PDA

View Full Version : Edna krasiva lubov si otiva...



drebosucheto
06-04-2008, 21:00
8-[ Vsi4ko zapo4na predi edna godina i 5 meseca.Vsi4ko be6e prekrasno...v na4aloto bqhme nerazdelni,vse si namirahme na4in da sme postoqnno zaedno....no doide lqtoto i toi zamina na brigada za 3 meseca... :cry: No az mu obe6tah da go 4akam i taka i napravih...Kato se vurna toi, re6ihme 4e sme gotovi da zajiveem zaedno...i se subrahme....v na4aloto vsi4ko be6e 4udesno... dori i da ima6e trydnosti gi preodolqvahme nqkak :oops: ,no kum kraq na godinata zapo4nahme da se karame vse po 4esto...v produljenie na meseci.....nakraq provedohme edin "seriozen" razgovor i se radelihme,no razbrahme 4e nemoje6 edin bez drug i pak se subrahme. :grin: Cqloto 6tastie produlji blizo 2 meseca...kogato pak zapo4nahme da se karame,da se draznim za nai-drebnite ne6ta i t.n.Toi nqma6e jelanie po4ti za ni6to,vse si namira6e nqkakvi opravdaniq... :( ....i moite 4uvstva postepenno kato 4e li zapo4naha da namalqvat s vremeto...
V kraina smetka az se pribrah pri na6te,a toi sega si jivee sam....no kato 4e li ne mu e mn zor za mene :cry: rqdko mi se obajda i suvsem za kratko....ne mi kazva kato predi "obi4am te" ili "lipsva6 mi" i t.n....
Kogato bqhme zaedno ne izliahme mn 4esto,a sega pri purva vuzmojnost toi ne propuska da izleze.....s priqtelite si
Neznam kakvo da si mislq ili kak da postupq...
Molq neka koito se 4uvstva kompetenten ili puk iska da si kaje menieto...
Daite mi nqkakuv suvet....
Blagodarq! :-)

r3al_l0ff
06-04-2008, 21:12
lub0fta ne e vechNa h0ra..jalk0 no .. :)

drebosucheto
06-04-2008, 21:15
:( Struva li si tolkova mnogo 4uvstva i vreme da otidat sega na vqtura? Borq se s sebe si i tova koeto 4uvstvam e samo edno golqmo oburkvane!

spensi
06-04-2008, 21:50
:( Struva li si tolkova mnogo 4uvstva i vreme da otidat sega na vqtura? Borq se s sebe si i tova koeto 4uvstvam e samo edno golqmo oburkvane!
струва си трупаш обит пък след време човек помни само хубавите моменти

jiliboni
06-04-2008, 21:59
eee .. случват се и такива работи понякога..и аз бях в подобна ситуация наскоро...ама нали знаеш кво е казал Маркес.. не съжалявай че е свършило..радвай се че е станало.. нещо такова..та мисълта ми беше че даже и вече да не сте заедно ви остават спр много яки спомени и емоции и именно тва е важното ..помисли си какво са ти донесли тези емоции и не съжалявай :))))

Lady_B_
06-04-2008, 22:02
:( Struva li si tolkova mnogo 4uvstva i vreme da otidat sega na vqtura? Borq se s sebe si i tova koeto 4uvstvam e samo edno golqmo oburkvane!
струва си трупаш обит пък след време човек помни само хубавите моменти

+1

gazar
06-05-2008, 04:06
една си отива , друга идва и така....
+1

MoonAngel
06-05-2008, 04:20
В живота, особено при някой, много идват и много си отиват. Единственото, което можеш да направиш е да извлечеш поука за грешките и да се стараеш да не ги допускаш в следващата си връзка. А за това, че ще те боли, то е неизбежно, опитай се да запазиш само красивите моменти и това е.