PDA

View Full Version : Романтика !



DivoTo_KoTe
06-05-2008, 15:57
Значи въпроса ми е следния какво смятате за романтично и какво бихте пойскали от гаджето си.
аз лично http://lexicon.wellnesslegend.com/?p=65

ако темата ви се струва тъпа не пишете.Дълго се колебах къде да я пусна и накрая реших тука,понеже влизат повече момичета и би се получило интересно,абе общо взето с какво искате да ви поглезят.

mysterious93
06-05-2008, 16:02
не съм от най капризните и нз с какво бих искала да ме поглезят но този масаж звучи инт. :P

tItEufFf
06-05-2008, 16:19
Уау, ако някой ми "подари" такова ще бъда на седмото небе :grin: Много яко изглежда... Някой ходил ли е?

GbSy
06-05-2008, 16:28
Темата не е за тук... Няма значение, че става въпрос за масаж.
Иначе и мен би ме изкефил такъв подарък!

TheNewReligion
06-05-2008, 17:40
Бих искала като се регистрира в някой сайт подобен на "Тийнпроблем" винаги да пише в правилния раздел ! :?

Liar
06-05-2008, 18:16
Шоколадов масаж???Ако си го правим един на друг е готино ама да ме прати в някакъв салон като подарък...Не мерси не ми трябват такива простотии :?
И романтиката се изразява в жестовете един към друг не в някакви подаръчета които на всичкото отгоре ще ги прави някой друг в случая.

DivoTo_KoTe
06-05-2008, 18:47
Бих искала като се регистрира в някой сайт подобен на "Тийнпроблем" винаги да пише в правилния раздел ! :?

Оф помня,че и ти се развика на едно момиче,което беше объркала раздела.
И мисля,че горе го казах КОЛЕБАХ СЕ къде да пусна темата и реших тук,защото до колкото знам е КОЗМЕТИЧНА ПРОЦЕДУРА и ако на тебе не ти се чете не го прави и още по-малко не пиши
Съжелявам,че изгубих 2 минути от може би ценното ти време.
Писна ми от злоба !

TheNewReligion
06-05-2008, 23:07
Бих искала като се регистрира в някой сайт подобен на "Тийнпроблем" винаги да пише в правилния раздел ! :?

Оф помня,че и ти се развика на едно момиче,което беше объркала раздела.
И мисля,че горе го казах КОЛЕБАХ СЕ къде да пусна темата и реших тук,защото до колкото знам е КОЗМЕТИЧНА ПРОЦЕДУРА и ако на тебе не ти се чете не го прави и още по-малко не пиши
Съжелявам,че изгубих 2 минути от може би ценното ти време.
Писна ми от злоба !
Да направиш забележка е злоба , така ли ? Може да ти е прозвучало по-грубо извинявам се за , което , ама все пак можеше да зададеш въпроса по друг начин ! Примерно : " Какво смятате за шоколадовия масаж ?" или пък " Подлагали ли сте се на тази процедура ? Ако да , споделете дали изглежда толкова хубаво като на снимката !" Както и да е , де при свършен факт няма какво да съветвам . Така зададен , въпроса ти е по-подходящ за тема в раздел "Любов" за това се отнесох малко по-грубо , извинявам се за което за втори път ! :)

Усмивкаа*
06-06-2008, 13:01
темата си е за тук това е "козметика и диети" а това си е като козметика вие къде бихте го сложи ли при "секс" или "училище" може би..
както и да е а по темата ако някой ми подари такъв масаж мммм.... :-)

st1ka
06-06-2008, 16:38
Аз също бих се изкефила на такъв масаж, но мисля че тоя шоколад прекалено много ще ме изкуши.

gothic_angel
06-06-2008, 16:40
Шоколадов масаж?!Уау

FunkyFresh
06-06-2008, 17:24
Ми не ми изглежда романтично 8-) Имам други представи за романтика :)

psychopath
06-06-2008, 23:02
ба го и романтичното...


я па намирам за романтично да й мажем крако (левио за предпочитане) со свиска мас 8)