PDA

View Full Version : Дори не знам какво заглавие да сложа...



varnen4e
06-05-2008, 13:26
Проблемът ми е, че напоследък не знам и аз какво ми се случва. Тъкмо се захвана с някого и много бързо ми минава тръпката.. Тъкмо се получат нещата и аз вече.. не ми се занимава дори. Не знам на какво се дължи...
Не знам аз ли съм започнала да разсъждавам много глупаво.. !?
Просто например харесам си някого сега и да кажем след около 1-2 седмици се забиваме, тръгваме и край.. аз вече нищо не усещам. Не мога да си го обясня и не знам къде точно е проблемът. По принцип трудно се влюбвам (поне така мисля), но има много хора, които ми допадат.
Дори и в момента съм с едно момче (от 2-3 дни), което уж ме харесва, но аз вече не знам дали изобщо имам някакви симпатии към него.
Не знам какво да правя и исках да ви помоля за някакъв съвет, защото наистина съм много объркана.
:)

MoonAngel
06-05-2008, 13:31
Имаш нужда от малко време - изясни се със себе си. Реши какво искаш.

Madn3s5
06-05-2008, 13:32
Зависи на колко години си. По принцип ако си по малка,такива увлечения ще имаш много. Ако си по голяма (говоря поне над 16) просто не си намерила човека,когато го намериш ще си проличи. Или не знаеш какво искаш.. има такива хора,на които им е интересна само свалката,нищо повече,получат своето и обръщат листа. Но дори при тези хора истинската любов рано или късно идва. Затова не се отчайвай и продължавай да дерзаеш! Успех :wink:

BWald0rf
06-05-2008, 13:36
Зависи на колко години си. По принцип ако си по малка,такива увлечения ще имаш много. Ако си по голяма (говоря поне над 16) просто не си намерила човека,когато го намериш ще си проличи. Или не знаеш какво искаш.. има такива хора,на които им е интересна само свалката,нищо повече,получат своето и обръщат листа. Но дори при тези хора истинската любов рано или късно идва. Затова не се отчайвай и продължавай да дерзаеш! Успех :wink:
+1

varnen4e
06-05-2008, 13:49
Зависи на колко години си. По принцип ако си по малка,такива увлечения ще имаш много. Ако си по голяма (говоря поне над 16) просто не си намерила човека,когато го намериш ще си проличи. Или не знаеш какво искаш.. има такива хора,на които им е интересна само свалката,нищо повече,получат своето и обръщат листа. Но дори при тези хора истинската любов рано или късно идва. Затова не се отчайвай и продължавай да дерзаеш! Успех :wink:

Мерси за съвета.
Принципно съм над 16.
Въпросът е, че не искам да разбивам сърца, нито да си развалям взаимоотношенията с някой, но не искам и да се жертвам и да стоя с някого към когото нямам нищо.
Много ли ще е егоистично, ако гледам аз да съм добре и не ми пука много много за околните...?

MoonAngel
06-05-2008, 13:55
Зависи от гледната точка. За мен не е егоистично, тъй като много пъти някой друг не мисли, че е егоистично.

Madn3s5
06-05-2008, 13:59
Мерси за съвета.
Принципно съм над 16.
Въпросът е, че не искам да разбивам сърца, нито да си развалям взаимоотношенията с някой, но не искам и да се жертвам и да стоя с някого към когото нямам нищо.
Много ли ще е егоистично, ако гледам аз да съм добре и не ми пука много много за околните...?

