PDA

View Full Version : Кола маска (отдолу)!



Mariolcheto
06-05-2008, 18:25
Здравейте!Знам,че има многf такива теми ама просто малко бързам апък през това време няма какво да правя...
Та който се прави с кола маска отдолу боли ли и колко струва колата маска?Във една аптека гледах иии са по 10-15-20 лв. по евтинички няма ли?Ако знаете марка плс. кажете ми за да си ги купя и цената ми трябва да ми кажете! :) Благодаря предварително!

Liar
06-05-2008, 18:26
Има течна кола маска Кара която е 1.50

little_elf
06-05-2008, 18:28
Има течна кола маска Кара която е 1.50
не Кара,а Сара на Jankar и аз си я бях взела за 1.20

Mariolcheto
06-05-2008, 18:31
Има течна кола маска Кара която е 1.50
не Кара,а Сара на Jankar и аз си я бях взела за 1.20
Някой би ли ми обяснил по-подробничко начина на употреба? :)

TheNewReligion
06-05-2008, 18:34
Има течна кола маска Кара която е 1.50
не Кара,а Сара на Jankar и аз си я бях взела за 1.20
Някой би ли ми обяснил по-подробничко начина на употреба? :)
Хора , течната кола маска е топла . Както пише "топла" така ще я сложиш вряла и ще останеш без срамни устни ! :x Казвам ви , много е опасно ! Отиди на козметик на студена кола маска . Боли със сигурност , но има траен ефект и струва максимум 20 лева !

angelllll
06-05-2008, 18:42
naistina nedei da se probva6 sama v ku6ti :) po-dobre otidi na kozmetik. I da ti kaja boli dosta no za nqkolko sekyndi posle samo iztrupva6. I vse pak nqma li da te e sram da se razkra4i6 pred kosmeti4kite. men li4no me e sram :oops: :oops:

Mariolcheto
06-05-2008, 18:44
naistina nedei da se probva6 sama v ku6ti :) po-dobre otidi na kozmetik. I da ti kaja boli dosta no za nqkolko sekyndi posle samo iztrupva6. I vse pak nqma li da te e sram da se razkra4i6 pred kosmeti4kite. men li4no me e sram :oops: :oops:
Ами не от какво да ме е срам!Все пак не съм първата нито пък последната която е ходила на козметичка за отдолу!Още утре ще си запиша час. :)
И все още обаче ме интересува колата маска! :-D

hottie
06-05-2008, 18:53
Мен на Сара/Кара не ми хареса въобще, защото цялата се омазах и лентичките са много малко вътре.
Много съм доволна обаче от тази на Lycia , с лентички и струва някъде 8лв и е супер. Има и кърпички за след епилация, да не ти стават пъпчици и наистина действа :)

Liar
06-05-2008, 18:59
Като е толкова вряла как ли още имам кожа по тялото...
Иначе си е КАРА.Сара е студената кола маска.
А като свършат лентичките много момичета казват че използват стар чаршаф.И все пак готовите лентички са много по-удобни(единичната цена не помня колко е май към 2-3лв.Ще те оправят може би 2 щот са двустранни но трябва да пробваш че аз говоря на изуст щот отдавна не съм си зимала).Аз просто казах най-евтиния вариант.И щом на момичето не и се дават 20 лв за ленти няма да и се дават и толкова за козметик.

hottie
06-05-2008, 19:09
ама ако й харесва така що не. Аз просто цялата се оплесках :D включително и половината баня. После какво търкане падна :-D

Mariolcheto
06-05-2008, 19:16
ама ако й харесва така що не. Аз просто цялата се оплесках :D включително и половината баня. После какво търкане падна :-D
Ооо,отказвам се от тази течна кола маска! :D

_princess_
06-05-2008, 19:28
значии по принцип ходя на козметик, но когато имам време си я правя сама - слагам си въпросната течна CARA или КАРА (няма значение как е точно).. в микровълновата за няколко секунди колкото да може да се разнесе на желаното място и аз съм си нарязала един голям чаршаф на лентички и тях си ги използвам вместо онези, които са в кутийката :D става много хубаво :)

Ch0c0la73
06-05-2008, 20:05
ooo otdolu nedei si prai kola smisal sama..pak kamoli s teq te4nite koli maski i t.n. sestrata se orobva samo malko i se razkarvi..mn e nejna kojata tam..ne trqbva da se podhvashtash sama..naistina otidi na kozmetik ..

