PDA

View Full Version : Пука ли ви какво мислят хората?



cvetelinaaa
06-05-2008, 15:33
така.... пука ли ви какво мислят или говорят хората? сега сигурно 90 % от хората ще кажат НЕ , но все пак искам честни отговори :) просто ми е интересно.

т.7
krem4et0

woshata
06-05-2008, 15:49
пука ми само когато се отнася за хора с които съм създала приятелство..за останалите.. не

NaNa_SladuRana
06-05-2008, 15:52
Момичетата от моя клас са като стадо,а аз си плувам сама срещу вълната от пумая,но не и обръщам внимание.Това се палучава,защото съм много силен характер казвам всечко директно,не се водя по мнението на другите,правя реформи (роден лидер).Но не знам защо всички се увъртат покрай мен и ми се мазнотат.Иначе съм много точна на всеки ще помогна,но предпочитам за компания момчетат просто при тях ги няма тези интриги :)

Bubbly
06-05-2008, 19:20
На мен пък ми пука. Просто ми е любопитно кой какво си мисли и как различните хора реагират в различни ситуации. Даже по някое време си мечтаех да съм някой друг за 2-3 дена. :-o :lol: Обаче винаги съм се опитвала не да се правя, че не ми пука, а да различавам стойностните мнения (5 от 100) от бозата. Най-накрая започвам да успявам. :D Гордея се със себе си.

Presley
06-05-2008, 19:33
Каэвам НЕ,эащото е точно така.Не ми дреме.Който има някакви,макар и малки наблюдения върху личността ми,би потвърдил. :Д

KARELIA
06-05-2008, 19:54
mmm ne osobeno moje bi zimam pod vnimanie mnenieto na hora na koito naistina darja,no tva 4e gi obi4am ne e garanciq,4e 6te se vslu6am i 6te postapq po tehniq na4in no se pak gi izslu6vam i dosta 4esto pak si pravq kakvoto znam.Za ostanalite ne za6toto kakvoto i da mi kaje 4ovek koito ne poznava nqma da mi dreme za6toto toi ne ubijda men a svoqta predstava za moeto az i sledovatelno nqma ka da se ubidq ot ne6to koeto ne se otnasq do izstinskata mi sa6tnost :)