PDA

View Full Version : ОБИЧАМ ГООО!ОБИЧАМ ГО :D



sladkъ_mackъ
06-05-2008, 06:39
Еее просто исках да споделя огромното си щастие,защото съм с точния човек вече 9 месеца :grin: :grin: Той е момчето мечта предполагам не само за мен :) Той ми е всичко,толкова е мил и нежен,така се грижи за мен,тоолкова ми е готино и забавно с него... Е има още мн но основно това исках да споделя :D Е може да я махате :grin:
П.П За да не е съвсем безсмислена темата,ще дам съвет на всички момичета,да не търчат кат слепи по някви батковци и гъзарчета,губейки си времето и които ше се поебават с тях и ще ги заебат.. Не търсете зорлем любовта,тя сама ще ви намери в точното време и тогава ще е истинска!При мен поне стана така-толкова години търчене и задяване по момчета и нищо-връзки с тъпанари за по 1 седмица :? А с мойто момче-един прекрасен ден най-неочаквано в чата .. :) :grin: Айде на всички пожелавам споделена любов и щастие като моето :-)

butty
06-05-2008, 06:53
Здравей!
Много се радвам за вас! :grin: Дано да се обичате още мноооооооого време. Напълно те разбирам как се чувстваш.. аз съм в същата ситуация, но вече 3 години ;) и ми е перфектно само с едно момче! Пожелавам Ви и на вас да изкарате толкова!
И ние с езапознахме съвсем случайно, и първоначално даже не се карахме, след това започнаха и проблемите, накъде без тях, но се справяме с всичко ЗАЕДНО... просто се обичаме страшно много и си имаме доверие- това е най-важното! ;)

donkihot
06-05-2008, 07:02
сладурана.... :) много си права за вси4ко...

Krasencety
06-05-2008, 07:07
сладурана.... :) много си права за вси4ко...

+1 :grin: mn vi se kefq! Obi4ai te seeeeee! :) :grin:

VerryBerry
06-05-2008, 07:17
Много любов ви желая :)

alleks
06-05-2008, 07:25
уеуу..нещо хубавооо :grin: ..бравоооо ..да се обичате още дълго време ,дано всеки един намери точно тази любов :P

h4x0r
06-05-2008, 07:29
Ако толкова се радваш - застреляй се!

sibi_vd
06-05-2008, 07:44
еее супер . . . личи си че си много влюбена и много щастлива . . . :) 9 месеца са си много време . . дано това продължава още многооооо многооо . . :)

Tazadar
06-05-2008, 07:48
Ами успех и дано още много по 9 месеца изкарате :)

slun4ice_90
06-05-2008, 13:36
Кефя ви се много. :-P :grin: Продължавайте така. :-)

Fallen`Angel
06-05-2008, 13:42
Радвам се за вас. Бъдете щастливи и не се карайте :-D

MonSitY
06-05-2008, 14:21
ее най накрая някоя хубава тема в тоя форум :) радвам се за вас и дано скоро всички намерим това което ти имаш :)

Ivalinka
06-05-2008, 14:31
радвам се за вас..поне някой да е щастлив :)

i_hate_you_but_i_love_you
06-05-2008, 14:38
Радвайте се и се обичайте!! :grin: Това е най-важното.. и се слушкайте :P :-) 8-)

VilleBaby
06-05-2008, 14:53
радвай се , мила и се обичайте все така :grin: не всекии среща истинската любов :) :) :) обичайте се мн мн мн мн дълго още , пожелавам виии го за цял жовот дории :-) :grin: :grin: :grin:

sladkъ_mackъ
06-05-2008, 18:13
Мерсии мерси на всички :) много ме радват хора,които се радват на чуждото щастие :-) :-) :-) Бъдете щастливи всичкии :-) :-) :grin: :grin:

miShle
06-05-2008, 18:15
Хех радвам се за тебе и бтв си права за много неща ... А колкото до това чувство ..... страхотно е :grin: :grin: :grin:

Obsession
06-05-2008, 18:20
Сладка, усмихна ми вечерта :) 8)

6o6kotooo
06-05-2008, 18:21
супер :) а дано сте щастливии и заеднооо още дълги времена :grin:

sladkъ_mackъ
06-05-2008, 18:21
Ако толкова се радваш - застреляй се!
За всички ше е най-добре, ако се хвърлиш от 18 етаж или си отрежеш ръцете, за да неможеш да пишеш 8-)

