PDA

View Full Version : Golqm korem



hypnosis_
06-05-2008, 18:52
Imam golqm korem :( Kakvo li ne opitah i nqma nikakuv efekt.Postoqnno spazvam dieti.V dvijenie sam postoqnno.Predi hodeh na fitnes 6 meseca,no i tam nqma6e efekt.Koremni presi pravq vsqka ve4er.Nqma efekt kolkoto i da ne Vi se vqrva!Korema mi pak si star4i.Izpakva6tata 4ast e to4no pupa deto mi e.Neznam kakvo da pravq ve4e.
Znam,4e ima pone 1000 takiva temi i Vi e omraznalo da pi6ete po 100 puti.4etoh v google...navsqkade sa dadeni nqkakvi uprajneniq deto stqgat gornata 4ast na korema az iskam dolnata...Ako nqkoi znae kak da svalq tozi korem pls neka da pi6e :(

hottie
06-05-2008, 18:56
А мислила ли си дали не е просто подут и дали не са стомашни проблеми?

hypnosis_
06-05-2008, 19:04
Nqmam stoma6ni problemi.Minalata godina hodih na lekar.Prosto vsi4ko,koeto hapna se lepva na korema.Ujasno e.Po princip v karakata sum normalna.Ne sum klio6tava,ne sum i debela.Dobre izglejdam samo deto toq korem star4i.Mrazq go

hottie
06-05-2008, 19:14
Ами трябва да го стегнеш - според мен не правиш както трябва коремните преси. Ако ти е лесно да ги правиш, значи не ги правиш добре.
Хубаво е да почнеш примерно с 3 серии по 20 коремни на ден и постепенно да ги увеличаваш. Аз в момента правя по 300 на ден, но съм правила и по 600. Просто това му е майката. Щом нямаш други проблемни области значи трябва много да наблегнеш на коремните!

hypnosis_
06-05-2008, 19:19
Za kolko vreme g/d se stqga?Ako se pravqt redovno presite sled 1-q ili 2-q mesec 6te ima li efekt pone malak?Nqkoi be6e spomenal tyka v foruma za nqkakvo uprejnenie deto si v legnalo polojenie i si sviva6 krakata kam korema i uj imalo efekt.Drugi pi6at,4e imalo efekt kato se varti obra4 vapreki,4e ne mi se vqrva mnogo...

eskcada
06-05-2008, 19:19
hodi pri dietolog toi shte te posavetva nai dobre :)

Carmen_Kass
06-06-2008, 11:48
Питай някой фит.инструктор какви упр.да правиш за корем и се старай да изпълняваш упражненията правилно.После оправи хран.режим при специалист(диетолог).И накрая ако няма резултати си направи абдоминопластика (пластика на предна коремна стена).

nejnaDROGA
06-06-2008, 11:59
1.Вярно е,че с въртене на обрач се стряга стомаха :)
2.С коремни преси ще стегнеш само горната част на стомашния мускул (както повечето го знаят "горен стомашен мускул")
3.Може стомахът ти да е разширен и за това да е подут :) Яж по-често и по по-малки порции.Не пий нищо по време на ядене,а 20мин. преди или след яденето :)
4.Това със свиването на краката също помага за долната част на коремния мускул,но в домашни условия почти няма да има ефект :? Най-добре го тренирай във фитнеса :)

sladko_teenche_v
06-06-2008, 14:31
Мале хорааа!Ще пукна!висока съм 1,69,а теглото с което изглеждах добре беше 53-54
Напълнях-56-57 кила и си пролича!Започнах да спортув спазвам някакъв режим на хранене и разбира се....йо-йо ефект!!! :booooomb: :booooomb:
сега съм цели 60които ми се отразиха на дупето и бедрата!какво да правя!писна ми! :D :booooomb: :booooomb:
Нямам време за фитнес,от два дена правя домашна гимнастика ама.... :( истинския проблем е йо-йо-то!как мога да сваля килограмите поне на 55 и да си запазя добра фигура докато не е късно? :( :booooomb: :booooomb: :shock: :oops:

hypnosis_
06-06-2008, 15:26
Qj samo zelen4uci,meso i plodove.Ako qde6 taka 2 sedmici 6te otslabne6 s pone 6 kg.Edna moq fr taka svali 6 kg kato qde6e samo zelena salata 2 sedmici.Predi malko 4etoh v internet nqkakva dieta na "Dukan".Maika mi qko se e zapalila po taq dieta i daje si e kupila knigata na Dukan.Kazva,4e neini kolejki otslabnali s 4 kg na sedmica kato spazvali taq dieta.Mislq i az da q probvam :)
Eto edin link.Vijte go.Tva sa horata,koito sa otslabnali s dietata na Dukan...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763&photo=2

mirelS
06-06-2008, 19:50
Moje bi tova e stanalo na muskul sled tolkovata uprajneniq i fitnes ..a muskula nemoje da se mahne do kolkoto znamm :S

The Player
06-06-2008, 20:43
Пич не се плаши и аз имам коремче на 17 години съм висок съм 1.90 и нещо и тежа 100 кила, но повечето момичета не бягат от мен и съм на мнение, че това не трябва да ти пречи всичко си зависи от теб ;)

BeBsItO
06-07-2008, 08:31
Мале хорааа!Ще пукна!висока съм 1,69,а теглото с което изглеждах добре беше 53-54
Напълнях-56-57 кила и си пролича!Започнах да спортув спазвам някакъв режим на хранене и разбира се....йо-йо ефект!!! :booooomb: :booooomb:
сега съм цели 60които ми се отразиха на дупето и бедрата!какво да правя!писна ми! :D :booooomb: :booooomb:
Нямам време за фитнес,от два дена правя домашна гимнастика ама.... :( истинския проблем е йо-йо-то!как мога да сваля килограмите поне на 55 и да си запазя добра фигура докато не е късно? :( :booooomb: :booooomb: :shock: :oops: YO-YO то е мн подло!Сигурно за 10000 път ще кажа,че благодарение на него качих 10 кг :shock: бях 52-3 кг на 175см, и се смятах за дебела.....преставяте ли си......ужас.......била съм зле психически..... Такаааа започнах ''диети'' ям 2 дни.... гладувам седмица...... и така в продължение на месеци......сега резултата е 10-12 кг отгоре....... който се мъча да сваля с здравословно хранене.Инаистина има ефект....вече съм свалила 3-4 кг :) остават само о6те толкова :shock: така че недеите да правите такива драстични диети :)

Canis_Dirus
06-07-2008, 09:27
Коремните преси са за глупаци :)