PDA

View Full Version : Помогнете ми моля ви... тотално се обърках...?



Unperfect
06-05-2008, 17:01
Нека разкажа историята си накратко... преди няколко години се преместих в нов клас и там се запознах с едно момче... тотално ми завъртя главата но едва преди 6 месеца тръгнахме... бяхме заедно... направо на седмото небе.Естествено във всяка връзка има издънки и повечето аз ги правех.Може би не бях момичето за него тои искаше да се променя но за мен това никак не беше лесно.След всяка моя грешка вместо да ми даде съвет какво да направя тои ми се сърдеше.Случвало се е да има моменти в които незнам за какво ми се сърди... :(
Де да беше само това... в определен момент се изморих .. и тръгнах с друг... да ходех с двама надяваики се че от втория ште получа достатъчно подкрепа и сили за да съм перфектната за първия... После всичко се оплеска и момчето което обичах ме заряза...разбра за другия и съжалявах много
Знаех че не аз съм момичето за втория колкото и кофти да звучи аз просто го използвах за да има някои които да е мил с мен... от там започнахме да се караме и тои скъса с мен мислеики че съм му изневерила,макар и тои да не беше момчето което имах и загубих, не му изневерявах. След няколко дни тръгнах отново с първото момче, и двамата знаехме че тази грешка просто ни зближи... всичко вървеше страхотно Аз го обичах както и все о6те го обичам но различията не спират тук... :cry:
момчето което скъса с мен тотално разбърка живота ми... бъркаше се във връзката ми и ме дразнеше... след време спря но търсеше наи малката причина за да ни скара... както и намери... аз отново се потдадох на желанието някои да ме подкрепя и отново згафих... :cry:

Сега тои скъса с мен и каза че няма нерви да ме чака да се променя.Тои иска да се държа по порастнало,да съм готина houseрка а аз изоб6то несъм такава дори не слушам такава музика.Истината обаче излезе наяве че дори да се променя, според него , смочувствието ми 6те скочи на max а тои не иска такова момиче... Неразбирам какво да направя обичам го промених се доста досега просто искам да остана с него и да не правя повече грешки

И двамата сме на 16, но тои има по сериозен начин на мислене

Наистина го обичам неискам никои друг освен него 8-[

BuBi008
06-05-2008, 17:07
няма никакъв смисъл да си с това момче извинявай че ще го кажа но той не обича теб а обича момичето което желае да има. сега вече е друг вапроса че и ти не си постъпила много правилно да бъдеш и с другия но все пак той не би трябвало да иска да се променяш изцяло разбирам за някакви малки промени е нормално те са неизбежни но все да се промениш изцяло най- малкото ти няма да си щастлива така защото няма да си истинка . Според мен не сте един за друг ако не намерие някакви сходства.

stealthyGirl
06-05-2008, 17:25
Ами и аз не бих искала да имам гадже като теб (в мъжки варият даже да е 8-) )... замисли се. А т'ва, 'дето иска да си готина хаусърка е много тъпо от негова страна (зряло мислел..)!

SiNiStEr
06-05-2008, 17:58
Хаа той иска ти да станеш ''хаусерка''
алоо момиче ти нямаш ли си принципи???

FreeSpirit
06-05-2008, 18:04
хех живота ти е голям хаус, поне за мен ;)
Реши какво искаш и с кого искаш да си и направи всичко възможно да си щастлива ;)

Obsession
06-05-2008, 18:08
Боже, ти вече не знаеш коя си! Искаш единия, изневеряваш с другия... Моят съвет е за зае*еш всико и да започнеш от начало. Никой няма моралното право да иска от теб да си перфектна, защото в действителност и той не е (никой не е). Но ти го знаеш. И спри да търсиш винаги утеха у други, предполагам, че имаш приятели, които да те подкрепят.

nevito0
06-05-2008, 18:16
Боже, ти вече не знаеш коя си! Искаш единия, изневеряваш с другия... Моят съвет е за зае*еш всико и да започнеш от начало. Никой няма моралното право да иска от теб да си перфектна, защото в действителност и той не е (никой не е). Но ти го знаеш. И спри да търсиш винаги утеха у други, предполагам, че имаш приятели, които да те подкрепят.

+1 Никой няма право да те променя толкова..

Pliok0019
06-05-2008, 18:23
И двамата нямате кой знае колко зрял начин на мислене.

