PDA

View Full Version : Писнами



salama
06-05-2008, 16:52
Значи омразнами от тези пъпки до гуша ми дойде от тях.Като се погледна в огледалото искам до го строша направо мн сам грозен от тиа тапи пъпки.Аз нямам толкова пъпки колкото имам зачервено по носа насякаде :(.Пробрал съм с Силицилов спирт,Зинерит,Дилакцинт Т нищо непомога сега са мажа с Имех горе долу помага в началото много помагаше ся не толкова.Ходих при дерматолог и ми даде някви мостри на Euserin Крем - гел и за 1-2 дена сваршиха и май имаше ефект някой ползвал ли го е ?Кажете ми нещо найстина ефикастно ,защото като се погледна в огледалото искам да са хварля от някаде направо много пъпчасвам :( :( :(

dare_93
06-05-2008, 16:54
na kolko si godini?

salama
06-05-2008, 17:00
16 и от няколко дени почвам ацки много да пъпчасвам като имате на предвид,че много добре си подържам лицето.....

mysterious93
06-05-2008, 17:02
не си единственият с този проблем :P ами мострите,които ти е дал дерматолога нали каза че са помогнали малко?що не си купиш..то все пак трябва време и търпение няма да се махнат бързо.А и в пубертета е нормално

mirelS
06-05-2008, 17:10
Poruchai si Lepten,preporuchala mi go e maika mi,koqto osven che mi e maika i ne bi me izlugala (puk i nali tq plashta) e bila i medicinska sestra (oshte po-malko che e bila takava v chujbina) iiiiii taka .. preporuchvam go :)

unfaithful1234
06-05-2008, 17:21
Poruchai si Lepten,preporuchala mi go e maika mi,koqto osven che mi e maika i ne bi me izlugala (puk i nali tq plashta) e bila i medicinska sestra (oshte po-malko che e bila takava v chujbina) iiiiii taka .. preporuchvam go :)
Тва лептен е пълен боклук!Яземи си Зинерит...