PDA

View Full Version : очна линия



radito
06-05-2008, 10:16
Каква очна линия ще ми препоръчате?Ма да не е някаква скъпа, щото като за 1-ви път не мисля да се изръсвам много.Може да не се харесам. :)

fuklu
06-05-2008, 10:25
na avon ot seriqta color trend ima evtini 4erni 4erveni i tam mn drugi i ako ne se haresa6 3.50 sa dobra cena nqma da se ohar4i6 mnogo xD

stealthyGirl
06-05-2008, 11:35
na avon ot seriqta color trend ima evtini 4erni 4erveni i tam mn drugi i ako ne se haresa6 3.50 sa dobra cena nqma da se ohar4i6 mnogo xDМда, на Ейвън си поръчай или просто излез и си потърси няк'ва - не е мно'о трудно.

Carmen_Kass
06-05-2008, 11:46
Иди в някой магазин за такива неща и попитай какви имат.Разгледай ги,виж им четчиците си направи сметка.Не е сложно!

Sarabi
06-05-2008, 13:43
Пфф, по - добре молив. С очната линия малко да ти трепне ръката и ти преебава линията, ако направиш едното око различно трудно се оправя, освен ако не ти се мие по 5 пъти... много се размазва , ако се намокри, а както е лято...
Молива се размазва, но не толкова и не толкова лесно, по - лесно се слага, винаги можеш да си направиш линията по - дебела, ако нещо прецакаш някъде и така.
Иначе ако толкова искаш очна линия се поразходи по магазините и намери няк'ва с четчица, която ще ти е удобна.

sladuranata_777
06-05-2008, 14:04
vzemi si na impala za 5 i 50 mn e dobra :grin:

TopTa
06-05-2008, 14:54
kato za purvi put ne e vajna markata, otidi v nqkoi magazin i razgledai kakvo predlagat! posle ako se haresa6 i ti e udobno da si slaga6 moje6 da si vzeme6 ne6to po-ka4estveno :)

Sa6iTyYy
06-05-2008, 15:17
Пфф, по - добре молив. С очната линия малко да ти трепне ръката и ти преебава линията, ако направиш едното око различно трудно се оправя, освен ако не ти се мие по 5 пъти... много се размазва , ако се намокри, а както е лято...
Молива се размазва, но не толкова и не толкова лесно, по - лесно се слага, винаги можеш да си направиш линията по - дебела, ако нещо прецакаш някъде и така.
Иначе ако толкова искаш очна линия се поразходи по магазините и намери няк'ва с четчица, която ще ти е удобна.

I AZ TAKA MISLQ s o4nata liniq e mnogo trydno :roll:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-05-2008, 15:37
Аз си поръчах на AVON

tItEufFf
06-05-2008, 16:07
Моята е на Ейвън. Слагам си рядко, а и е сребриста, така че дори да оплескам нещо не си личи. Но седи много сладурско :grin:

mysterious93
06-05-2008, 16:13
Моята е на Ейвън. Слагам си рядко, а и е сребриста, така щя дори да оплескам нещо не си личи. Но седи много сладурско :grin:

и моята е такава..само дето рядко прибягвам до нея.. :)

dare_93
06-05-2008, 16:19
Пфф, по - добре молив. С очната линия малко да ти трепне ръката и ти преебава линията, ако направиш едното око различно трудно се оправя, освен ако не ти се мие по 5 пъти... много се размазва , ако се намокри, а както е лято...
Молива се размазва, но не толкова и не толкова лесно, по - лесно се слага, винаги можеш да си направиш линията по - дебела, ако нещо прецакаш някъде и така.
Иначе ако толкова искаш очна линия се поразходи по магазините и намери няк'ва с четчица, която ще ти е удобна.

