PDA

View Full Version : Най-нескопосано предложение за секс



get_high
06-04-2008, 20:56
кое е най-некадърното предложение за секс което сте получавали или правили :D :::

т.7
krem4et0

bebeT00
06-04-2008, 21:10
кое е най-некадърното предложение за секс което сте получавали или правили :D :::
ela da te iz4ykam ky4ko :lol: :lol:

Love_Is_The_Answer
06-04-2008, 21:16
То не беше като предложение ами направо заповед ... "Ходи топли чергите .. аз ся идвЪм" :razz: :lol: :razz:

posssesssed
06-04-2008, 21:39
То не беше като предложение ами направо заповед ... "Ходи топли чергите .. аз ся идвЪм" :razz: :lol: :razz:
Грубо поколение :-k :D

gazar
06-05-2008, 04:18
То не беше като предложение ами направо заповед ... "Ходи топли чергите .. аз ся идвЪм" :razz: :lol: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тва ме разби

key_of_hell
06-05-2008, 04:39
Horata kazvat 4e za cigari na masata i jena v legloto ne se pita, taka 4e kakvoto i predlojenie da e, ve4e e dostata4no nekadurno!Ako ne moje6 da vkara6 edna jena v legloto si i da q iz*uka6 predi da se e usetila, kakuv muj si ti togava!

posssesssed
06-05-2008, 05:35
Horata kazvat 4e za cigari na masata i jena v legloto ne se pita, taka 4e kakvoto i predlojenie da e, ve4e e dostata4no nekadurno!Ako ne moje6 da vkara6 edna jena v legloto si i da q iz*uka6 predi da se e usetila, kakuv muj si ti togava!
:smt045

donkihot
06-05-2008, 07:25
случайно да искаш да спим или са ме излагали? последва истери4ен смях от моя страна,но той продължи
сериозно,кажи ми какъв е отговора ти?

полу4и шамар и мнооо смях

MN_DIV_P
06-05-2008, 13:58
Nai nekadarnoto predlojenie ami na edin kupon u moi priqtel bqh piqn kat kirka i mi se ebe6e kat na magare , pak momi4eto do men ve4e be6e kolabiralo ot doma6nata rakiq ta q hvanah za rakata i kazah ; Ela da idem u nas 4e iskam da ti pokaja ne6to .....! 8-) Tq razbirase otreargira nqkaksi koeto prieh za da i taka me ogrq! :grin: makar 4e taz "macka" be6e v liceto kato piza :-&

MELON
06-05-2008, 16:54
То не беше като предложение ами направо заповед ... "Ходи топли чергите .. аз ся идвЪм" :razz: :lol: :razz:
Грубо поколение :-k :D
така е :)

i_bleed
06-05-2008, 17:40
аз казвам - уморена съм, спи ми се; при което той - и на мене айде да ходим да спим у нас, съквартирантите ги няма :D
на един купон - тоя беше мн пиян, идва при мен и казва - айде да ходим у вас. Попитах го как се казвам и той беше озадачен :lol:

ubuntu
06-05-2008, 17:49
Събличай се че ти е топло а аз е са ще извадя бързовара ....

amatorium
06-06-2008, 09:32
Ami ponqkoga sum pravil mnogo glupavi izcepki, ta posle sam sum se chudil kak moje da iztursq takava tupnq. Tupotiite mai stavat kato si piine chovek i kato se vuzbudi. Inache sega se seshtam 1 put edna mnogo naduta grozna p**a mi beshe zaqvila, che iskala da sum q chukal i da sum q lijel, taka vse edno e nqkakva sexualna boginq. :lol:

get_high
06-06-2008, 09:47
аз най-много съм се смяла на
'' на ТЪМНО си толкова хубава, че не мога да ти устоя...'' :lol: :lol: :lol:

SiNiStEr
06-06-2008, 10:01
''Влез тук(някакъв сайт) а аз ще ти вляза където поискаш''
:lol:

sladur4e_
06-06-2008, 10:25
Един Идиот ми каза "Утре ще ... на майка ти голямата дъщеря!".От първия път така се ядосах,а той човека ме помислил за 15годишна! :lol:

firesnow
06-06-2008, 10:38
:smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015

iLoveChocolate
06-06-2008, 10:43
eми отивах на плаж сама и минах покрай двама чичковци на 30 и един на 20 и няколко при което чувам: ей сладурано спри се!
и аз се спирам, свалям си слънчевите очила и питам защо ме викат, при което най-младия ми вика: навита ли си за 4-ка?
при което аз - :shock: :shock: сложих си очилата и си продължих
хаха а гаджето /бившия/ като му казах нищо не каза,нищо му и не трепна баси :?

firesnow
06-06-2008, 10:52
eми отивах на плаж сама и минах покрай двама чичковци на 30 и един на 20 и няколко при което чувам: ей сладурано спри се!
и аз се спирам, свалям си слънчевите очила и питам защо ме викат, при което най-младия ми вика: навита ли си за 4-ка?
при което аз - :shock: :shock: сложих си очилата и си продължих
хаха а гаджето /бившия/ като му казах нищо не каза,нищо му и не трепна баси :?

