PDA

View Full Version : Такъв ми бил късмета....



gotodasho
06-05-2008, 07:14
Най-добрия ми приятел тръгна с една мацка бяха заедно 3 дена след това той замина на почивка в Испания. На следващия ден момичето се свърза с мене и ми вика хайде да излезем и така всеки ден в продължение на 4 5 дена прекарвахме заедно по цял ден. Вечерта когато аверчето ми се връщаше отново бяхме заедно и по някое време отидохме в нас щото вънка беше студено пък и живея до автогарата. И така де че отидохме в нас и по едно време тя се сгуши в мене пък аз бях почнал да я харесвам от преди това и ми стана супер мило едно такова и ми вика искаш ли да ти кажа нещо и аз и викам еми да казвай и тя вика еми харесвам те така и така и аз и викам еми и аз те харесвам и бяха големи драми доста време се проточи в крайна сметка приятеля и разбра от друг човек обаче външен и му стана мега тъпо и ми вика що не дойде да ми го кажеш като мъж като аверче ( а той знаеше само че аз я харесвам) тя му беше казала че не знае за това и ме помоли там да го излъжа вече не помня какво и онзи ден се бяхме скарали с него а тя уж ми обеща че ще си останем мн добри приятели в крайна сметка щях да ги загубя и двамата и реших че любовта идва и си отива, но приятелството остава вечно и му казах всичко каквото сме говорили в нас така и така след което той е казал на мацката и тя ми каза че ме мрази наистина . пък аз верно я обичам в това поне съм сигурен тя е точно нежната ми половинка все едно гледам себе си в женски вариант. Не ме мислете за някъв безгръбначен путьо ама и за двамата бих направил всичко и ми е много тъпо че трябваше да избирам така и най-гадно ми е че тя е адски добър човек и ми обеща че ще си останем приятели но заради аверчето той ми каза да не поддържаме връзка с нея и тя ми каза че ще си излизаме пак редовно ще бъдем много добри приятели и аз викам ок и след това той е казал същото на нея и аз усетих че има нещо но тя не ми каза и след като се изясни всичко аз разбрах от аверчето че той я е накарал и разбрах една универсална истина "Курви бол!"

VerryBerry
06-05-2008, 07:16
При положение че преди те са били заедно,защо изобщо си почнал да се занимаваш с нея..Мился че сам си си виновен

gotodasho
06-05-2008, 07:21
еми аз нямах намерение аз мислех че ще сме си приятели ама в крайна сметка така се получи пък и не беше едностранно то цялата работа е адски сложна и забъркана даже не мога да си формулирам мисълта като хората щото беше мн продължително TOO MUCH INFORMATION

HePeAJIeH
06-05-2008, 07:31
От цялото писание само последните 2 думи имаха значение.Спазвай я тая максима :)

VerryBerry
06-05-2008, 07:40
Разбирам те,но тя все пак е била приятелка на твой приятел..можеше поне да се въздържаш..Сега какво е положението?В смисъл-приятели ли сте още с момчето или поне с нея?И не бързай да правиш заключение от типа "Курви бол" ..едно момиче не е всичко ;)

gotodasho
06-05-2008, 07:40
прав си брито и най лошото е че винаги ги забърквам едни такива честно ще изпуша вече аз живея в латино сериал буквално

midle
06-05-2008, 17:51
И така де че отидохме в нас и по едно време тя се сгуши в мене пък аз бях почнал да я харесвам от преди това и ми стана супер мило едно такова и ми вика искаш ли да ти кажа нещо и аз и викам еми да казвай и тя вика еми харесвам те така и така и аз и викам еми и аз те харесвам и бяха големи драми доста време се проточи в крайна сметка приятеля и разбра от друг човек обаче външен и му стана мега тъпо и ми вика що не дойде да ми го кажеш като мъж като аверче ( а той знаеше само че аз я харесвам) тя му беше казала че не знае за това и ме помоли там да го излъжа вече не помня какво и онзи ден се бяхме скарали с него а тя уж ми обеща че ще си останем мн добри приятели в крайна сметка щях да ги загубя и двамата и реших че любовта идва и си отива, но приятелството остава вечно и му казах всичко каквото сме говорили в нас така и така след което той е казал на мацката и тя ми каза че ме мрази наистина

По дълго изречение не съм чел досега :D :D :D


А по темата батка никога не се захващай с жена която може да попречи на приятелството ти с някой! Това е закон за мен , надявам се в бъдеще и за теб! :)

FreeSpirit
06-05-2008, 18:00
Ае човек, научи се да пишеш кратки и ясни изречения ...
А пък по темата, тя е била гадже на твой приятел, защо изобщо си се забъркал с нея ??
Приятелите на 1-во място, докато гаджето не стане тъй наречената половинка за цял живот ;)