PDA

View Full Version : ужаси!!!!!!!!!!!!!



hrisi7uuu
06-05-2008, 12:32
lubimite mi filmi sa uzasi!kazete koi e nai stra6niq uzas koito ste gledali i koi vi e lubimiq!!! :-) :-) :-)

saysonic
06-05-2008, 13:02
Претендирам че съм изгледал що годе доста хорори ама незнам то напоследък.....абе Wrong Turn и двете са ме държали в напрежение ;) !

LeVski_fen
06-05-2008, 13:18
SAW 1,2,3,4 (Убииствен пъзел)
The Ring 1,2 (Предизвестена смърт)
Тhe Fog (Мъглата)
The Texas Chainsaw 1,2 (Тексаското клане)
The Hills Have Eyes 1,2 (Хълмовете имат очи)
Hostel 2 (Хотел на ужасите)

:smt074 :smt074 :smt074 :smt066 :smt066 :smt066

November
06-05-2008, 13:38
Претендирам че съм изгледал що годе доста хорори ама незнам то напоследък.....абе Wrong Turn и двете са ме държали в напрежение ;) !


Уф, това е най-гадния филм!
Особено 2-ра част!!!Бля!

За мен филма на ужасите означава филма да е направен така, че да те държи в напрежение, да те е страх, а не гнус, да го запомниш и да не можеш да спиш после!
А в този залагат само на бруталните сцени, кръвта, гнусотиите и вулгарността! :?

На мен лично ме харесват първите четири на LeVski_fen, House of wax, Hide and seek и други, но не се сещам! :D

LeVski_fen
06-05-2008, 13:44
Ghost Ship / Призрачен кораб :) :)

Nightalak
06-05-2008, 13:48
The Eye ,The Hills Have Eyes , Day of the Dead , One Missed Call :shock:

November
06-05-2008, 13:49
Ghost Ship / Призрачен кораб :) :)

О, да..класика!
И двете части! :)

splendour
06-05-2008, 14:01
predizvestena sm1rt e yjasno stra6en spored men.kazvat 4e ima i po stra6ni no ima zna4enie i koga ste gi gledali.az kogat go gledax bqxme v legloto s sestra mi sami v nas po btv ot 10 i polvina be6e i mn mi be6e gadno za6toto sestra mi se navrq otgore mi da spi a tq e 10 godi6na s d1lga 4erna kosa i bqla no6nica i adski mi prili4a6e na m1rtvoto momi4e [osobenno kat si metne kosata v liceto mi :? :? :? ] posle edva zaspax

ZuCkI
06-05-2008, 14:17
SAW 1,2,3,4 (Убииствен пъзел)
The Ring 1,2 (Предизвестена смърт)
Тhe Fog (Мъглата)
The Texas Chainsaw 1,2 (Тексаското клане)
The Hills Have Eyes 1,2 (Хълмовете имат очи)
Hostel 2 (Хотел на ужасите)

:smt074 :smt074 :smt074 :smt066 :smt066 :smt066

+29836492 :grin: :)

SpAcE_LaDy
06-05-2008, 15:36
Хора, като стана дума за ужаьи, кажете ми някой ПСИХО трилър плс.. не искам някви такива нормални убийства от серийни убиици, а ПСИХООО.. като Dead Silence :)

chocoleptic
06-05-2008, 16:03
Като ви слушам и ме избива на смях,че казвате The Ring СУПЕР СТРАШЕН като се има предвид,че 99.9 % сте гледали американската версия.Да не говорим за мъглата,SAW и т.н които са поредните американски пародии.Това не е УЖАС.Това е фотошоп!!
Истинските ужаси са азиатските.Всички тези филми които изброихте са пародия на азиатските.Единствените качествени американски ужаси са по-старите.Давам пример-Misery !
Качествени ужаси - shutter например ..

chocoleptic
06-05-2008, 16:08
Хора, като стана дума за ужаьи, кажете ми някой ПСИХО трилър плс.. не искам някви такива нормални убийства от серийни убиици, а ПСИХООО.. като Dead Silence :)
Omen 666 ( 1976 ).Новата версия не струва.The Silence of the Lambs (Мълчанието на агнетата).Сигурно си го чувала.

tItEufFf
06-05-2008, 16:24
Това е наистина страшно - Nightmares on Elm Street 1 (Кошмарите на улица Елм) ... По принцип има доста части, но като изгледаш първата после не е интересно. Това е доста стар филм, но е наистина много страшен :shock:

ImmoraL
06-05-2008, 16:42
ми мен си ме кефат 3те 4асти на Final Destination :)

LeVski_fen
06-05-2008, 17:45
Като ви слушам и ме избива на смях,че казвате The Ring СУПЕР СТРАШЕН като се има предвид,че 99.9 % сте гледали американската версия.Да не говорим за мъглата,SAW и т.н които са поредните американски пародии.Това не е УЖАС.Това е фотошоп!!
Истинските ужаси са азиатските.Всички тези филми които изброихте са пародия на азиатските.Единствените качествени американски ужаси са по-старите.Давам пример-Misery !
Качествени ужаси - shutter например ..
Ммм да може и така да е :-o
Искам тогава да кажеш няколко думи и за това "The grudge"
8) :)
http://www.firstshowing.net/img/grudge-event-front.jpg

Nefarian
06-05-2008, 19:35
Хех... от изброените няма особено страшни...имаше некъф китайски от 69 дет обира точкте - за името не мога да се сетя

SpAcE_LaDy
06-05-2008, 19:52
Хора, като стана дума за ужаьи, кажете ми някой ПСИХО трилър плс.. не искам някви такива нормални убийства от серийни убиици, а ПСИХООО.. като Dead Silence :)
Omen 666 ( 1976 ).Новата версия не струва.The Silence of the Lambs (Мълчанието на агнетата).Сигурно си го чувала.
да, мълчанието на агнетата съм го и гледала даже :)
не е толкова страшен.. днес гледах Селото на Прокълнатите /Village Of The Damned/.. е е толкова страшно.. но не е лошо филмчето :)
При мен Dead Silence и Darkness Falls водят по точки.. а точно защото знам, че азиатските horror-и са най-страшни.. не смея да си ги сваля, камо ли да ги изгледам..

IceCold{Frozen`Heart}
06-06-2008, 19:30
Хълмовете имат очи 1
Къщата на восъка
Погрешен завой 1,2
13 призрака
мисля, че не е ужаси, но много ми харесва "Ханибал"(Лектър)

InnocentGreed
06-06-2008, 20:33
Тайландският Shutter от 2004 за мен е истински ужас. Тази година излезна и американски римейк на този филм, но мисля, че ще развалят само името на филма :( Също може да гледате и Alone и The Appartament

Гаден Метъл
06-06-2008, 20:36
Ела в Норвегия и ще видиш що е ужас. 8-)

chocoleptic
06-06-2008, 21:22
Тайландският Shutter от 2004 за мен е истински ужас. Тази година излезна и американски римейк на този филм, но мисля, че ще развалят само името на филма :( Също може да гледате и Alone и The Appartament
Най-накрая някой компетентен ..

psychopath
06-06-2008, 22:22
изброиха ги повечето..

chocoleptic
06-06-2008, 22:28
Като ви слушам и ме избива на смях,че казвате The Ring СУПЕР СТРАШЕН като се има предвид,че 99.9 % сте гледали американската версия.Да не говорим за мъглата,SAW и т.н които са поредните американски пародии.Това не е УЖАС.Това е фотошоп!!
Истинските ужаси са азиатските.Всички тези филми които изброихте са пародия на азиатските.Единствените качествени американски ужаси са по-старите.Давам пример-Misery !
Качествени ужаси - shutter например ..
Ммм да може и така да е :-o
Искам тогава да кажеш няколко думи и за това "The grudge"
8) :)
http://www.firstshowing.net/img/grudge-event-front.jpg
Първо да кажа,че Сара Мишел Гелър тотално се изложи.За филма - гледала и японската версия и американския римейк.Повечето хора изненадващо специално за The Grudge харесват холивудската версия.На мен лично японската ми оказа по-голямо въздействие,въпреки че нямаше толкова ефекти.Според мен голямата грешка на Такаши Шимицу беше,че за пари позволи на американците да се гаврят с филма му.Римейковете на японски филми трябва да ги забранят със закон.Много излишен шум се вдигна за този филм.Сюжета не е толкова сполучлив,а и стряскащите моменти за които всички говорят можеха да са далеч по-сполучливи.Поне американците не са вкарали екшън сцени и много кръвопролитие.И са спазили японската фолклористика за легендите.Също и американския мелодраматичен край,където всички се спасяват,всички оживяват и доброто възтържествува липсва.Това е също плюс.