Просто,разбери какво искаш. Не е егоистично,защото ти незнаеш какво ще стане и дали този път не е истинския. Но ако все пак усетиш,че към даден човек нямаш чуства,и няма и да имаш,можеш да се отдръпнеш,или да му обясниш как стоят нещата. :-D

sladku_bebzi
06-05-2008, 14:31
Като излизаш с някой и ти е някво тъпо с него - няма тръпка, по-добре да го зарежеш.Не мисля, че ти си егоистка, по-скоро той не може да ти задържи вниманието и да направи така, че да ти е яко с него.Не си попаднала на точния според мен!

pavkata91
06-05-2008, 14:45
Само от първите няколко реда разбрах къв ти е проблема.. Просто не знаеш и ти какво искаш...Тренирай тръпката не като ходиш с 15 човека и ги менкаш като стотинки.Опитай се да обичаш.Научи сърцето ти да обича.Ако не успееш ти не умееш да обичаш..

Fallen`Angel
06-05-2008, 14:47
Спри да ги търсиш. Остави те да те търсят и ще видиш кой повече те влече. Изясни се със себе си

MonSitY
06-05-2008, 15:19
както няколко човека казаха досега не си срещнала подходящия.срещнеш ли го и всичко ще си дойде на мястото.минаваш през период който от теб самата зависи колко дълго ще останеш на него.продължавай да търсиш и скоро ще намериш човека.Успех!! :)

Wrathchild
06-05-2008, 15:24
Приключила ли си важна за теб връзка наскоро?

asslikethat
06-05-2008, 15:25
i az bqh taka predi ... haresvam edno momche tragvam i nqa i nqkolko dena i mi pisva ... nz i az na kakvo se daljeshe no sega namerih pravilniq chovek i veche sam polovin godina s nego :)

sladku_bebzi
06-05-2008, 16:52
Само от първите няколко реда разбрах къв ти е проблема.. Просто не знаеш и ти какво искаш...Тренирай тръпката не като ходиш с 15 човека и ги менкаш като стотинки.Опитай се да обичаш.Научи сърцето ти да обича.Ако не успееш ти не умееш да обичаш..

За кво да се насилва?Трябва да й идва от вътре..

zi
06-05-2008, 17:11
Само от първите няколко реда разбрах къв ти е проблема.. Просто не знаеш и ти какво искаш...Тренирай тръпката не като ходиш с 15 човека и ги менкаш като стотинки.Опитай се да обичаш.Научи сърцето ти да обича.Ако не успееш ти не умееш да обичаш..

Любовта не се учи. Това е чувсто, което е трудно да бъде контролирано от мозъка... именно в това е и магията (= "Тренирай тръпката " ПХАх

"Най- добрите и най-красивите неща на света не могат нито да се видят, нито да се докоснат. Те трябва да бъдат почувствани със сърцето." :smt007

AiKaTa
06-06-2008, 10:59
имам същия проблем честно казано... но единственото което може да се направи е да се забвляваш с тези времени връзки докато от самосебе си излезе нещо истинско. Може би момчетата не възбуждат интереса ти защото техния е голям :) Това ще отмине.. ;)

Chefinkaaa
06-06-2008, 11:29
Ooo... nqma ni6to.. i az bqh taka predi da namerq 4oveka, s koito s1m 6tastliva sega 8) mom4etata mi omr1zvaha mn b1rzo.. sled tr1gvaneto ili sled kato razbera 4e i toi izpitva s16toto i edin vid ve4e ne mi e interesen.. daje i simpatiite si gubq.. razbiram te napl1no.. ama tva 6te ot6umi.. prosto.. vreme... :-)

sladur4e_
06-06-2008, 11:37
Не си сама на този свят!Аз съм същата!Повярвай-тези хора,които си сменила не са за теб!Ти ще стрешнеш любовта от пръв поглед!(малко започнах да приличам на ясновидка).Един съвет,който е доста рискован-излизай с момче,което има и друга връзка!Така ще се срещате на тайни места,ще се целувате тайно,тръпката да не ви хване другото гадже на красавеца ще лази по кожата ви-казвам ти това е единсвеното решение!Опитай!Може да си навлечеш много неприятности,но незнам друг изход.Поне при мене работи! :-o

