PDA

View Full Version : Незнам какво да правя...?



telby
06-05-2008, 12:00
Много лошо се скарах с учителката ми по Английски език и ми написа 2ка на класно.Всъщнос всичко започна преди седмица аз нали си идвам в часовете редовно не сам бягал или да преча много и един ден нали
правим някакво упражнение и нали и казвам,че не съм го направил и таз ми вика теб ще те оставя на поправителен.Отценките не ми бяха много зле докато таз не почна да ме тормози.Испита ме веднъж не се
справих 2 на другия ден правим класно цели 2 часа не спря да ме следи какво правя и нали неволно погледнах в листа на съученика ми,който има други упражнения и задачи и тая ми направи иронична забележка,после нали тук вече съм виновен преписах една от задачите
и пак ми се скара.Накрая поглежда отдоло,че съм оставил една граматика под чина и таз нито ме е видяла да я използвам или да преписвам,граматиката си беше отдолу даже щях съвсем да я забравя в училище.И таз ми взе контролното и ми каза,че ми остава слаба отценка.Започнах да се оправдавам,че не е честно,да ме обвинява като не съм я исползвал.И тас ми каза да замълча ако ми е останало или изобщо ако знам какво е достойнство.

И да й се извинявам ли?Останала е с впечатление,че нищо незнам а пък всъщност не съм спирал да работя в час.
Притеснявам се да не ме остави на поправителен,не е някоя гадна учителка. Ама все пак какво да правя.
[/i]

adri_qna
06-05-2008, 12:12
Spored men trqbva da i se izvini6,za6toto naistina moje da te ostavi na popravitelen!V na6iq klas minalata godina ima6e podoben slu4ai-g-jata po matematika ostavi 2 mom4eta na popravitelen,za6toto se zaqjdaha s neq i tq gi namrazi,taka,4e izvini se,ni6to ne ti pre4i da opita6!

telby
06-05-2008, 12:18
Ako i donea cvete sha sa zaradva li?

adri_qna
06-05-2008, 12:22
Ami predpolagam,4e 6te se zadva,podari i cvete i se izvini,i gledai da si ubeditelen :) Kusmet i posle pi6i dali e podeistvalo!

telby
06-05-2008, 12:25
Daje ako trqbva na angliiski sha ia izvinq.

adri_qna
06-05-2008, 12:27
Strahotna ideq,naistina 6te e po-originalno ! :)

umbra
06-05-2008, 12:59
Ами пич,ситуацията е деликатна...кофтито е че се случва в края на годината,да беше пролетта време да се помирите бол.Лично аз не вярвам да ти приеме извиненията или ако ги приеме ще ти остави 3ка или 4ка..искрено искрено се надявам да греша обаче !!! истината е(поне мойте впечатления са такива),че хората които прават най-много проблеми в училище и пречат много,учителите въобще не ги закачат,а кротките които се издънат веднаж-дваж си ги намразват здраво.кофти работи :? :? :? стискам палци нещата да се оправат.айде поздрави

valentinka_1990
06-05-2008, 13:17
Само не и пиши писмо на български,че пишеш леле мале,направо нямам думи,особено за "отценките".
Аз не мисля,че е добре да и подариш цвете,според мен това може да и изглежда като подмазване.Кажи и няколко мили думи и гледай поне да изглеждащ като разкайващ се :)

sexy_sladuranka___
06-05-2008, 13:51
Много лошо се скарах с учителката ми по Английски език и ми написа 2ка на класно.Всъщнос всичко започна преди седмица аз нали си идвам в часовете редовно не сам бягал или да преча много и един ден нали
правим някакво упражнение и нали и казвам,че не съм го направил и таз ми вика теб ще те оставя на поправителен.Отценките не ми бяха много зле докато таз не почна да ме тормози.Испита ме веднъж не се
справих 2 на другия ден правим класно цели 2 часа не спря да ме следи какво правя и нали неволно погледнах в листа на съученика ми,който има други упражнения и задачи и тая ми направи иронична забележка,после нали тук вече съм виновен преписах една от задачите
и пак ми се скара.Накрая поглежда отдоло,че съм оставил една граматика под чина и таз нито ме е видяла да я използвам или да преписвам,граматиката си беше отдолу даже щях съвсем да я забравя в училище.И таз ми взе контролното и ми каза,че ми остава слаба отценка.Започнах да се оправдавам,че не е честно,да ме обвинява като не съм я исползвал.И тас ми каза да замълча ако ми е останало или изобщо ако знам какво е достойнство.

И да й се извинявам ли?Останала е с впечатление,че нищо незнам а пък всъщност не съм спирал да работя в час.
Притеснявам се да не ме остави на поправителен,не е някоя гадна учителка. Ама все пак какво да правя.
[/i]
Според мен няма за какво да се извиняваш , но ако не искаш да те остави на изпит ще се наложи

SunShinePearl
06-06-2008, 18:41
Ами пич,ситуацията е деликатна...кофтито е че се случва в края на годината,да беше пролетта време да се помирите бол.Лично аз не вярвам да ти приеме извиненията или ако ги приеме ще ти остави 3ка или 4ка..искрено искрено се надявам да греша обаче !!! истината е(поне мойте впечатления са такива),че хората които прават най-много проблеми в училище и пречат много,учителите въобще не ги закачат,а кротките които се издънат веднаж-дваж си ги намразват здраво.кофти работи Confused Confused Confused стискам палци нещата да се оправат.айде поздрави

of i az taka mislq ei v4era gospojata po istoriq kaza pred celiq klas 4e me MRAZI :shock: i mi digna cql skandal 6to sam zakasnqla be6e sled golqmo i az i vikam mi qdoh da ne vi qm v 4asa i tq ama ti redovno zaksnqva6 apak sam zakasnqvala 3 pati nikoga ne sam i pravela problemi v 4asa apak ocenkite sa mi 6,6,4 apak dr deto doidoha 30 min ni6to ne im kaza abe bahti slu4aq,spored men nqma smisal ot izvinenie

fenkatakrisi952
06-07-2008, 05:41
Тази година имах същия проблем с новата даскалка по английски
Само дето си измисли че сам перписвала
Казах на наще и бащами отиде да се разправя с нея.Ама тя е неразбран човек даже подлудила баща ми :x
Всички я мразеха и сега когато е края на учебната година тя напусна :D
Ако искаш и се извини
На твое място ще направя така,но ще намеря и други де тормозени така и някои ден като ме искара от релси ще отидя с тях да се оплача в канцеларията или направо при директора 8)