PDA

View Full Version : 1 АЕГ



M!mZzZ
06-05-2008, 15:26
тази гадина съм 7 клас и най-голямото ми желание е да вляза в 1 АЕГ,на тъй като не познавам никого от там,ще съм страшно благодарна ако някой,който учи там,ми каже какви са хората,какво е обучението и т.н :) :)

Jessika_MG
06-05-2008, 16:27
А от кой град си?

woshata
06-05-2008, 16:28
сори ама ти глей първо да влезеш..там не се влиза туко така :)

M!mZzZ
06-05-2008, 16:46
сори ама ти глей първо да влезеш..там не се влиза туко така :)


naqsno sam s tova,ne sam ot zabludenite,koito izkarvat 4 i 5 i mislqt 4e 6te vlqzat :) 6tom zadavam vaprosa zna4i ima za6to ..a otnosno minaliq post-ot sofiq sum

Loshotia
06-05-2008, 17:05
Здравей! 11клас съм в 1АЕГ, ако става въпрос за София де, иии....страшно съм доволна! Мога да твърдя, че знам английски перфектно и френски на едно доста високо ниво. Хора има всякакви- и зубъри, и нормални и пропаднали. Обучението според мен е на високо ниво(като се сравнявам с хората от други училища). Факт е, че нашите ученици окупират първите места по националните състезания. Има доста клубове, в които можеш да се срещнеш с хора, които имат като твоите интереси и ако искаш да заминеш след 12клас в чужбина- дават сертификати, които да приложиш към school script-а си. Материално училището е на средно ниво- общинско е все пак....това е най- общо- питай ако имаш въпроси

FunkyFresh
06-05-2008, 17:34
Не съм чувала много добри отзиви за там..
Съгласна съм с woshia_style щот колкото и да си сигурен в себе си не се знае кфо може да ти се случи на изпит, щот от много много надуфки нищо не излиза.Нищо лично хубаво е да вярваш в себе си и дано да си изкараш изпитите :) Успех!