ем той 4тия в схемата
пък и мой са те питали зе белот......

MaRrY_JaNe1
06-07-2008, 19:45
Събличай се че ти е топло а аз е са ще извадя бързовара ....

pfff ahxaxhahxaxh :lol: :lol: :razz: :razz:

spark_94
06-07-2008, 19:53
eми отивах на плаж сама и минах покрай двама чичковци на 30 и един на 20 и няколко при което чувам: ей сладурано спри се!
и аз се спирам, свалям си слънчевите очила и питам защо ме викат, при което най-младия ми вика: навита ли си за 4-ка?
при което аз - :shock: :shock: сложих си очилата и си продължих
хаха а гаджето /бившия/ като му казах нищо не каза,нищо му и не трепна баси :?

ем той 4тия в схемата
пък и мой са те питали зе белот...... 8-) :razz: :razz:

jotitu
06-07-2008, 19:55
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

DevilWish
06-07-2008, 20:06
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D
hahahahah tova az s1m go kazvala s16to :D

svetlidim
06-07-2008, 20:36
"-шса е*ем ли??
Аз: мм зависи...е*е ли ти се?
-дааа
Аз:колко?
-многооооооооооо
Аз: е..колко много?
-многооооооооооооооооо !!! Шса е*ем ли????
Аз:амме , ще пропусна ..." :D

"Ай у нас.Ще гледаме филм..по едно време ще ти стане студено...аз ще дойда като кавалер и ще те гушна,но пак ще ти е студено.Ще те гушна още по-силно....и... :razz: "

{}BlaCk_BeauTy{}
06-08-2008, 13:20
То не беше като предложение ами направо заповед ... "Ходи топли чергите .. аз ся идвЪм" :razz: :lol: :razz:
Грубо поколение :-k :D

True, True, True! :? :-x :-x :-x

Ivalinka
06-08-2008, 15:08
[/quote]То не беше като предложение ами направо заповед ... "Ходи топли чергите .. аз ся идвЪм" [quote]

Ivalinka
06-08-2008, 15:10
уф... :x пълна липса на романтика

L0LiPoP
06-08-2008, 15:13
- Ела с мен.
- Ок. Къде?
- Да ми лигавиш мръвката..
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

TIMEX
06-08-2008, 15:18
Абе струа ми се че искаш нещо мое???
Да фланелката ти!-отговаря тя
Нещо друго???
Какво-пита тя
Ами Кур?

TIMEX
06-08-2008, 15:21
eми отивах на плаж сама и минах покрай двама чичковци на 30 и един на 20 и няколко при което чувам: ей сладурано спри се!
и аз се спирам, свалям си слънчевите очила и питам защо ме викат, при което най-младия ми вика: навита ли си за 4-ка?
при което аз - :shock: :shock: сложих си очилата и си продължих
хаха а гаджето /бившия/ като му казах нищо не каза,нищо му и не трепна баси :?

ем той 4тия в схемата
пък и мой са те питали зе белот......
ххх ем да може да са искали белот :grin:

VerryBerry
06-08-2008, 15:23
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

тва са ми го казвали... 8-)

SlAdYrAnKaTa
06-08-2008, 16:55
of ebe mi se ai da te iz4ykam :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: ot mene poly4i edinstveni shamar sled kato rugna da me obarva

L0LiPoP
06-08-2008, 16:58
"Много искам да те чук-цункам и муш-гушкам!" Т'ва го измисли моя! 8-) :D

hottie
06-08-2008, 17:03
"Искаш ли да правим секс?" ](*,)

-> подобни изречения направо убиват всякакво желание у мен ! Ужасссс настръхвам! Обичам да е спонтанно, а не нагласено.

NH3
06-08-2008, 17:50
кога 6те дойдеш да вършим работа

neshty
06-08-2008, 18:51
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

pahxahhxahhx :D :D :D И на мен са ми го казвали това

SpOrTs_GiRl
06-08-2008, 18:53
[quote=jotitu]"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D


.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

krem4et0
06-08-2008, 20:52
"Искаш ли да правим секс?" ](*,)

-> подобни изречения направо убиват всякакво желание у мен ! Ужасссс настръхвам! Обичам да е спонтанно, а не нагласено.