cinderella_gugutka
06-06-2008, 12:34
ами понякога е така-искаме това което нямаме и когато го полу4им ве4е искаме друго :(

cinderella_gugutka
06-06-2008, 12:35
Не си сама на този свят!Аз съм същата!Повярвай-тези хора,които си сменила не са за теб!Ти ще стрешнеш любовта от пръв поглед!(малко започнах да приличам на ясновидка).Един съвет,който е доста рискован-излизай с момче,което има и друга връзка!Така ще се срещате на тайни места,ще се целувате тайно,тръпката да не ви хване другото гадже на красавеца ще лази по кожата ви-казвам ти това е единсвеното решение!Опитай!Може да си навлечеш много неприятности,но незнам друг изход.Поне при мене работи! :-o
това определено не ти го препоръ4вам

alleks
06-06-2008, 12:44
Не си сама на този свят!Аз съм същата!Повярвай-тези хора,които си сменила не са за теб!Ти ще стрешнеш любовта от пръв поглед!(малко започнах да приличам на ясновидка).Един съвет,който е доста рискован-излизай с момче,което има и друга връзка!Така ще се срещате на тайни места,ще се целувате тайно,тръпката да не ви хване другото гадже на красавеца ще лази по кожата ви-казвам ти това е единсвеното решение!Опитай!Може да си навлечеш много неприятности,но незнам друг изход.Поне при мене работи! :-o
и ако направи таака какво..ще развали една връзка (защото рано или късно всичко ще се разбере) и плюс това няма да се чуства сигорна ..така че изчакай ...не си намерила човека с който да ти е интересно а не да ти харесва само свалката.. :P

varnen4e
06-07-2008, 08:33
Приключила ли си важна за теб връзка наскоро?

Еми.. последната ми наистина сериозна (като отношения) връзка приключи преди една година. Може и да няма общо, но като се замисля от тогава съм така.

varnen4e
06-07-2008, 08:35
Не си сама на този свят!Аз съм същата!Повярвай-тези хора,които си сменила не са за теб!Ти ще стрешнеш любовта от пръв поглед!(малко започнах да приличам на ясновидка).Един съвет,който е доста рискован-излизай с момче,което има и друга връзка!Така ще се срещате на тайни места,ще се целувате тайно,тръпката да не ви хване другото гадже на красавеца ще лази по кожата ви-казвам ти това е единсвеното решение!Опитай!Може да си навлечеш много неприятности,но незнам друг изход.Поне при мене работи! :-o

Не си падам много много по тези неща, защото знам какво ще ми е на мен, ако гаджето ми постъпва така. Не иначе мерси много за съвета.
:)

babity
06-07-2008, 10:29
Проблемът ми е, че напоследък не знам и аз какво ми се случва. Тъкмо се захвана с някого и много бързо ми минава тръпката.. Тъкмо се получат нещата и аз вече.. не ми се занимава дори. Не знам на какво се дължи...
Не знам аз ли съм започнала да разсъждавам много глупаво.. !?
Просто например харесам си някого сега и да кажем след около 1-2 седмици се забиваме, тръгваме и край.. аз вече нищо не усещам. Не мога да си го обясня и не знам къде точно е проблемът. По принцип трудно се влюбвам (поне така мисля), но има много хора, които ми допадат.
Дори и в момента съм с едно момче (от 2-3 дни), което уж ме харесва, но аз вече не знам дали изобщо имам някакви симпатии към него.
Не знам какво да правя и исках да ви помоля за някакъв съвет, защото наистина съм много объркана.
:)

Абе живее ти се, това ти е! Моята най - добра приятелка остави идеалното момче след едногодишна връзка точно заради същото. Искаше и се да види живота, да се забавлява без да и е нужно да дава обяснения кога, къде и с кой и затова сега си остана single. Забавлява се с разни хорица, весело и е, обаче не бърза да се обвърже с никого. Тъй че давай в същия дух. Просто не се обвързвай за да няма наранени и толкова. Рано или късно ще изпиташ нуждата да имаш нещо истинско.