Assetion
07-07-2008, 12:36
Здравейте!Знам,че има многf такива теми ама просто малко бързам апък през това време няма какво да правя...
Та който се прави с кола маска отдолу боли ли и колко струва колата маска?Във една аптека гледах иии са по 10-15-20 лв. по евтинички няма ли?Ако знаете марка плс. кажете ми за да си ги купя и цената ми трябва да ми кажете! :) Благодаря предварително!

Здравейте!Знам,че има многf такива теми ама просто малко бързам апък през това време няма какво да правя...
Та който се прави с кола маска отдолу боли ли и колко струва колата маска?Във една аптека гледах иии са по 10-15-20 лв. по евтинички няма ли?Ако знаете марка плс. кажете ми за да си ги купя и цената ми трябва да ми кажете! :) Благодаря предварително!

продават патрони за кола маска по 3 лева
те се топлят да не са горещи а топли и не накъсват косъма както студените !

westggirl
07-15-2008, 17:09
Коло маска- жени:
• Цели крака - цена 20 лв.
• Половин крака - цена 12 лв.
• Локална - цена 5 лв.
• Триъгълник - цена от 12 лв. до 20 лв.
• Ръце - цена 10 лв.
• Подмишници - цена 5 лв.

elena_k
07-15-2008, 17:59
ooo otdolu nedei si prai kola smisal sama..pak kamoli s teq te4nite koli maski i t.n. sestrata se orobva samo malko i se razkarvi..mn e nejna kojata tam..ne trqbva da se podhvashtash sama..naistina otidi na kozmetik .. Е,аз всеки път сама си правя,как така не ми стана нищо :? Това,че сестра ни не може да си я направи,не значи,че никой няма да успее :?

sweatkiss
07-15-2008, 18:07
ooo otdolu nedei si prai kola smisal sama..pak kamoli s teq te4nite koli maski i t.n. sestrata se orobva samo malko i se razkarvi..mn e nejna kojata tam..ne trqbva da se podhvashtash sama..naistina otidi na kozmetik .. Е,аз всеки път сама си правя,как така не ми стана нищо :? Това,че сестра ни не може да си я направи,не значи,че никой няма да успее :?
да и аз така

jghgh
07-15-2008, 18:14
naistina nedei da se probva6 sama v ku6ti :) po-dobre otidi na kozmetik. I da ti kaja boli dosta no za nqkolko sekyndi posle samo iztrupva6. I vse pak nqma li da te e sram da se razkra4i6 pred kosmeti4kite. men li4no me e sram :oops: :oops:

аве няма от кво да те е срам!!!

алелуяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяя
днес открих америка ве еййй


; ))


ходих на козметичка, махна ми сичко отдолу и ся съм мноо доволна..
то аз и преди съм си правила кола маска (студена за левка), ама ме беше страх на устничките и тях ги подстригвах с ножичка.. а преди сама да почна с кола-маската се бръснах цяла година.. някво мноо гадно...

тааа няа от кво да те е срам, аз си говорих с козметичката, тя казва че е виждала ужасни неща, всеки казва че има "мъхче" на дупето и т.н, пък всички имат косми и т.н
ии..
аве мноо яко ми стана
прикаах си с нея
само 7лв ми взе а ми махна всичко, и кат каам всичко значи всичко
;]
от космите на ануса до устните и всякакви такива подробности..
много яко ; )

и няма от кво да те е страх, те жените си знаят работата...
айде спирам че мноо тъпо звуча така сигурно :lol: :lol: :lol:


пп. с топла кола маска ме обескосмяваха ;]] малко гъделичка и не боли.. на устните е малко по-силна болката, ама се търпи..

naruto__
07-19-2008, 13:57
на козметика със същата кола масак ли я правят какот тази за 1,20 :? :oops:

6emet4e
07-19-2008, 19:57
на козметика със същата кола масак ли я правят какот тази за 1,20 :? :oops:
ми не,мисля че е по различна...

hottie
07-19-2008, 20:16
Първият път си е най-добре при козметик - спор няма.