E,за тия дето не живеят заедно, почти никога не е спонтанно...да не кажа никога май.

nikemilov
06-08-2008, 21:59
Чука ми се?! :D

Сериозно: не съм правил изцепки. Но ще е яко да се чуе следното:

"Ша съ лющим ли или да са загащтвам?" :D

Drebnoto_f
06-08-2008, 22:02
Xxx ujasno be6e :razz: v dikoteka "ne ti li se iska da go porygam malko" :lol: :shock:

Lyubeto
06-08-2008, 22:05
"Айде бе рожбе, усещам ,че го желаеш " :razz: :razz:

kripsi
06-09-2008, 07:58
предложемието беше направо от момче което почти не ме познава "ИСКАШ ИЛИ НЕ"

Pliok0019
06-09-2008, 08:11
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D
hahahahah tova az s1m go kazvala s16to :D
"Дай...ще те бодна само 2 пъти..или 3" :D:D

hottie
06-09-2008, 08:23
"Искаш ли да правим секс?" ](*,)

-> подобни изречения направо убиват всякакво желание у мен ! Ужасссс настръхвам! Обичам да е спонтанно, а не нагласено.

E,за тия дето не живеят заедно, почти никога не е спонтанно...да не кажа никога май.

Ее знам.Все пак и аз съм минала по този път :D Но дори и тогава предпочитам да каже " айде да отидем до нас" или "айде да ходим да гледаме филм". Не, че не знам за какво е. Ама пак не е много директно.
Но и другата противоположност също ми допада "Искам те веднага" - да изяви много силно желание. Това да :)

Homunuculus
06-09-2008, 08:29
Един път се изцепих подпийнал : За цигари и жена на маса не се пита,та коя ще иска да изплющя? :lol:

SexOnTheBeach
06-09-2008, 09:20
марш в леглото :razz:

Felis_Dirus
06-09-2008, 09:46
Хаха, на едно парти с приятелка танцувахме, лигавехме се (не е имало изпълнения, а само някви безобидни шегички) иии тогава един "Хартбрейкър" дойде при мен, погледна ме палаво и каза "Марийче, айде да ви водя вас, двечките, отатъка...". Вкарах наглия поглед и заявих: "Хайде, тръгвай.. ама само я викни, че искам да си допуша цигарата".
Оня се насра.. явно очакваше "простак! идиот! на такава ли ти приличам?!" :lol: Сладур... :D

krem4et0
06-09-2008, 10:37
"Искаш ли да правим секс?" ](*,)

-> подобни изречения направо убиват всякакво желание у мен ! Ужасссс настръхвам! Обичам да е спонтанно, а не нагласено.

E,за тия дето не живеят заедно, почти никога не е спонтанно...да не кажа никога май.

Ее знам.Все пак и аз съм минала по този път :D Но дори и тогава предпочитам да каже " айде да отидем до нас" или "айде да ходим да гледаме филм". Не, че не знам за какво е. Ама пак не е много директно.
Но и другата противоположност също ми допада "Искам те веднага" - да изяви много силно желание. Това да :)

Е, при него е-наште са на лозе, на село, баба ми е само у нас.........то останалото се подразбира. Или любимото ми-с колата съм. Не ми прави впечатление, че не е особено спонтанно. Нали ще правим секс, а не сме правили от 5-6 дни? А и аз у тях рядко ходя без да ми се размине...... :D

kid_666
06-23-2008, 03:48
haha :D mnogo zle mom4eto katO my se ebe ta dve ne vijda vsqkvo moje da go izmydri...pri men nai-neskoposanoto be6e-"Ae se ebeeeeeem" i onq jalen pogled :lol: :)

MELON
06-23-2008, 06:34
един път отивам в кащата на гаджето ми и тя почва да ме саблича и как да откажа на това продложение

divacheee
06-23-2008, 06:56
на един купон - тоя беше мн пиян, идва при мен и казва - айде да ходим у вас. Попитах го как се казвам и той беше озадачен :lol:



:lol: :lol: :lol:

FeelMyPain
06-23-2008, 06:58
Ммм...Сигурно:
Пусни ми моля те,моля те,моля те...n-пъти моля те. :lol: :lol: :lol: :oops:

cvetityy
06-23-2008, 07:09
Xxx ujasno be6e :razz: v dikoteka "ne ti li se iska da go porygam malko" :lol: :shock:


Хаха тва е много добре сложих си го на скайпа хахах ..въй бахти майтапа

jony
06-23-2008, 08:51
Цун Гун Гуш Муш Мляс Пляс Ай У Нас :D

SMoKe_BoY
06-23-2008, 09:56
Ми .. о0о0о "името" как си ... ае в нас да се ебем
:lol: :lol: :lol: :-P :-P :-P 8-) 8-) :P :P

renchety
06-23-2008, 10:31
е не.. аз са съм за 7 клас.. обаче нали излизам с компания.. в която са по-големи от мене 9-10 клас.. та и аз приличам на по-голяма.. и доста предложения са ми правели.. 4-5 момчета още продължават да ме молат.. :-)
един път бах на кафе.. с едно приятелче.. и идва един (бившо гадже на една от компанията) и вика "искам да те чукам кат камила със засилка от Рила.. ама да ти го бодвам и отзад" :razz:

веднъж пък се бях напила.. и вечерта не знам кво права.. и излизам с някаф ама нито го знам къф е нито кой е.. и ми вика "може ли да те улижа нежно и да ти го вкарам със ташаците" :-D

кат бах в 5 клас.. един дет тогава беше в 9 вика "дигни си поличката и аз ше си дигна хуя" :lol:

абе кви ли не са ми ги казвали.. а тва да загрявам чаршафите.. не е било един и два пъти :D

още никой не го е огрял.. мисля че е време да им призная че съм с обратни наклонности.. :razz:

SpOrTs_GiRl
06-23-2008, 10:36
Ммм...Сигурно:
Пусни ми моля те,моля те,моля те...n-пъти моля те. :lol: :lol: :lol: :oops:
Оууу .. това съм го правила :lol: :lol: :lol: ..
Моя все се дразнеше, че го правим само когато аз съм на кеф. :D .. Ии понеже нямаме терен го правим по-рядко .. И аз за пореден път "амиии .. те наш'те ги няма сегааа .. " .. и той "Ааа не !! Аз като те викам у нас ти все нещо не можеш !! Няма само аз да идвам, а аз като искам ти да не щеш !! " .. и се почва .. "айййде деее .. айде моооля теее" :lol: :lol: :lol: .. Т'ва беше оня ден .. ама пред цикъл съм, какво да направя.. :D

badju1
06-23-2008, 10:50
е не.. аз са съм за 7 клас.. обаче нали излизам с компания.. в която са по-големи от мене 9-10 клас.. та и аз приличам на по-голяма.. и доста предложения са ми правели.. 4-5 момчета още продължават да ме молат.. :-)
един път бах на кафе.. с едно приятелче.. и идва един (бившо гадже на една от компанията) и вика "искам да те чукам кат камила със засилка от Рила.. ама да ти го бодвам и отзад" :razz:

веднъж пък се бях напила.. и вечерта не знам кво права.. и излизам с някаф ама нито го знам къф е нито кой е.. и ми вика "може ли да те улижа нежно и да ти го вкарам със ташаците" :-D

кат бах в 5 клас.. един дет тогава беше в 9 вика "дигни си поличката и аз ше си дигна хуя" :lol:

абе кви ли не са ми ги казвали.. а тва да загрявам чаршафите.. не е било един и два пъти :D

още никой не го е огрял.. мисля че е време да им призная че съм с обратни наклонности.. :razz:
но това което най-много трябва да запомним е че ти си 7ми клас и ходиш с по-големи и те ти предлагат разни работи

mishani
06-23-2008, 10:51
"колко му е 10 мин работа" :lol: :lol: :lol:

"плащаме и хващаме пътя към горичката " :lol: :lol: :lol: :lol:

"хайде само аз и моя приятел , никой друг няма да викам " :lol: :lol: :lol:

Titan
06-23-2008, 13:55
Ем предложение или не, харесАл съм си едно момиченце и шот бяхме на бар глупости, мупости :oops: та май беше седнала до мен и й направих някакъв намек, на който отговора беше - "Спокойно моето момче, нали довечера ще спим заедно?" :razz: :razz: :razz: :razz: Напрао ма разби... жалко че бях твърде "не в кондиция" и не можах да е отрежа същата вечер, ама на другия ден... :razz: :razz:

А иначе @renchety моме ненагледна, в твоя пост единдствено ме издразни, че явно се гордееш, че излизаш с по-големи, защото ако не 1-2 пъти спомена, с по-голяма компания ( в смисъл като години), тоя 9-ти клас ми каза че иска да ми порне ректумчето и т.н. .... голяма раота като е 9-ти клас. :)

Abigoria
06-23-2008, 14:06
"Ей, кучко, ай до нас да ти покажа колекцията си от пеперудки"

renchety
06-23-2008, 19:26
боже хора.. не се гордея с тва.. даже ме е срам :o
ама нали сме тука да споделяме.. с подробности.. или не :?

FeelMyPain
06-23-2008, 19:30
боже хора.. не се гордея с тва.. даже ме е срам :o
ама нали сме тука да споделяме.. с подробности.. или не :?

Дишай...Тука винаги има хейтъри, дори и Майка Тереза да си, пак ще те изкарат крива и ще намерят повод да те оплюят.. :?

BaiboCo
06-23-2008, 19:36
боже хора.. не се гордея с тва.. даже ме е срам :o
ама нали сме тука да споделяме.. с подробности.. или не :?

Дишай...Тука винаги има хейтъри, дори и Майка Тереза да си, пак ще те изкарат крива и ще намерят повод да те оплюят.. :?
Майка Тереза е конспирация да се покаже че и в Църквата има нормални хора...

