PDA

View Full Version : Ами с лъжата кво правим? (:



_dust_
06-05-2008, 05:37
Та въпросът ми е малко странен..Значи има едно момче,първо голям кеф,той откликва на всичко,държи се мило ,глупости блабла..Въпросът е,че той рязко спря... и по някаква тъпа случайност разбрах ,че постоянно ме лъже.Сега и аз не мога да се държа..приятно. А не мога да му кажа ,че знам ,че ме лъже... и,че не съм едиствената. само дето пред мен се държеше прекрасно.
та вие какво мислите? как реагирате на лъжата? ..каквато и да била тя.
и не,не ми казвайте да го удуша или нещо такова,вече съм мислила по въпроса :lol:

partychild
06-05-2008, 05:49
:-D s dusheneto nqma da stane...no na men darjanieto kam nego 6te se promeni sas sigurnost... 6toto 6te znam kaf licemer e bil kam mene.. bih sprqla da govorq s nego , izob6to nikakaf kontakt ... :? :o

MaLkaTa_LaDy
06-05-2008, 05:52
Преди определен период от време харесвах адски много едно момче, дори бях влюбена, но той ме излъга 1 път за адската глупост, нищо съществено, и аз му казах, че не искам повече да се познаваме и така. Вече половин година не си говорим, все едно не се познаваме и той говори за мен, като за момичето, което някога е познавал... Тааааа последвай моя пример :)

Едит: Казах му, че знам, че лъже, за да му стане тъпо. :D

_dust_
06-05-2008, 05:53
ми..оправдания,оправдания и пак ОПРАВДАНИЯ.
той : "Айде да излезем"
аз : " ок.."
-- след да речем 2 часа
"той: амиии азз... трябва да ходя на тренировка.. "
тренировка няма,просто се закачаха с една приятелка..и аз по няква небивала случайност разбрах.
И още 127137 пъти се случва абсолютно същото (е,без приятелката).
ми хем не ще,хем постоянно ми говори някви неща.. о.О пък аз си го харесвам,ддз,лицемер е явно.
п.п. сложно е,но ако му кажа ,че знам ,че лъже не аз ще съм сърдитата ,а той най-вероятно :D пича ще си помисли ,че го дебна и некви такива,докато аз просто се натъкнах ... абе с тва да му стане гадно ще се оправя (:

partychild
06-05-2008, 05:56
ми..оправдания,оправдания и пак ОПРАВДАНИЯ.
той : "Айде да излезем"
аз : " ок.."
-- след да речем 2 часа
"той: амиии азз... трябва да ходя на тренировка.. "
тренировка няма,просто се закачаха с една приятелка..и аз по няква небивала случайност разбрах.
И още 127137 пъти се случва абсолютно същото (е,без приятелката).
ми хем не ще,хем постоянно ми говори някви неща.. о.О пък аз си го харесвам,ддз,лицемер е явно. ne ti trqbva takaf...prosto ako se prejalish sega za lajite mu ..sled tfa ako eventualno se saberete ..ne mislq 4e 6te ti e veren .. a togava ti 6te go haresvash pove4e i kato razberesh 6te te boli pove4e ..pomisli si dali si zaslujava {}

MaLkaTa_LaDy
06-05-2008, 06:03
Ае дай му просто пълен игнор, ама преди тва да сте си изяснили ситуацията. Споко, ще ти е гадно няколко дена, но след тва ще си кажеш кво пък, той не ме заслужава, и ще си намериш друг по-свястен. :) :) Такива момчета не заслужават честта да бъдат наричани хора... :D

_dust_
06-05-2008, 06:05
тренировките са важно нещо.... :-o
разбирам перфектно,само дето той не е ходил на тренрировки изобщо :D
ех,трудно ще е да го забравя...но в крайна сметка няма смисъл да продължавам :/

_dust_
06-05-2008, 06:13
:lol: :lol:
именно ;д
Е,ако наистина беше, щях да се зачудя дали ме лъже,ама сега... гавра с тренировките не се прощава лол

vesinka91
06-05-2008, 06:39
Та въпросът ми е малко странен..Значи има едно момче,първо голям кеф,той откликва на всичко,държи се мило ,глупости блабла..Въпросът е,че той рязко спря... и по някаква тъпа случайност разбрах ,че постоянно ме лъже.Сега и аз не мога да се държа..приятно. А не мога да му кажа ,че знам ,че ме лъже... и,че не съм едиствената. само дето пред мен се държеше прекрасно.
та вие какво мислите? как реагирате на лъжата? ..каквато и да била тя.
и не,не ми казвайте да го удуша или нещо такова,вече съм мислила по въпроса :lol:
zna4i az absolutno vsi4ko pro6tavam no nqkoi izlyje li me pove4e neiskam i da 4uvam za tozi 4ovek momentalno za men toi umira...tai4e ti si preceni za teb koe e po hubavo da te lyjat ili ne?