miShle
06-07-2008, 10:54
Проблемът ми е, че напоследък не знам и аз какво ми се случва. Тъкмо се захвана с някого и много бързо ми минава тръпката.. Тъкмо се получат нещата и аз вече.. не ми се занимава дори. Не знам на какво се дължи...
Не знам аз ли съм започнала да разсъждавам много глупаво.. !?
Просто например харесам си някого сега и да кажем след около 1-2 седмици се забиваме, тръгваме и край.. аз вече нищо не усещам. Не мога да си го обясня и не знам къде точно е проблемът. По принцип трудно се влюбвам (поне така мисля), но има много хора, които ми допадат.
Дори и в момента съм с едно момче (от 2-3 дни), което уж ме харесва, но аз вече не знам дали изобщо имам някакви симпатии към него.
Не знам какво да правя и исках да ви помоля за някакъв съвет, защото наистина съм много объркана.
:)


И да позная винаги ти ги зарязваш .. И ти ще си намериш майстора спокойно .. Преди около 5-6 месеца и яз бях точно като теб .. Но един ден идва човека, който е променя ... Отдавна и аз бях пуснала такава тема и тогава си спомням едно момиче ми беше отговорило ... "Просто ти трябва нестандартното момче и нестандартната връзка и ще видиш как всичко ще се промени" И сега като се замисля тя беше адски права.. Един ден срeщнах любовта, която ме промени ... И с теб ще се случи просто имай търпение .. :)

vesinka91
06-07-2008, 10:57
Имаш нужда от малко време - изясни се със себе си. Реши какво искаш.
+1

06-07-2008, 11:01
и аз бях по същия начин :) просто не си срещнала точния човек .. като го срещнеш няма да е така бъди сигорна !

Lady_B_
06-07-2008, 13:40
Имаш нужда от малко време - изясни се със себе си. Реши какво искаш.

+1

varnen4e
06-07-2008, 17:21
И да позная винаги ти ги зарязваш .. И ти ще си намериш майстора спокойно .. Преди около 5-6 месеца и яз бях точно като теб .. Но един ден идва човека, който е променя ... Отдавна и аз бях пуснала такава тема и тогава си спомням едно момиче ми беше отговорило ... "Просто ти трябва нестандартното момче и нестандартната връзка и ще видиш как всичко ще се промени" И сега като се замисля тя беше адски права.. Един ден срeщнах любовта, която ме промени ... И с теб ще се случи просто имай търпение .. :)

Позна- да. :)
Но въпроса е, че се залъгвам постоянно. Уж искам нещо, а после се оказва, че не е така. И общо взето не знам и аз какво точно искам, което ме побърква..

gazar
06-07-2008, 17:22
Имаш нужда от малко време - изясни се със себе си. Реши какво искаш.
+1

Buhtaaa
06-07-2008, 17:23
Спред мене трябва да си дадеш дълга почивка,при която страстите ти да се възвърнат,да си харесаш някой,ама да го харесаш наистина много и така ;)

krisito9212
06-07-2008, 22:24
хаа защо ли имам чувството че аз съм я писала тази тема.на 16 съм,наи-важната до сега връзка в живота ми,с човека в които бях силно влюбена и може би дори обичах приключи преди година и сега с което и момче да се захвана след седмица две тръпката минава при мен и тои остава наранен и дори вече започна да ми се носи слава на сърцеразбивачка,а не искам така да става.мисля че проблема идва от това че може би все още имаме тръпка към голямата си любов(така да ги нарека),която тръпка наи-вероятно няма да отмине никога,само с времето ще отслабва,сравняваме всеки нов с Него и когато видим че не си приличат и опс...няма вече привличане.убедена съм в теорията си защото наскоро срещнах момче което много прилича на бившия ми и по характер и външност донякъде и то че вече 3 месеца не ми е отминала тръпката към него а напротив дори се превръща в нещо по-сериозно.та съвета ми към теб е-търси някои като Него за да не си останеш самотна безчувстена кучка,за каквато аз самата се мислех преди да срещна сегашния

DisciplineAndOrder
06-07-2008, 22:29
а преди да тръгнеш с него супер много го харесваш и постоянно мислиш за него.. мдаа... :-k познато.