FeelMyPain
06-23-2008, 19:40
боже хора.. не се гордея с тва.. даже ме е срам :o
ама нали сме тука да споделяме.. с подробности.. или не :?

Дишай...Тука винаги има хейтъри, дори и Майка Тереза да си, пак ще те изкарат крива и ще намерят повод да те оплюят.. :?
Майка Тереза е конспирация да се покаже че и в Църквата има нормални хора...
Get a life..

Cheb
06-23-2008, 19:55
По принцип е романтична...моето слънчице...


Но може и да е малко по-...

[10:43:06 PM] И.Игрива каза: ай да праим секс,ма

Поне е настъпателна.

emviii
06-23-2008, 20:07
pone 20 nekadarni ima
poecheto sa :iskash li da pravim sex?

dr sluchai edin priqtel mi vika " ako iskash mojem da se osamutim "- az se izmqh - i toi " ne be az seriozno govorq "

drugo zaspivam si az na edno separe i toi takaf me celuva i mi vika are hodim u nas - otgovora beshe "haide ne"

v bivshiq mi sum i si sedq ama klimatika e super zasilen i mi e mnoo toplo "i mu vikam abe choivek she umra ot jega i toi - tva e zamisala da sa sablechesh po barzo "

pak ima nqkoi det ne me pitat am kazvat- ako te barna nasame nz si ko si shte ti napraq posle edi kolko si vreme kak si shte se chustvash

mislq che obache nai-veseloto ot teq det pomnq beshe edna sutrin govoreh s edin fr i toi mi vika" ela do nas da ti pokaja novata kafevarka na maika mi "

A pak mi e smeshno che i polovinata ot tqh nishty ne moat samo na prikazki go karat 8)

FeelMyPain
06-23-2008, 20:16
ela do nas da ti pokaja novata kafevarka na maika mi

Тва ме разби :lol: :lol:

Hanibal_lektar
06-24-2008, 12:52
Жена казва : Днес съм много разтроена.
Мъжа: Ами дай да ти чукна две яйца белким те застроя.

Xtuning
06-24-2008, 13:09
Жена казва : Днес съм много разтроена.
Мъжа: Ами дай да ти чукна две яйца белким те застроя.


AhAXhAXhAXhAXhAXhAXhAXAXjhAXJAXJHAHAXHAXHhAhAa aaa ne ne ne :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pepita87
06-24-2008, 18:41
Mi za purvi put,kogato go pravih predlojenieto be6e"iska6 li da pravim ne6to,koeto zapo4va sus"s",zavur6va na "s",s 4 bukvi :razz:

Ch0c0la73
06-24-2008, 19:00
сладка си като кифла искам да опитам от твоя пълнеж 8-) :razz: :razz: :razz: :D :D

Strifonov
06-24-2008, 19:16
мале аз се сетих преди година и полувина някъде беше ..бях с едно момиче у нас и нали останахме сами и лягаме си вече започва уж любовна игра.. всичко добре докато тя каза ..охх немога неискам да съм поредната просто да ме из..каш .. и аз като почнах да и се моля : " Аиде моля ти се .. моляяяяяяя мн го искам .. :D сега ми се вижда супер смешно да и се моля :D

Wrathchild
06-24-2008, 19:32
"Искаш ли да правим секс?" ](*,)

-> подобни изречения направо убиват всякакво желание у мен ! Ужасссс настръхвам! Обичам да е спонтанно, а не нагласено.

E,за тия дето не живеят заедно, почти никога не е спонтанно...да не кажа никога май.Е аз и приятелят ми не живеем заедно, но доста време сме в тях или в нас... и никога не е било нагласено. А бившият ми с най-мазният тон ми беше заявил как 'ще те чукааааааам'... само дето не му казах 'благодаря, искам да си остана девствена'.

Kub4e_Led
06-24-2008, 19:36
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

тва са ми го казвали... 8-)
и на мен :D :D

MakeMeLaugh
06-24-2008, 19:43
случайно да искаш да спим или са ме излагали? последва истери4ен смях от моя страна,но той продължи
сериозно,кажи ми какъв е отговора ти?

полу4и шамар и мнооо смях

Глупава си.
Искаше направо да ти го тикне в устата или какво?

Момчето се е правило на интересно щото ти си му била интересна.. ако беше продължила и ти така разговора можело е да се заформи много добре.. ама кой да мисли на 12... ;д;д;д

zabravana
06-24-2008, 20:28
хайде да се мърляме :grin:

MonSitY
06-24-2008, 21:07
хааххах в един филм гледах как момчето вика ъъъ искам нещо от теб и тя пита какво и той така 3-4 пъти се вика ъъъ неможе да каже секс човека и тя вика оо аз ще се съблеча и птивам да пия вода като се осъзнаеш ще почнем :D :D :D

get_high
06-24-2008, 21:23
мога да добавя 'щЪ люшкЪм кЪт изгладнял циганин джанка'

aqweR
06-24-2008, 21:33
" 'Айде да ме праскаш"....