По темата: Много либоф фи желая 8) хах мс мс :-) ее ма идеята ти не емн добра :? Друго си е да си прережа вените или да се надрусам до смърт :D :D :-D

sunset_light
06-05-2008, 18:23
9 месеца.... значи е време да излиза вече , аиде пък ще идваме на кръщене :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:shock: :lol: :D :razz: :D :D
--
Иначе много се радвам за вас,още много ,много дълго време да бъдете заедно,само любов. ;)

MartyParty
06-05-2008, 18:24
Йей...Умрях си от кеф да знаеш.Някой друг да иска да ми изкрещи в лицето-"Само ти си сама на този свят!!"...?

nicolepcd
06-05-2008, 18:27
Браво :)

LoFeLch3t0
06-06-2008, 17:13
MartyParty Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 9:24 pm Заглавие:

Йей...Умрях си от кеф да знаеш.Някой друг да иска да ми изкрещи в лицето-"Само ти си сама на този свят!!"...?

мила..не си сам0 ти... :( :( :( н0 сп0кзСс сичк0 ш` се 0праи..п0не така си мисля..( или по-точн0 се 0питвам да си вмислЯ..)нали знаеш "за ФсеКи влаК си иМа пЪтници" въпреки че мойте са се качИли на всеки др ама не и на моЯ ... :wink: какт0 и да е не искам да ви 0тегчавам с м0ите глупости.. :) :)

тЪъ..пуУу т3матЪъ : радвай се на т0ва,к0ет0 имаш..д0кот0 не си г0 загубила..така де..не исках да прозвучи така.. :-D прост0 исках да кажа да си щастлива и колкото се може по-щастлива.. :wink: :wink: та..така :) НиЕ Wu {}бuЧаМе..{}бuЧаЙт3 с3 u wu3..[!][!][!] :-) :-) :-)

Lainovoz
06-06-2008, 18:27
Еее просто исках да споделя огромното си щастие,защото съм с точния човек вече 9 месеца :grin: :grin: Той е момчето мечта предполагам не само за мен :) Той ми е всичко,толкова е мил и нежен,така се грижи за мен,тоолкова ми е готино и забавно с него... Е има още мн но основно това исках да споделя :D Е може да я махате :grin:
П.П За да не е съвсем безсмислена темата,ще дам съвет на всички момичета,да не търчат кат слепи по някви батковци и гъзарчета,губейки си времето и които ше се поебават с тях и ще ги заебат.. Не търсете зорлем любовта,тя сама ще ви намери в точното време и тогава ще е истинска!При мен поне стана така-толкова години търчене и задяване по момчета и нищо-връзки с тъпанари за по 1 седмица :? А с мойто момче-един прекрасен ден най-неочаквано в чата .. :) :grin: Айде на всички пожелавам споделена любов и щастие като моето :-)

Като скъсате ще ти е много гадно! :D :D :D

Still1ME1Still1HERE
06-06-2008, 18:30
Всички се радваме за тебе :D

vilinanova
06-06-2008, 18:32
Ех, любов, любов! Толкова е сладко това, което си написала!!! :-) :smt007 Пожелавам ви винаги да си толкова щастлива и да споделяш щастието си с нас! :smt041 :smt003

MonSitY
06-06-2008, 19:49
ееее последните изказвания бяха малко груби!!! момичето е щастливо и това е...

BlueFace
06-06-2008, 19:51
Еее просто исках да споделя огромното си щастие,защото съм с точния човек вече 9 месеца :grin: :grin: Той е момчето мечта предполагам не само за мен :) Той ми е всичко,толкова е мил и нежен,така се грижи за мен,тоолкова ми е готино и забавно с него... Е има още мн но основно това исках да споделя :D Е може да я махате :grin:
П.П За да не е съвсем безсмислена темата,ще дам съвет на всички момичета,да не търчат кат слепи по някви батковци и гъзарчета,губейки си времето и които ше се поебават с тях и ще ги заебат.. Не търсете зорлем любовта,тя сама ще ви намери в точното време и тогава ще е истинска!При мен поне стана така-толкова години търчене и задяване по момчета и нищо-връзки с тъпанари за по 1 седмица :? А с мойто момче-един прекрасен ден най-неочаквано в чата .. :) :grin: Айде на всички пожелавам споделена любов и щастие като моето :-)
Евала.Ей тва е !!!Напълно съм съгласен че не трябва да се търчи след батковци :grin: :grin: .Честито и дано да сте заедно още дълго време :wink: :)

BigFakeSmile
06-07-2008, 23:56
П.П За да не е съвсем безсмислена темата,ще дам съвет на всички момичета,да не търчат кат слепи по някви батковци и гъзарчета,губейки си времето
Gospodi zapo4vam da osaznavam nqkoi ne6ta za sebe si... :razz: :razz: :razz: az mai tova pravq... :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-08-2008, 07:02
Между другото, не си написала на колко си. Като прочетох "от чата" и малко ми се уби добрата нагласа към темата. :?

