PDA

View Full Version : От прецаканата страна на нещата



psihqsala
06-05-2008, 11:49
Винаги,когато съучениците ми могат да разчитат на мен,аз се раздавам,а като поискам едно нещо от тях,се правят на ударени. => Не правете услуги на никого,най-много да ви излязат през носа. :(

BeboP
06-05-2008, 11:56
Това е животът! http://cheesebuerger.de/images/midi/frech/a076.gif
Има една народна мъдрост - "Направи добро - изяж говно!". Без цензура!

Sarabi
06-05-2008, 12:25
Еми попаднала си на кофти хора.
В моя клас имам един - двама човека, на които мога да разчитам напълно и само за тях правя усилия.
Не бих се блъскала за хора, на които не им пука за мен и за които не ми пука на мен.
Живей си живота с хората, които са важни за теб. Класа е ебана работа.

MidnightCreep
06-05-2008, 12:29
Гадна компания имаш.
Поне вече ще си знаеш,че на тях не можеш да разчиташ.
И само не продължавай да им угаждаш...

valentinka_1990
06-05-2008, 13:11
Отвретително е,когато имаш нужда от помощ и нуждаелите се преди,на които си поногнал,не ти отвръщат със същото,но все пак ти за това ли им помагаш?

ma6ete
06-05-2008, 13:26
Хищникът изяжда плячката.Не бъди плячка.

CAZE
06-05-2008, 13:34
Един много велик човек (Боб Марли) е казал : Давай повече , не искай нищо . Това според мен ще рече , че не трябва да спираш да даваш,дори да даваш повече - най доброто от себе си . А рано или късно ще ти се върнат добрите дела .Но вече ако усетиш че се възползват от теб не трябва да се оставяш да бъдеш тъпкан/а.

sexy_sladuranka___
06-05-2008, 13:45
Винаги,когато съучениците ми могат да разчитат на мен,аз се раздавам,а като поискам едно нещо от тях,се правят на ударени. => Не правете услуги на никого,най-много да ви излязат през носа. :(
Ами и аз съм така . Плащам си за регистрации в помагалото и др. хора ги ползват , а после като помоля за нещо дежурното "Ами незнам "