смях и се... но беше готина... хубава нощ ;)

Theoatguy
06-25-2008, 07:25
"Искам да те чукам" - накрая стана каквото си поисках.

ELFIQ
06-25-2008, 08:12
аз най-много съм се смяла на
'' на ТЪМНО си толкова хубава, че не мога да ти устоя...'' :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ELFIQ
06-25-2008, 08:13
мога да добавя 'щЪ люшкЪм кЪт изгладнял циганин джанка' OOOOOOO TVA ME RAZBI :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FeelMyPain
06-25-2008, 08:15
Най-веселата тема 8-)

get_high
06-25-2008, 21:26
аз най-много съм се смяла на
'' на ТЪМНО си толкова хубава, че не мога да ти устоя...'' :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

мога да добавя 'щЪ люшкЪм кЪт изгладнял циганин джанка' OOOOOOO TVA ME RAZBI :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
да го чуеш на живо е дори по забавно :smt117

eveto_xx
06-25-2008, 21:29
Моля те, пусни мииии....или пък -Знаеш ли кой ще е най=подходящия човек за първия ти път? -Не...(на ум: не ми се иска и да знам) -Ами аз, айде моля те де... Или пък- хайде да гледаме филм у нас, ама вземи и (името на една приятелка)...

Princess_of_the_darkness
06-25-2008, 21:47
bqx se razvikala za ne6to i edin mi vika " aide da se sdobrime, 6e se ebeme li sega " :razz: :razz: :razz:

odysseus
06-25-2008, 22:08
Здравей, имаш страхотни обувки. Искаш ли да правим секс?

[Ифчето <3]
07-04-2008, 07:09
az tr1gnah s edno mom4e na 14 fevryari(denqt na vlubenite ili trifon zarezan) i sedim dolu dvamata na sledva6tiq den i toi m iizqvi takava teoriq "nie tr1gnahme na 14.02 i 14 deleno na 7 pravi 2 koeto sna4i 4e klu4ovata dyma v na6ta vr1zka trqa da ima 2 sri4ki i znae6 li koq e tq?" az mu kazah lu-bov a toi mi kza "sef-te" be6e malko t1po i az mu kazah 4e ima dosta vreme dokato me ubedi...i taka seki den sef-te sef-te i nai nakraq mu obe6tah 4e za rojdediq mu den 6e si pomislq...emi vii mi kajete ko da praq sled kato ima r.d ytre...............
p.s. ne iskam s1vet prosto razakzvam to4no kakvo se slu4i... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nadelina
07-04-2008, 07:18
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

тва са ми го казвали... 8-)
и на мен :D :D
I na men. Kakvi myje!

D3m0n
07-04-2008, 11:24
Mi za purvi put,kogato go pravih predlojenieto be6e"iska6 li da pravim ne6to,koeto zapo4va sus"s",zavur6va na "s",s 4 bukvi :razz:
А аз на бъзик на една приятелка веднъж викам"Ае да прайме едно нещо дет почва със "с" и завършва на "екс" " :D :D :D
А на една и викам "Абе не бих отишъл с тебе на басейн...нещо може да ми стане..." А тя ми вика"Кво?" Обръщам се и викам "Ми...патето...какво..." :D :D :D

NightGuardian
07-04-2008, 11:40
мале аз се сетих преди година и полувина някъде беше ..бях с едно момиче у нас и нали останахме сами и лягаме си вече започва уж любовна игра.. всичко добре докато тя каза ..охх немога неискам да съм поредната просто да ме из..каш .. и аз като почнах да и се моля : " Аиде моля ти се .. моляяяяяяя мн го искам .. :D сега ми се вижда супер смешно да и се моля :D

+1 8-)

Dreammy
07-04-2008, 22:15
Здравей, имаш страхотни обувки. Искаш ли да правим секс?

ахахах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DYNAMIC
07-04-2008, 23:01
eми отивах на плаж сама и минах покрай двама чичковци на 30 и един на 20 и няколко при което чувам: ей сладурано спри се!
и аз се спирам, свалям си слънчевите очила и питам защо ме викат, при което най-младия ми вика: навита ли си за 4-ка?
при което аз - :shock: :shock: сложих си очилата и си продължих
хаха а гаджето /бившия/ като му казах нищо не каза,нищо му и не трепна баси :?