обаче не при всички мъжки е така. някои просто..умеят да ти задържат вниманието :D

varnen4e
06-08-2008, 07:19
хаа защо ли имам чувството че аз съм я писала тази тема.на 16 съм,наи-важната до сега връзка в живота ми,с човека в които бях силно влюбена и може би дори обичах приключи преди година и сега с което и момче да се захвана след седмица две тръпката минава при мен и тои остава наранен и дори вече започна да ми се носи слава на сърцеразбивачка,а не искам така да става.мисля че проблема идва от това че може би все още имаме тръпка към голямата си любов(така да ги нарека),която тръпка наи-вероятно няма да отмине никога,само с времето ще отслабва,сравняваме всеки нов с Него и когато видим че не си приличат и опс...няма вече привличане.убедена съм в теорията си защото наскоро срещнах момче което много прилича на бившия ми и по характер и външност донякъде и то че вече 3 месеца не ми е отминала тръпката към него а напротив дори се превръща в нещо по-сериозно.та съвета ми към теб е-търси някои като Него за да не си останеш самотна безчувстена кучка,за каквато аз самата се мислех преди да срещна сегашния

Нее.. аз определено не мисля, че бившият ми приятел, с когото скъсахме преди година има нещо общо.. най- малкото, че мисля, че дори не бих се върнала при него, ако имах тази възможност. Не мисля, че все още имам чувства към него. Вярно е, че може просто да съм ги заровила тези чувства някъде надълбоко вътре в мен и да ги избивам подсъзнателно... но честно казано не ми се вярва.
И не искам да си търся някой като бившия, защото мисля, че по този начин ще наранявам и мен и новото момче... Все пак аз не бих искала да бъда копие на бившата и всяко мое действие да се сравнява с нея.
Мерси все пак за съвета, но разсъждаваме много различно.
:)

varnen4e
06-08-2008, 07:20
а преди да тръгнеш с него супер много го харесваш и постоянно мислиш за него.. мдаа... :-k познато.

обаче не при всички мъжки е така. някои просто..умеят да ти задържат вниманието :D

Да ми задържат вниманието колко време.. защото нещо май при по- дълго време опитите са безуспешни.
:)

miShle
06-08-2008, 11:29
И да позная винаги ти ги зарязваш .. И ти ще си намериш майстора спокойно .. Преди около 5-6 месеца и яз бях точно като теб .. Но един ден идва човека, който е променя ... Отдавна и аз бях пуснала такава тема и тогава си спомням едно момиче ми беше отговорило ... "Просто ти трябва нестандартното момче и нестандартната връзка и ще видиш как всичко ще се промени" И сега като се замисля тя беше адски права.. Един ден срeщнах любовта, която ме промени ... И с теб ще се случи просто имай търпение .. :)

Позна- да. :)
Но въпроса е, че се залъгвам постоянно. Уж искам нещо, а после се оказва, че не е така. И общо взето не знам и аз какво точно искам, което ме побърква..

