PDA

View Full Version : Прекомерно окосмяване на краката след епилиране при момчета?



Sw0rDz
06-05-2008, 18:06
Родителите ми са твърдо против за депилирането на краката,но аз искам (заради момичетата , естествено :( ) . Плашат ме с това,че след депилиране растежа на космите ще стане по засилен и ще заприличам на горила. Вярно ли е това? Ще се налага ли след депилация да си поддържам краката депилирани винаги? (не искам да ги поддържам зимата, защото просто няма смисъл) Има ли такова нещо или просто ме сплашват?

LeVski_fen
06-05-2008, 18:38
Човече аз си епилирам краката с крем-депилатор,но до сега не съм ги оставял повече от няколко дена,например за кола-маската съм сигурен че от нея космите даже уредяват :)

Loshotia
06-05-2008, 19:39
Няма да се увеличи окосмяването ако космите се отстранят от корен, а не се късат. Като ги махаш от корена ще стават по тънки и по бледи

Tutmanik
06-05-2008, 19:43
Няма да се увеличи окосмяването ако космите се отстранят от корен, а не се късат. Като ги махаш от корена ще стават по тънки и по бледи

...И за целта трябва епилатор?!....Ако използва крем депилатор няма как космите да се изскубнат от корен...според мен.

LeVski_fen
06-05-2008, 19:45
Няма да се увеличи окосмяването ако космите се отстранят от корен, а не се късат. Като ги махаш от корена ще стават по тънки и по бледи

...И за целта трябва епилатор?!....Ако използва крем депилатор няма как космите да се изскубнат от корен...според мен.
И кола маска става,най-добре при козметик :)

batkodoki
06-06-2008, 00:15
Родителите ми са твърдо против за депилирането на краката,но аз искам (заради момичетата , естествено :( ) . Плашат ме с това,че след депилиране растежа на космите ще стане по засилен и ще заприличам на горила. Вярно ли е това? Ще се налага ли след депилация да си поддържам краката депилирани винаги? (не искам да ги поддържам зимата, защото просто няма смисъл) Има ли такова нещо или просто ме сплашват?

ВЪЗРАСТ?!

по принцип родителите ти са прави - всяка химична епилация ще стимулира космените фоликули и новите косми ще са по груби и тъмни.

ака си мъничък или рехав на космена покривка тийн - няма смисъл да избързваш

BgNazzi
06-06-2008, 08:32
#-o ама като отидеш на козметик да не забравиш и педикюр да си направиш и виж там някой анти-целулитен масаж по на аванта ако има... педераси евриуер...

Sw0rDz
06-06-2008, 14:02
Родителите ми са твърдо против за депилирането на краката,но аз искам (заради момичетата , естествено :( ) . Плашат ме с това,че след депилиране растежа на космите ще стане по засилен и ще заприличам на горила. Вярно ли е това? Ще се налага ли след депилация да си поддържам краката депилирани винаги? (не искам да ги поддържам зимата, защото просто няма смисъл) Има ли такова нещо или просто ме сплашват?

ВЪЗРАСТ?!

по принцип родителите ти са прави - всяка химична епилация ще стимулира космените фоликули и новите косми ще са по груби и тъмни.

ака си мъничък или рехав на космена покривка тийн - няма смисъл да избързваш

На 15 съм и окосмяването на краката е налице..даже малко в повечко :D

Sw0rDz
06-06-2008, 17:20
някакво професионално мнение от модераторите ? :/

Van4y
06-06-2008, 18:04
Пфуу и аз съм на 15 и иам косми на краката :( и мисля малко с ножицата да ги понамаля ,не ми се иска да ги бръсня.Иначе от моя клас доста момчета са си теглили бръснача даже 1 вика''В днешно време е модерно да си гей'' :shock:

Sw0rDz
06-07-2008, 09:36
Пфуу и аз съм на 15 и иам косми на краката :( и мисля малко с ножицата да ги понамаля ,не ми се иска да ги бръсня.Иначе от моя клас доста момчета са си теглили бръснача даже 1 вика''В днешно време е модерно да си гей'' :shock:

За всичко това са виновни момичетата приятелю :smt093

JustBecko
06-07-2008, 09:41
sw0rdZ, съгражданин :)


По-добре не се епилирай, ами ги намали както каза пич-а малко по-горе... :)