ем той 4тия в схемата
пък и мой са те питали зе белот...... 8-) :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol:

insomnia665
07-04-2008, 23:27
edna vecher s edin priqtel se bqhme nafirkali i igraehme na kanadska az kazah "koito padne e otdolu" a toi "opaa az padnah" i si otpusna rykata , nishto ne stana estestveno , no na drugiq den mn se smqhme :)

InSoMn1aC
07-05-2008, 00:03
Веднъж на една приятелка казах:
"Досега не бях забелязал, че си имала толкова красиви крака... В колко отварят? :D
Половин час не спряхме да се хилим 'щото тая трева прави чудеса :D

Xtuning
07-05-2008, 00:06
Маце , ела тука да ти кажа некои истини за живота ! ( мое изпълнение , на 5-6 ракии :D )

InSoMn1aC
07-05-2008, 00:07
Маце , ела тука да ти кажа некои истини за живота ! ( мое изпълнение , на 5-6 ракии :D )
\:D/

partychild
07-05-2008, 01:47
Dokato si 4akam avtobusa nqkaf dqtka s kolelo se zavrashta 3 pati da mi gleda krakata sled koeto kaza : Aide da te povoza iskash li :? :smt021

vodka_f
07-05-2008, 04:07
Въпросния ми вика : ще те чакам след един час на центъра бъди сама искам само да си поиграем.Беше малко страшно,защото тъкмо излизахме от гората и тоя срещу нас нито го познавам,нито нощо. :shock:

Mun4o
07-05-2008, 07:10
казвали са ми ''с риск да прозвуча жалък...МОЛЯ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !! '' :D :D :D :D :D

SK0RP10N
07-05-2008, 09:02
Ша та качвам на кулата, како !

nqkuf_tam
07-05-2008, 09:20
Или има желание или някво тъпо предложение ;)

ЕPu
07-05-2008, 09:37
Сценката се развива на някакво домашно парти, на дивана седиме аз и един приятел. След няколкоминутна тишина (той явно не се усеща, че седя до него) почна да ми се оплаква, че не му става като е пиян. 8-) Явно искаше помощ човека, амааа.. :D
това изпълнение беше след няколко водки, принципно пича е сравнително адекватен. :lol:

goldharz
07-08-2008, 19:36
Моето мило ме изненада с израза "бебе ще ми помогнеш ли да разбия пружините на това легло ?" :oops:

preichetoy
07-08-2008, 20:07
''Ела в нас да те чукам'' или ''Обичам те, искаш ли да правим секс?'' А аз знаех, че той ще свърши за максимум 3 минути :D :D :D

tedikurtakova
07-08-2008, 20:57
бях на летен лагер преди две години и се разхождах с едно момче до една чешма да налеем вода и като стигнахме и той се огледа на ляво,после на дясно и ми вика: "Мацка сваляй гащичките и давай да го мушиме" Мен това направо ме разби и потънах в неуписум смях при което му ударих шамар и не му проговорих

gurdolini
07-08-2008, 21:11
беше в трамвая - пу че гадно

Pebles
07-08-2008, 21:59
Събличай се че ти е топло а аз е са ще извадя бързовара ....

:D ...

ami pri men predLojenieto .... " naLi znaesh... Iskam sex s teb! " ... ot edIn murLio.. :( 8-[

Virgin
07-09-2008, 15:30
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

тва са ми го казвали... 8-)
и на мен :D :D
I na men. Kakvi myje!

axhaxhxaxh и на мен :D :razz: :P

miShle
07-09-2008, 15:37
... А да за последно значи .. Бях казала на едно момче колко много ми се ядат ягоди и той на другия ден идва и ми вкиа "М Ягодки ти се ядяха нали?" и аз му викам - мда. И оня извади един презерватив с вкус ня ягода .. обаче на мене ми приличаше на дъвка,щото беше във спр странна опаковка и го вземам такава и докато зацепя каво е и после веднага му го натиках в ръцете ... :lol: И му викам - А не мерси,запази го за някоя друга :lol: :lol:

literbebe
07-09-2008, 15:45
"аиде де мило,само малко ":D -тва го казах аз при което ми отговори-"ааане може малко,може много,съгласна ли си?'

VIP_kukli4k@
07-09-2008, 19:10
Събличай се че ти е топло а аз е са ще извадя бързовара ....

pfff ahxaxhahxaxh :lol: :lol: :razz: :razz:

+1 xaxaxax

SlYn4iCe
07-18-2008, 12:35
".. И не съм такъв да ходя само заради секса, но ако ми пуснеш няма да ти откажа.. Ща лижа до зори"

той - Ако не те еба да не се казвам..(казва си името)
аз - Ако не ме изнасилиш, няма друг начин..
той - Ща изнасиля... Оф само простотии приказвам.. Но т'ва не означава че не искам да та ЕБЪ. С удоволствие бих та ебал"

Just_say_no
07-18-2008, 13:59
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D
hahahahah tova az s1m go kazvala s16to :D

Те всички го казват. :D 8-)

По темата - "Мноо грозно легло ! Ай да го счупим ! " :D

Ама не го счупихме (остайхме да има и за другия път) 8-)

krem4et0
07-18-2008, 14:56
Аз съм тая дето го моли за още малко....ама героят е уморен...

junjuly
07-18-2008, 16:19
много смях много нещо :grin:

Rebirthing
07-18-2008, 16:35
Аз пък един път си купувах едно списание от една бутка до една спирка и там едни лапета викат "Како аре да ти напраим една шпакла" при което ми причирня щото на спирката имаше възсратни хора :D и си отминах,а те се провикнаха "Аре да те мушкаме" тоя път не се сдържах обърнах се и казах "Абе я ръгайте чушките в боба,бе" :D и така...а те не бяха на повече от 8-10 годинки.