Ми да точно за това говоря ... И аз преди съм се залъгвала,че искам някой и изведнъж просто осъзнавам,че той е поредната жертва на капризите ми. Дай си малка почивка ... с тея момчета .. :)

angel_love_
06-08-2008, 12:20
Охххх имам същия проблем,но при мен го отдавам изцяло на това ,че наскоро приключих много сериозна за мен връзка с човек към когото изпитвах силни чувства,но след края(той ме заряза де) се случиха някои неприятни неща и май подсъзнателно неискам да мина през същото, замисли се над това...може да намериш отговора...била ли си наранявана скоро?...търсиш ли приятел прототип на бившия ти?...в момента недей прибързва намери себе си,осъзнай желанията си и всичко ще се нареди...нещата се случват,когато най-малко очакваш :)

varnen4e
06-08-2008, 12:20
И да позная винаги ти ги зарязваш .. И ти ще си намериш майстора спокойно .. Преди около 5-6 месеца и яз бях точно като теб .. Но един ден идва човека, който е променя ... Отдавна и аз бях пуснала такава тема и тогава си спомням едно момиче ми беше отговорило ... "Просто ти трябва нестандартното момче и нестандартната връзка и ще видиш как всичко ще се промени" И сега като се замисля тя беше адски права.. Един ден срeщнах любовта, която ме промени ... И с теб ще се случи просто имай търпение .. :)

Позна- да. :)
Но въпроса е, че се залъгвам постоянно. Уж искам нещо, а после се оказва, че не е така. И общо взето не знам и аз какво точно искам, което ме побърква..

Ми да точно за това говоря ... И аз преди съм се залъгвала,че искам някой и изведнъж просто осъзнавам,че той е поредната жертва на капризите ми. Дай си малка почивка ... с тея момчета .. :)

Да и аз това мисля да направя.. не знам дали ще успея, но съм решила да пробвам за известно време да се оттърся от тях.
:)

krisito9212
06-08-2008, 12:28
хаа защо ли имам чувството че аз съм я писала тази тема.на 16 съм,наи-важната до сега връзка в живота ми,с човека в които бях силно влюбена и може би дори обичах приключи преди година и сега с което и момче да се захвана след седмица две тръпката минава при мен и тои остава наранен и дори вече започна да ми се носи слава на сърцеразбивачка,а не искам така да става.мисля че проблема идва от това че може би все още имаме тръпка към голямата си любов(така да ги нарека),която тръпка наи-вероятно няма да отмине никога,само с времето ще отслабва,сравняваме всеки нов с Него и когато видим че не си приличат и опс...няма вече привличане.убедена съм в теорията си защото наскоро срещнах момче което много прилича на бившия ми и по характер и външност донякъде и то че вече 3 месеца не ми е отминала тръпката към него а напротив дори се превръща в нещо по-сериозно.та съвета ми към теб е-търси някои като Него за да не си останеш самотна безчувстена кучка,за каквато аз самата се мислех преди да срещна сегашния

Нее.. аз определено не мисля, че бившият ми приятел, с когото скъсахме преди година има нещо общо.. най- малкото, че мисля, че дори не бих се върнала при него, ако имах тази възможност. Не мисля, че все още имам чувства към него. Вярно е, че може просто да съм ги заровила тези чувства някъде надълбоко вътре в мен и да ги избивам подсъзнателно... но честно казано не ми се вярва.
И не искам да си търся някой като бившия, защото мисля, че по този начин ще наранявам и мен и новото момче... Все пак аз не бих искала да бъда копие на бившата и всяко мое действие да се сравнява с нея.
Мерси все пак за съвета, но разсъждаваме много различно.
:)да виждам че расъждаваме различно :) ами в такъв случаи мое би не си намерила някои които наистина да те заинтригува толкова че да задържи задълго вниманието и чувствата ти към него.мисля че трябва да си дадеш малко почивка и ще видиш че рано или късно момчето в което ще се влюбиш само ще си доиде или ще гонамериш когато наи малко очакваш :)