И все пак ако сте начинаещ любител препоръчвам да го гледате след 12 вечерта,силен звук и сами в стая по възможност ..
Може да постигне някакъв ефект ..

cunt
06-07-2008, 13:12
the exorcist
nightmare on elm street-всички части
По принцип не харесвам ужаси ,но тези филми са си класики и са задължителни за феновете на този жанр. 8)

love_to_love_u
06-14-2008, 19:13
It;
House of wax;
Final destination;
The hills have eyes;
Storm Warning;
Resident Evil;
Jeepers Creepers;
The nightmare on Elm Street;
Saw;
Ghost Ship;
Shrooms;
Fright Night;
Scream;
Cujo;
13 ghosts;
Don't look under the bed;
Silver Bullet;
Wrong turn;
Pet Sematary;
Pray for mercy;
28 days later;
House of nine;
The breed;
The reaping;
Hannibal;
Hide and seek;
The ring;
Texas Chainsaw Massacre;
Dead silence;
Blach christmas;
Halloween;
See no evil;
Stay alive;
Urban Legend;
Desperation;
Silence of the lambs;
The Amityvilville horror;
Red rose;
Freddy vs Jasson

ето това са моите любими,малко са множко.. :-D

chocoleptic
06-14-2008, 19:30
It;
House of wax;
Final destination;
The hills have eyes;
Storm Warning;
Resident Evil;
Jeepers Creepers;
The nightmare on Elm Street;
Saw;
Ghost Ship;
Shrooms;
Fright Night;
Scream;
Cujo;
13 ghosts;
Don't look under the bed;
Silver Bullet;
Wrong turn;
Pet Sematary;
Pray for mercy;
28 days later;
House of nine;
The breed;
The reaping;
Hannibal;
Hide and seek;
The ring;
Texas Chainsaw Massacre;
Dead silence;
Blach christmas;
Halloween;
See no evil;
Stay alive;
Urban Legend;
Desperation;
Silence of the lambs;
The Amityvilville horror;
Red rose;
Freddy vs Jasson

ето това са моите любими,малко са множко.. :-D
По-скоро са всички,които си гледала .. (;
Има само един хубав от всички-Red Rose,но само старата версия ..

t1n4e7o
06-15-2008, 09:59
Ghost Ship / Призрачен кораб :) :)

О, да..класика!
И двете части! :)

че и 2ра част ли има?
Мерси че ме светнахте.. сега ще си я сваля :D

zvezdichkaaa
06-15-2008, 12:42
Абе този Dead Silence е просто смешееен.Аз изпитвам страх от разни играчки клоуни и небеше страшен,пък вие какво сте се наплашили,незнам...Негледам много ужаси,но от тези,който съм гледала повечето са бози може би Предизвестена смърт ии Погрешен завой е много як,но 1вата част повече ми хареса :)

nicolepcd
06-15-2008, 13:32
Хълмовете имат очи 1
Къщата на восъка
Погрешен завой 1,2
13 призрака
мисля, че не е ужаси, но много ми харесва "Ханибал"(Лектър)
Гледала съм почти всички от изброените, но по брутално-страшно-смешен от "Къщата на восъка" не съм гледала :shock:

L0LiPoP
06-15-2008, 14:01
SAW 1,2,3,4 (Убииствен пъзел)
:smt074 :smt074 :smt074 :smt066 :smt066 :smt066

258
06-22-2008, 15:57
House of wax много ми хареса (главно заради Chad Mihael Murray) :P

mimsitu
06-22-2008, 16:15
The Ring 1,2 (Предизвестена смърт)
Ghost Ship (Призрачен кораб)
Day of the Dead (Деня на мъртвите)
Чело - много гаден и тежък филм
абе аз обожавам ужаси много обичам такива филми, въпреки че много ме е страх ама обожавам а и адреналина и за House of wax кефи ме и заради Chad :-P :D ама и много як филм и Hostel 2 (Хотел на ужасите) ау кога на един му режат краката с резачка :shock: ужасс

taffy
06-22-2008, 16:23
Вдигам ръце и крака за It ! Тоя филм.. уби ме..даже не съм го гледала целия, ама ми изглеждаше бая гаден.. Saw - всичките части си ги бива, въпреки, че не са толкова страшни, колкото гнусни :D Final Destination е мн хубав, ама не ми изглеждаше тоолкова страшен (говоря за 1-вата част)..Другии...ами заради The Grudge не съм спала цял месец..Shroom е хубав.. и така.. :D