А имаше и един случай с един мъж в тоалетните на едно заведение,уж беше объркал мъжката с женската,няма да казвам какво ми каза,ама го напръсках хубаво с гореща чешмяна вода :smt071 и му обърсах един шамар.

ivana0895
07-18-2008, 16:42
v kafeto 1 doide obliza si prasta i go ob1rsa v teniskata mi i mi vika ela u nas da sable4em tazi mokra blyza :D posle tva go vidqh i v internet 4e q ima takava istoriika ... toi poly4i 6emar4e i s4ypeni sl1n4evi caiski :d no az se pak mu otv1nah s lubov ... :D vmesto 6amar moje6e i iymryk da poly4i :d

galkata
07-18-2008, 17:51
мале аз се сетих преди година и полувина някъде беше ..бях с едно момиче у нас и нали останахме сами и лягаме си вече започва уж любовна игра.. всичко добре докато тя каза ..охх немога неискам да съм поредната просто да ме из..каш .. и аз като почнах да и се моля : " Аиде моля ти се .. моляяяяяяя мн го искам .. :D сега ми се вижда супер смешно да и се моля :D
преди две години някъде, един френд на няколко пъти мноого ми се молше... а аз не исках и му викам, че харесвам друг и че не мога да правя секс с него, пък да мисля за другия...

B.O.OM..
07-18-2008, 18:56
Зн че си имаш приятел,но може да напраим 3ка :smt078

L0LiPoP
07-18-2008, 19:00
Зн че си имаш приятел,но може да напраим 3ка :smt078
+ :shock: Наистина отвратително!!! :shock:

zero
07-18-2008, 19:14
Ще постна моя изцепка :D
Ари уе Весе ари е ..
Дай само главичката.
Ари е дай да напрайм сефтето, ко ти
пука за едното ебане :D
Пък тя вика:
- НИКОГА
Аз викам Ари е мн ти се моля
ари на колене ще падна дай само
главичката да пъхна ..
И едно момиче от моя клас се обажда и вика:
А бе то като влезе първо главичката после и
целия ше влезе :razz:

sweet_s
07-18-2008, 19:27
zdravei, subli4ai se :grin: :grin: :grin:

pasii_sladuranata
07-18-2008, 19:32
ела до нас,че вече изтръпнах.. :-x
така и не отидох :oops:

sweet_s
07-18-2008, 19:55
а имаше и "утре ще те опъна в гората до семинарията (тва в софия), а може и поповете да викна ако се дърпаш много. или направо при тях щта водя" :lol: :lol: :lol: :grin:

Dark_Angel_F
07-19-2008, 22:28
Натискаме се с бившия и той ми вика :"Може ли малко да го пъхна ?" при кеот аз се правя на ударена и му викам " Кое ? " и той замълча :D А от него сякви таквиа изцепки подбни на тая е имало , но сега се сещам само за нея.

Komar
07-19-2008, 22:54
"sa ibem ili da zaspivam?"

didi_baby
07-20-2008, 08:03
загрявай си фурната след малко мушкам франзелата :lol: :lol:

NF_D
07-20-2008, 08:27
Ае ела у нас да полеем цветята,че наште ги няма :D :D :D :D

FeelMyPain
07-20-2008, 09:18
загрявай си фурната след малко мушкам франзелата :lol: :lol:
xahxahxahxa тва непременно ще го пробвам :lol:

BornToBeHugged
07-20-2008, 13:15
Лежим в леглото, говорим си за разни романтични работи, за любов, за 1ви целувки и така нататък и ..
- Имаш ли презерватив?
- Да, ебе ли ти се ?
- Да, много
- И на мен, ай ![/quote]

Xtuning
07-20-2008, 13:50
Лежим в леглото, говорим си за разни романтични работи, за любов, за 1ви целувки и така нататък и ..
- Имаш ли презерватив?
- Да, ебе ли ти се ?
- Да, много
- И на мен, ай ![/quote]

ахахахха супер кво :razz: :razz: :razz:

lauta_girl
07-21-2008, 10:51
"айде само малко.. само малко.. мооооооооооооооооооооооля ти се"

:D

тва са ми го казвали... 8-)
и аз имам такъв случай.. :D

TomHanks
01-31-2012, 13:01
Ъп на тая класическа тема :D

Sh@d0w
01-31-2012, 13:02
Стара тема имаше подобна нова наскоро.