shock:
Пф,не ,в подготвителният клас сме.
:-o :x :-D

KiTiNcEtYyY
06-06-2008, 19:20
SpOrEd MeN sI pOsTaPiLa DoBrE zAsHoTo I pRi MeN tAkA sTaNa I nA mEn SeGa Mi E pO-dObRe :)

TheNewReligion
06-06-2008, 20:15
Здрасти ! Мисля ,ч е си постъпила правилно като си я разкарала ! Няма смисъл да бъдеш с човек , с когото не ти е приятно и те злепоставя пред останалите ! :) :) :) Не отстъпвай каквото и да става ! Това е правилния избор ! Аз също съм казвала на най-добрата си приятелка , че не искам да съм повече с нея ! Казах и всичко в очите и всички неща , които ме дразнят в нея ! Бяхме разделени около 3 седмици и след това и казах ,ч е искам пак да сме си приятелки . Тя ми прости и сега отново сме си приятелки , но много се е променила и то за добро ! Много се радвам за това , че си е взела поука от думите . Дори да и кажеш всичко на твоята прителка се съмнявам да се промени , защото злобата не се променя ! :? :)

ANTIHUMAN
06-06-2008, 21:55
като се научите,че приятелство между момичета няма-обадете ми се :)

+1 В тези приятелства между момичета все някакви интриги има и т.н. !

N0_feAR
06-07-2008, 05:52
Днеска и казах че не искам да общувам повече с нея...Дали постъпих правилно??

П.С извинявам се че ви тормозя с мойте проблеми :)

правилно си постъпила :)

alexandarchy
06-07-2008, 10:14
Не ни тормозиш (поне мен). Правилно си постъпила. Това момиче може би иска да се гаври с теб :( . При мен е точно обратното. Има в класа едно момиче, което има една приятелка с която са страшно близки споделят си всичко едното момиче подарява подаръци на другото (бижута) дори понякога си мисля е едното е лизби :shock: :?

TheNewReligion
06-07-2008, 17:47
Майната й.Тъпа кучка (не за авторката, а за приятелката й 8-) )
Правилно си постъпила - да.И сега й го въри тъпкано!
Mного яко , нали ? Да и го върне тъпкано ! Нищо не постига като падне на нивото на оная пача ! Пък и каквато е интригантка "приятелката " и може да наговори какви ли не простотии на хората ! :x :x :x