PDA

View Full Version : Питанка за солариум



Briseis
06-05-2008, 19:11
Така... Имам останали от акне петна по гърба. Проблема е решен, само че петната са много грозни. Мисълта ми е, ако отида на солариум дали по някакъв начин тенът ми ще стане по-равномерен?

summergir1
06-05-2008, 19:23
едва ли... по скоро ги мажи с някое лекарство за белези редовно - ще има по-голям ефект

sodomicdream
06-05-2008, 20:45
Не вярвам да се махне точно чрез солариум. Последвай съвета на @summer_gir1

pinki
06-07-2008, 14:18
не не се подлъгвай няма да стане равномерен, а петната ще станат още по-видими :?

fiama
06-07-2008, 14:36
Според мен ще има ефект със солариума. Поне при мен лятото като се пека на слънце има адски положителен ефект върху петната по гърба. Предполагам и със солариума ще е така.

pinki
06-07-2008, 15:09
Според мен ще има ефект със солариума. Поне при мен лятото като се пека на слънце има адски положителен ефект върху петната по гърба. Предполагам и със солариума ще е така.

виж има голяма разлика от естествените слънчеви бани на морето и солариума, защото + фактор е солената вода която действа на кожата ;) а аз това за солариума не го казвам напразно, а защото и аз имам 1/2 петна и станаха по-тъмни от другата кожа :) а ако отидеш на море там е мн по-различно и по-здравословно ;)

fiama
06-07-2008, 17:02
На солариум съм ходила само 3 пъти, и действително петната ми се посляха с тена на кожата. Но не мога да твърдя, че при по-продължително ходене на солариум ефектът ще е все така добър. А и сигурно при всяка кожа е различно. Но действително пред слънце и солариум със сигурност слънцето е по-добрия избор за лекуване на акне. ;)

marina star
06-07-2008, 18:41
Според мен ще има ефект със солариума. Поне при мен лятото като се пека на слънце има адски положителен ефект върху петната по гърба. Предполагам и със солариума ще е така.

виж има голяма разлика от естествените слънчеви бани на морето и солариума, защото + фактор е солената вода която действа на кожата ;) а аз това за солариума не го казвам напразно, а защото и аз имам 1/2 петна и станаха по-тъмни от другата кожа :) а ако отидеш на море там е мн по-различно и по-здравословно ;)

slanceto i solariuma sa ednakvo vredni za kojata,a tova zna4i MNOGO VREDNI!a izsahvaneto na pap4icite e samo vremenno i esenta pak se poqvqvat!slanceto NE GI LEKUVA!!!

summergir1
06-07-2008, 19:27
имам много познати, на които са се появили петна именно от солариума, и аз съм ходила обаче не много редовно, затова си мисля , че е малко вероятно да се оправят петната

pinki
06-07-2008, 20:49
Според мен ще има ефект със солариума. Поне при мен лятото като се пека на слънце има адски положителен ефект върху петната по гърба. Предполагам и със солариума ще е така.

виж има голяма разлика от естествените слънчеви бани на морето и солариума, защото + фактор е солената вода която действа на кожата ;) а аз това за солариума не го казвам напразно, а защото и аз имам 1/2 петна и станаха по-тъмни от другата кожа :) а ако отидеш на море там е мн по-различно и по-здравословно ;)

slanceto i solariuma sa ednakvo vredni za kojata,a tova zna4i MNOGO VREDNI!a izsahvaneto na pap4icite e samo vremenno i esenta pak se poqvqvat!slanceto NE GI LEKUVA!!!

Не са еднакво вредни ! Като те грее слънцето получаваш вит D, а от солариума - облъчване :!: Прави разлика ! А относно пъпчиците споменах, че солената вода ги изсушава, а не слънцето ! научете се да четете както трябва