I AZ TAKA MISLQ s o4nata liniq e mnogo trydno :roll:

Глупости аз преди също ползвах какви ли не моливи като марки реших да пробвам очна линия изобщо не се размазва от ейвън ми е моята много по удобно е свиква се и не се изтрива като молив ами стои докато не я изтриеш! :)

GbSy
06-05-2008, 16:27
Ако е сръчна няма да има проблем с очната линия. Вземи си водоустойчива на някоя по-скъпа марка. Все пак, това са очите ти и не трябва да ги излагаш на опасност с някакви боклуци от пазара. Eто ти някои снимчици на по-известни марки:

http://www.allureamour.co.uk/uploads/images_products/410.jpg

^Maybelline waterproof liquid eyeliner

http://www.bourjois.co.uk/globals/images/products_lg/liner_clubbing.jpg

^Oчната линия на Боржоа в различни цветове


http://www.beauty-advices.com/wp-content/uploads/2007/06/loreal-eyeliner.jpg

^И на Лореал.

Не знам дали и трите са водоустойчиви, само за първата със сигурност, но само давам примери.

П.С:Боржоа ми харесва най-много, но аз съм фен на тази марка, така че не ми обръщай внимание. 8-)

TheNewReligion
06-05-2008, 17:33
Пфффф , ако си сръчна няма да имаш проблем , ама ако не си ... Както казаха по долу : вземи си водоустойчива и на марка от , която си доволна !

Jamalska
06-05-2008, 19:58
Aз от на Ейвън не съм доволна.За бала си взех Манхатън..вярно 10тина лв почти обаче жестока.Идеално черно и супер трудно се изтрива:)))А и не ми е трудно да я нанасям.

o0ps
06-05-2008, 20:45
Офф аз както съм супер некадърна и не мога да си сложа молив като хората и таман се навих да пробвам с очна линия и вие ме разубедихте... :D

Sarabi
06-06-2008, 12:11
Нищо не ти пречи да пробваш... ако само някви писания във форума могат да те разубедят...
Вземи си няква очна линия и пробвай просто. Пък сама ще видиш с какво ти е по - удобно. Както виждаш на някои им е по - лесно с очна линия на други с молив. Сама трябва да си прецениш, а и не струва милиони та да не можеш да си позволиш да пробваш.

Kurvata
06-06-2008, 16:43
Аз лично съм пробвала очната линия на Ейвън,но не съм особено доволна,но тя е и евтина.Препоръчвам ти да си вземеш малко по-скъпа,но поне да е качествена.Мн съм доволна от очната линия на Артдеко-тъмно черна,дълготрайна,рядко се размазва,на Мейбълин също не са лоши :wink:

gothic_angel
06-06-2008, 16:45
Ми препоръчвам ти на AVON

summergir1
06-06-2008, 17:06
аз съм ползвала на лореал и ми харесва,на мен ми е по-лесно очна линия да си слагам отколкото молив

psychopath
06-06-2008, 23:04
аз предлагам Conte/Koh-i-noor :)

stealthyGirl
06-25-2008, 13:08
аз предлагам Conte/Koh-i-noor :)На кожата много бледо излизат... :P

nikinkaa
06-25-2008, 14:05
На "Essence" е много добра,стига да можеш да си я слагаш.Аз така и не се научих с очната линия :D :D

ЕPu
06-25-2008, 14:09
И мойта е на Есенс и аз така и не се научих 8-)
имала съм на голдън роуз - най-ужасната очна линия, която може да съществува, не я препоръчвам. :?
Мене лично очната линия не ми е оферта - трудно се слага, размазва се учудващо лесно, а пък да не говорим, че едно леко трепване ми преебава целия грим, затова вече вместо очна линич тегля един черен молив на горния клепач и така по-ми харесва. :)

adizitk1
06-25-2008, 17:17
na avon ot seriqta color trend ima evtini 4erni 4erveni i tam mn drugi i ako ne se haresa6 3.50 sa dobra cena nqma da se ohar4i6 mnogo xD
+1

Devilsplaymate
06-25-2008, 18:07
Очната линия, ако можеш да я слагаш добре, седи просто... убийствено :). Но аз не съм от тези и за това постигам почти същия ефект с добре подострен молив :D.

bonbonkata011
06-26-2008, 07:50
от мен един съвет.когато си слагаш очна линия не си затваряй окото,а го притвори леко-това е единственият начин да не трепери,а щтом ще си слягаш очната линия за първи път,по-добре да е с по-тънка четчица,защото се нанася по лесно,а по дебелите се използват от по напредналите каки,айде успех :D :D :D