varnen4e
06-08-2008, 12:38
Проблемът при мен може би съм самата аз, наскоро започнах да си пиша с едно момче, което беше в моето училище преди около 2 години и което аз много харесвах, но той си имаше сериозна приятелка, която много обичаше и поради тази причина аз дори не съм говорила с него докато беше в моето училище. Имахме общи приятели.. знаех що за човек е. Слушах истории за него и го гледах.. и така 2 години... докато не завърши миналата година. И така едната година, която мина след като той завърши мина добре.. не съм страдал а за него. Наскоро започнахме да си пишем. Даже вчера бяхме на кафе. Той ми праща целувки по скайп и във всеки СМС, като бяхме на кафе се смяхме.. не ни беше скучно, но тук идва и проблемът. Не знам какво да правя. Много съм объркана. 2 години копнеех за този човек.. след това една година не го бях виждала и имайки в предвид и колко объркана съм и как самата аз не знам какво искам.. не знам какво да правя. Обичам тръпката по него много. Не искам да я загубя. Макар и да няма нищо между нас.. тази тръпка ме е крепяла години... не искам да загубя това усещане в корема като го видя.. не искам да спра да тичам през 2 минути до компютъра, за да видя дали е в скайп. Не знам...
Не знам какво да правя за да го приближа към себе си. Нямам нужда от прегръдките и целувките му, а от това да знам, че обърна ли се ще го видя. Нуждая се адски много той да е до мен. Особено сега- когато не знам какво точно се случва с мен. Но не знам как да постъпя. Не знам как да го спечеля като приятел поне.
Може би това ме спира по някакъв начин да се отпусна и с другите...

krisito9212
06-08-2008, 18:18
Проблемът при мен може би съм самата аз, наскоро започнах да си пиша с едно момче, което беше в моето училище преди около 2 години и което аз много харесвах, но той си имаше сериозна приятелка, която много обичаше и поради тази причина аз дори не съм говорила с него докато беше в моето училище. Имахме общи приятели.. знаех що за човек е. Слушах истории за него и го гледах.. и така 2 години... докато не завърши миналата година. И така едната година, която мина след като той завърши мина добре.. не съм страдал а за него. Наскоро започнахме да си пишем. Даже вчера бяхме на кафе. Той ми праща целувки по скайп и във всеки СМС, като бяхме на кафе се смяхме.. не ни беше скучно, но тук идва и проблемът. Не знам какво да правя. Много съм объркана. 2 години копнеех за този човек.. след това една година не го бях виждала и имайки в предвид и колко объркана съм и как самата аз не знам какво искам.. не знам какво да правя. Обичам тръпката по него много. Не искам да я загубя. Макар и да няма нищо между нас.. тази тръпка ме е крепяла години... не искам да загубя това усещане в корема като го видя.. не искам да спра да тичам през 2 минути до компютъра, за да видя дали е в скайп. Не знам...
Не знам какво да правя за да го приближа към себе си. Нямам нужда от прегръдките и целувките му, а от това да знам, че обърна ли се ще го видя. Нуждая се адски много той да е до мен. Особено сега- когато не знам какво точно се случва с мен. Но не знам как да постъпя. Не знам как да го спечеля като приятел поне.
Може би това ме спира по някакъв начин да се отпусна и с другите...според мен трябва да се изясниш с себе си какво искаш-да си с него просто като приятел или като нещо по-сериозно.от това което си разказала за тръпката,за пеперудите в корема си личи че имаш някакви чувства към него,но защо мислиш че нямаш нужда от прегръдките му?а за това как да го приближиш към себе си-ами ти вече си започнала да го правиш-кореспондираите си,маитапете се,ходете по-често на кафе и наи-вече бъди себе си,но в никакъв случаи не му се натрапваи и натискаи,това отблъсква момчетата,вместо да ги привлича,трябва да си по-недостъпна,но не играи прекалено :) а между другото тои още ли е с приятелката си?

varnen4e
06-09-2008, 04:35
Не, че нямам нужда от прегръдките му... просто по- важни за мен за другите взаимоотношения.
А той между другото вече не е с приятелката си.
:)