1во относно теб - с един си, а търсиш разбиране, мили думи и забавление с друг. Значи все още не би могла да понесеш лошата страна на една връзка. Може би не си готова за нещо сериозно.

Относно него... Иска да се промениш. Всъщност в самото начало е редно да приемеш любимия човек с недостатъците.

Мисля си, че той не е достатъчно влюбен в теб. Не си струва да се хабиш за нещо подобно. Няма как да го забравиш след като сте от един клас и се вижате всеки ден. За щастие идва ваканцията, през която можеш да намериш някоя нов любов. Бъди наясно със себе си и може да бъде по-добра от предишната.

Unperfect
06-05-2008, 18:41
знам че се държах ужасно.. като някоя кучка но колкото и да е странно аз го обичам и искам просто да сме отново заедно

alexandarchy
06-05-2008, 19:18
Такива са днешните момичета, не знаят какво искат от едно момче! :(

sladur4etyYy
06-05-2008, 19:24
да бе виждаме колко му е зрял начина на мислене- сърди ти се щото не слушаш хаус 8)

Nefarian
06-05-2008, 19:25
Нека разкажа историята си накратко... преди няколко години се преместих в нов клас и там се запознах с едно момче... тотално ми завъртя главата но едва преди 6 месеца тръгнахме... бяхме заедно... направо на седмото небе.Естествено във всяка връзка има издънки и повечето аз ги правех.Може би не бях момичето за него тои искаше да се променя но за мен това никак не беше лесно.След всяка моя грешка вместо да ми даде съвет какво да направя тои ми се сърдеше.Случвало се е да има моменти в които незнам за какво ми се сърди... :(
Де да беше само това... в определен момент се изморих .. и тръгнах с друг... да ходех с двама надяваики се че от втория ште получа достатъчно подкрепа и сили за да съм перфектната за първия... После всичко се оплеска и момчето което обичах ме заряза...разбра за другия и съжалявах много
Знаех че не аз съм момичето за втория колкото и кофти да звучи аз просто го използвах за да има някои които да е мил с мен... от там започнахме да се караме и тои скъса с мен мислеики че съм му изневерила,макар и тои да не беше момчето което имах и загубих, не му изневерявах. След няколко дни тръгнах отново с първото момче, и двамата знаехме че тази грешка просто ни зближи... всичко вървеше страхотно Аз го обичах както и все о6те го обичам но различията не спират тук... :cry:
момчето което скъса с мен тотално разбърка живота ми... бъркаше се във връзката ми и ме дразнеше... след време спря но търсеше наи малката причина за да ни скара... както и намери... аз отново се потдадох на желанието някои да ме подкрепя и отново згафих... :cry:

Сега тои скъса с мен и каза че няма нерви да ме чака да се променя.Тои иска да се държа по порастнало,да съм готина houseрка а аз изоб6то несъм такава дори не слушам такава музика.Истината обаче излезе наяве че дори да се променя, според него , смочувствието ми 6те скочи на max а тои не иска такова момиче... Неразбирам какво да направя обичам го промених се доста досега просто искам да остана с него и да не правя повече грешки

И двамата сме на 16, но тои има по сериозен начин на мислене

Наистина го обичам неискам никои друг освен него 8-[
Евала за хауса мойто момиче.. няма смисъл в тая музика и онтопик - винаги може да го бутнеш под влак, автобус етк...

mariela_es
06-05-2008, 19:51
Явно не сте един за друг.Не мисля,че трябва да се променяш,за да си с човекът,когото обичаш,а ако той не те приема такава,каквато си значи просто си сбъркала човека!

evil_angel69
06-05-2008, 19:55
първо се научи да пишеш,по дяволите...

MoonAngel
06-06-2008, 04:13
Да, защо първо не решиш какво искаш, не да си като медоносна пчела. И аз никога не съм разбирала факта "да се променя заради някой", за това по този въпрос нищо не мога да кажа.

MonSitY
06-06-2008, 06:34
дам.на 16 си и определено първото момче мисли по зряло от теб.аз много много и неразбрах темата тръгваш с 1 после и с друг късате после пак така направо та разбрах да знаеш :D
така по темата: искаш си тоя първия,който иска теб, но и неща които ти не притежаваш.не мисля че трябва да се промениш за да те харесва.щом не те харесва такава каквато си марш!!дори и да го харесваш!!! аа вече че той казва че не си много зряла сорка ама и аз така мисля...