Remini
06-08-2008, 07:26
Дреме ли ми ?!

edguy
06-08-2008, 12:14
adi mn uspeh vi jelaq :grin:

gazar
06-08-2008, 12:46
сладурана.... :) много си права за вси4ко...

+1 :grin: mn vi se kefq! Obi4ai te seeeeee! :) :grin:
:shock: :shock:

alex_devv
06-09-2008, 19:53
Ще очакваме продължение... :lol: :lol: :lol:

miss_asi
06-10-2008, 05:25
Айде честито :) и на двамата ви пожелавам все повече и повече да се обичате. :grin:

babity
06-10-2008, 08:21
Ти си лош! :P

Към авторката... алоооу! тука е място за проблеми и излияния!!! Да си жива и здрава и да му се радваш на който/каквото е (мързеше ме да прочета), ама това нас не ни бърка! Щом не искаш съвет и спам в темата си - няаш място тука! :razz: :razz: :razz:

TheUnforgiven666
06-10-2008, 14:11
Еее просто исках да споделя огромното си щастие,защото съм с точния човек вече 9 месеца :grin: :grin: Той е момчето мечта предполагам не само за мен :) Той ми е всичко,толкова е мил и нежен,така се грижи за мен,тоолкова ми е готино и забавно с него... Е има още мн но основно това исках да споделя :D Е може да я махате :grin:
П.П За да не е съвсем безсмислена темата,ще дам съвет на всички момичета,да не търчат кат слепи по някви батковци и гъзарчета,губейки си времето и които ше се поебават с тях и ще ги заебат.. Не търсете зорлем любовта,тя сама ще ви намери в точното време и тогава ще е истинска!При мен поне стана така-толкова години търчене и задяване по момчета и нищо-връзки с тъпанари за по 1 седмица :? А с мойто момче-един прекрасен ден най-неочаквано в чата .. :) :grin: Айде на всички пожелавам споделена любов и щастие като моето :-)

Като скъсате ще ти е много гадно! :D :D :D

Много мило

cinderella_gugutka
06-10-2008, 14:17
мн се радвам за вас :grin: :P
ее,малко ми стана кофти щото го нямам тва щастие ама...пак се радвам :)

soul1199
06-10-2008, 14:44
br.br.mnogo 6astie i lybov vi gelaq :grin:

sweet_queen
06-10-2008, 18:15
хехехе хубаво е да чуеш поне нещо различно освен драми,проблеми и всичко останало! 8-) Браво браво!!!Невероятно е когато човек намери истинската си голяма любов и затова ви пожелавам да сте заедно и да се радвате завинаги! :-) аааа иначе си адски права.....не трябва да търчим след гъзовете и да се панираме ,че сме сами...защото точно в най-неочаквания момент любовта ще те изненада :grin:

love_veselka
06-10-2008, 18:19
Еее просто исках да споделя огромното си щастие,защото съм с точния човек вече 9 месеца :grin: :grin: Той е момчето мечта предполагам не само за мен :) Той ми е всичко,толкова е мил и нежен,така се грижи за мен,тоолкова ми е готино и забавно с него... Е има още мн но основно това исках да споделя :D Е може да я махате :grin:
П.П За да не е съвсем безсмислена темата,ще дам съвет на всички момичета,да не търчат кат слепи по някви батковци и гъзарчета,губейки си времето и които ше се поебават с тях и ще ги заебат.. Не търсете зорлем любовта,тя сама ще ви намери в точното време и тогава ще е истинска!При мен поне стана така-толкова години търчене и задяване по момчета и нищо-връзки с тъпанари за по 1 седмица :? А с мойто момче-един прекрасен ден най-неочаквано в чата .. :) :grin: Айде на всички пожелавам споделена любов и щастие като моето :-)

Това е малко като моята история и аз срещнах моето момче в чата,смисъл чатихме от преди,но не се бяхме виждали,той дойде в моето даскало и така.И аз съм много щастлива :-)

Puky
06-10-2008, 20:23
И аз го обичам :-) :-) :grin: :grin: И той мене ме 0бича :-) :-) :smt007 :smt007 :smt008