Държи се странно. От няколко дни няма интернет и си пишем СМС-и Обаче.. винаги аз му пиша първа.. А той уж се радва като си пишем, но никога не се сеща за мен първи...
:?

krisito9212
06-09-2008, 10:24
еми мацка,кажи му следващия път като се видите или си пишете еи така на маитап-пак аз първа ти пиша,не се сещаш ти за мене или нещо от този сорт.така хем ще го подтикнеш да ти пише и тои пръв а и ще разбереш защо не го прави.но пак те съветвам не му се натрапваи твърде много защото така вместо да го привлечеш може да го отблъснеш,защото когато види че вече си негова толкова лесно няма да си му интересна и ще те остави,нали знаеш в мъжете още си го има този инстинкт на ловци,обичат дълго да преследват жертвите си(в миналото а сега вече жертвите са заменени от нас момичетата) :)

N0_feAR
06-09-2008, 11:55
Само от първите няколко реда разбрах къв ти е проблема.. Просто не знаеш и ти какво искаш...Тренирай тръпката не като ходиш с 15 човека и ги менкаш като стотинки.Опитай се да обичаш.Научи сърцето ти да обича.Ако не успееш ти не умееш да обичаш..
е последното ти изречение ме уби....то ако ставаше с учене....

ne_sam_malka
06-09-2008, 13:02
емиии и аз бяь така по едно време ... но ве4е сам си наред ... и не сам сагласна с другите 4е не си намерила правилното мом4е ... простъ и ти кату мене обичаш трапката преди вразката да се трудиш да спечелиш момчето коету си си харесала ... и когато го получиш вече не го намираш за интересно :( .... разбирам те напално 4е ф момента се 4устваш гадно но с течение на времето сичко 6те се нареди ... Касмет :p

varnen4e
06-09-2008, 14:04
обичаш трапката преди вразката да се трудиш да спечелиш момчето коету си си харесала ... и когато го получиш вече не го намираш за интересно :( ....

Точно- да. До сега не съм се замисляла над това... но май е точно така. :) Просветли ме. Благодаря. :)
Нооо все пак.. искам и нещо повече ииии не знам кога изобщо ще дойде и това време. :)
Дано да е скоро... :)

w0sh
06-09-2008, 14:07
Проблема е Варна. Всички варненци сме така след известно време... Май е от морето.

ne_sam_malka
06-09-2008, 14:11
.. няма проблеми ако искаш не6ту друго да питаш питаи :) спокоино няма да 4акаш далго :) ... когатъ това жреме отмине 6те си мноу 6тастлива :)

varnen4e
06-09-2008, 14:15
.. няма проблеми ако искаш не6ту друго да питаш питаи :) спокоино няма да 4акаш далго :) ... когатъ това жреме отмине 6те си мноу 6тастлива :)

Нещо не разбрах какво да питам...!? :neutral:

varnen4e
06-09-2008, 14:15
Проблема е Варна. Всички варненци сме така след известно време... Май е от морето.

Едва ли.. Аз живея в София.
:)

w0sh
06-09-2008, 14:16
Проблема е Варна. Всички варненци сме така след известно време... Май е от морето.

Едва ли.. Аз живея в София.
:)
Ника е подвеждащ.... може да е от него?

varnen4e
06-09-2008, 14:27
Проблема е Варна. Всички варненци сме така след известно време... Май е от морето.

Едва ли.. Аз живея в София.
:)
Ника е подвеждащ.... може да е от него?

Еми по- принцип съм от Варна, де. :)

w0sh
06-09-2008, 14:34
Проблема е Варна. Всички варненци сме така след известно време... Май е от морето.

Едва ли.. Аз живея в София.
:)
Ника е подвеждащ.... може да е от него?

Еми по- принцип съм от Варна, де. :)

Значи е генетично. Аз не познавам варненци под 25 с дълготрайна връзка.

varnen4e
06-09-2008, 18:21
Е стига, де.. Не ми убивай надеждата... :P