_dust_
06-05-2008, 07:04
Естествено,че не искам да ме лъжат ,но ... той беше специален да речем. както и да е.. лъжата руши доверието :]

VerryBerry
06-05-2008, 07:14
Щом е разрушил доверието ти към него-няма смисъл да се занимаваш с това момче..Остави го.А и нали казваш,че не е специален..тогава защо се тревожиш?

h4x0r
06-05-2008, 07:32
Защо просто не се застреляш?[/u]

alleks
06-05-2008, 07:34
хаха...чудно кво са праили с тъз твойта приятелка че е изпуснал тренировките :razz: ...незнам за теб обаче аз всичко друго прощавам без изневяра и лъжа..или де да знам..ако искаш поговори с него питай защо те лъже ..незнам и аз кво да направиш бил специален ама те лъже..ти от сега нататък няма да му имаш доверие постоянно ще се чудеш дали те лъже или не

sweet_sorcerer
06-05-2008, 10:44
Защо просто не се застреляш?[/u]
а ти защо не се застреляш?!
Аз не бих се занимавала с него.....не бих била с някой, на който нямам доверие...сега те лъже за малки неща, а после...?

Nefarian
06-05-2008, 10:48
Шие му се на човека

Nefarian
06-05-2008, 10:53
Шие му се на човека

sexy_sladuranka___
06-05-2008, 14:57
ми..оправдания,оправдания и пак ОПРАВДАНИЯ.
той : "Айде да излезем"
аз : " ок.."
-- след да речем 2 часа
"той: амиии азз... трябва да ходя на тренировка.. "
тренировка няма,просто се закачаха с една приятелка..и аз по няква небивала случайност разбрах.
И още 127137 пъти се случва абсолютно същото (е,без приятелката).
ми хем не ще,хем постоянно ми говори някви неща.. о.О пък аз си го харесвам,ддз,лицемер е явно.
п.п. сложно е,но ако му кажа ,че знам ,че лъже не аз ще съм сърдитата ,а той най-вероятно :D пича ще си помисли ,че го дебна и некви такива,докато аз просто се натъкнах ... абе с тва да му стане гадно ще се оправя (:
Остави го и се замисли какви приятелки имаш .

MoonAngel
06-05-2008, 15:03
Аз бих прекратила взаимоотношения с такъв човек, защото едно от нещата, които най-много мразя е да ме лъжат.

MonSitY
06-05-2008, 16:07
даа и с такива съм си имала работа.кажи му сичко му стане тъпо и не говори с него въобще.не си заслужава просто!!

midle
06-05-2008, 17:44
Кажи му че е лъжец и че лъже всички на публично място да чуят много хора :) Унижи го и може да му дойде акъла :-P

6o6kotooo
06-05-2008, 18:17
епа опитайй се да го забравиш сми не му пиши звъни ала бала :D пиинии водица па можеш и сама се сетиш :D

cinderella_gugutka
06-06-2008, 13:04
аз лъжа не прощавам :(

lubovnicata_na_gangstera
06-06-2008, 13:09
Та въпросът ми е малко странен..Значи има едно момче,първо голям кеф,той откликва на всичко,държи се мило ,глупости блабла..Въпросът е,че той рязко спря... и по някаква тъпа случайност разбрах ,че постоянно ме лъже.Сега и аз не мога да се държа..приятно. А не мога да му кажа ,че знам ,че ме лъже... и,че не съм едиствената. само дето пред мен се държеше прекрасно.
та вие какво мислите? как реагирате на лъжата? ..каквато и да била тя.
и не,не ми казвайте да го удуша или нещо такова,вече съм мислила по въпроса :lol:
Позната историяя...почти всички с които сум се занимавала са такаа.Даа не ти пука...зарежи го тоя :)

sasha_90
06-06-2008, 14:33
Ако някой ме лъже и аз разбера за лъжите едва ли някога отново ще пожелая контакт с този човек.Не ми е ясно защо продължаваш да се занимаваш с него,след като те лъже.Да не би да си от тези,които обичат да страдат?!?!?