Dreammy
07-19-2008, 21:07
V Plovdiv ima mesta, kudeto kola maska na triugulnik e 8 lv. i q pravqt perfektno :) Puk i sama nqma da yspeesh ot purviq put, garanciq :wink:

no0k1e
08-07-2008, 13:58
я да видим резултата 8)

mmrammstein
08-07-2008, 15:01
Предлагам да отидеш на козметик поне първият път, после ще решиш дали можеш да си я правиш и сама. Там ти слагат топла кола маска, и с такава е по-добре, от колкото със студена, защото топлата ти разширява порите, космите омекват и се махат по-лесно. Болка си има определено, ама не е чак нетърпима. Към половин час или по-малко отнема да ти махнат всичко, на мен ми взимат 13 лв.
Винаги си прави кола маска след цикъл, преди това боли много повече!

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-07-2008, 16:18
Коло маска- жени:
• Цели крака - цена 20 лв.
• Половин крака - цена 12 лв.
• Локална - цена 5 лв.
• Триъгълник - цена от 12 лв. до 20 лв.
• Ръце - цена 10 лв.
• Подмишници - цена 5 лв.

Не навсякаде цените са такива ;) В салона до нас е по-евтино ;)

glaurena
08-07-2008, 17:01
хей покрай тази тема разглеждах сайта на джанкар и се спрях на тези пластири http://www.jankar.eu/pages/bg/maska/plastir.htm . Може ли някой да даде малко инфо, ползвал ли ги е ? Защо се казват депилаторни като отскубват косъма и стават ли за там долу ?

lqlqlql
08-07-2008, 19:41
утре приятеля ми ще ми прави кола маска на триъгълника... :oops: :oops: каза ,че има смелост да дърпа. Аз щях сама,ама като си предложи услугите и .. По-принцип не ми е мн чувствителна кожата и не вярвам да стане нещо кой знай кво.Утре ще пиша кво е станало :D а ако ще си я правиш вкъщи,по-добре някоя приятелка да дърпа,защото най-много да не го дръпнеш рязко и става гадно

summerlove66
08-24-2008, 16:51
:-D ем то най-добре козметик..мойта ми зима по 5 лева.. супер малко..пък и я прави страхотно..доволна съм.. така че по добре иди на козметик вместо да пеобваш сама.. пък и съм сигурна че ще ти трябва бая време да събереш смелост да дръпнеш лентичката :-D :-D :-D :P

Shinny
06-14-2012, 11:02
Аз за пръв път ще ходя на кола маска, обаче искам на краката (цели). Не знам за вас, обаче аз никога не бих си ги махнала на триъгълника .. Както каза angelllll, ще е малко неудобно!

Shinny
06-14-2012, 11:53
аве няма от кво да те е срам!!!

алелуяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяя
днес открих америка ве еййй


; ))


ходих на козметичка, махна ми сичко отдолу и ся съм мноо доволна..
то аз и преди съм си правила кола маска (студена за левка), ама ме беше страх на устничките и тях ги подстригвах с ножичка.. а преди сама да почна с кола-маската се бръснах цяла година.. някво мноо гадно...

тааа няа от кво да те е срам, аз си говорих с козметичката, тя казва че е виждала ужасни неща, всеки казва че има "мъхче" на дупето и т.н, пък всички имат косми и т.н
ии..
аве мноо яко ми стана
прикаах си с нея
само 7лв ми взе а ми махна всичко, и кат каам всичко значи всичко
;]
от космите на ануса до устните и всякакви такива подробности..
много яко ; )

и няма от кво да те е страх, те жените си знаят работата...
айде спирам че мноо тъпо звуча така сигурно :lol: :lol: :lol:


пп. с топла кола маска ме обескосмяваха ;]] малко гъделичка и не боли.. на устните е малко по-силна болката, ама се търпи..

Аз сама вкъщи си махам на горната устна и не ме боли .. Взимам си лентички Veet, те стават и за подмишници и мисля, че за и триъгълника .. Обаче не бих си направила кола маска на триъгълника (нито сама, нито на козметик) . Бих си ги махнала само на краката! :)

Fansbg
08-29-2012, 10:46
Хора,помагайте ;хх .. принципно аз се бръсна отдолу със съмобрасна4ка и честно казано не е толкова зле .. През 3-4 дена ми растът косъм4етата .. въпроса е че искам нещо по трайно,но колата маска няма да я издържа.Правете сметка 4е на мене ми става адски червено от епилатор на краката и то долната част - явно имам адски чувствителна кожа и незнам как ще издържа.Страх ме е да отида на козметик,не толкова от това че ме е срам а по скоро от това че ще ми стане червено и адски мн ще ме боли .. :( кажете какво да правя ! .. Има ли друг вид кола маска не чак толкова болезнена?