PDA

View Full Version : Как да забравя цикъла?



kvosekiorish
06-05-2008, 19:25
Очертава се юли месец цикъла ми да дойде към края..точно когато съм на море и трябва да съм в идеална форма..Бях чувала за калции и фосфор едни хапчета че се пият за забавяне на цикъла ,ама е знам колко са квалитетни..дайте ми някакви идеи,квото трябва бих направила но не трябва тогава да съм в цикъл.. :? И моля ви за компетентни отговори защото съм много отчаяна вече... :?

ice_skater
06-05-2008, 20:06
амии не знам...ама според мен е по-добре нищо да не правиш!
Не може ли някак си да промениш датата на морето?? Ако пък не според мен е най-добре да не правиш нищо...знам че е гадно амааа...ии другата година като си записнаш дата за море внимавай
:)

_butterfly_
06-05-2008, 20:09
Има хапчета специално за това, но моят съвет е да не взимаш нищо. Това малко или много вреди на организма и не си струва за едното море. Ползвай тампони.

MoonAngel
06-06-2008, 05:11
Има хапчета за забавяне на цикъла, но трябва да се предпишат от гинеколог. В никакъв случай не взимай без консултация.

unfaithful1234
06-06-2008, 07:15
Използвай тампони! :)

PollyPoi
06-06-2008, 11:37
Така ще ти се разбърка организма че не е истина! Ползвай тампони бе кво толкова?!

kvosekiorish
06-06-2008, 12:14
на лагер ще ходя с приятеля ми и искам да си изкараме една незабравима почивка,то лесно тампони ще използвам за плажа,обаче един път сега имаме възможност да сме заедно по цяла нощ..имам предвид секс де.. :?

JustBecko
06-06-2008, 14:53
Витамин Ц..?

vesinka91
06-06-2008, 15:00
Използвай тампони! :)
az polzvah tamponi minalata godina i beshe super :)

VIP_kukli4k@
06-06-2008, 15:51
Ем знам за едни хапчета, които наистина помагат..Regividon...
пият се няколко дни преди "официалната дата" на идването до когато е необходимо.След като ги спреш след няколко дни ще ти дойде и ще е съвсем нормално като всеки път!!!
Упех и яко да си изкарате :grin: :)

marilyn
06-06-2008, 21:11
Аз лично не пия такива хапчета но мога да ти кажа как да ти мине мн по-бързо за 2-3 дни само. Значи с витамин Ц ако пийнеш по голяма доза като например 1000мг (не е вредно аз пия всеки месец) или Калциев глюконат(не се плаши от името :D ) това е калций който значително намялява кръвотечението. Една ампула се пие на 3 пути през деня. Той също е напълно безвреден.

Spider4eto
06-06-2008, 21:54
като е станало въпрос за цикъл, дали има нещо, като го пиеш да и дойде по-бързо :)

VIP_kukli4k@
06-07-2008, 09:28
като е станало въпрос за цикъл, дали има нещо, като го пиеш да и дойде по-бързо :)

Има, ама не си спомням името му :(

hottie
06-07-2008, 11:44
Ами има няколко вида хапчета, които биха ти помогнали - но аз лично не бих ги пила без съвета на лекар.

lionak
06-30-2008, 20:02
А знаете ли имената на лекарствата,които са за да ти дойде по-бързо?

foreverr
06-30-2008, 20:41
Ами според мен не е хубаво да се намесваш в цикъла и да го спираш!Така рискуваш да си объркаш цикъла!Аз например на края на тях седмица може да хода на море и сега нещо ми закъснява и мои да ми дойде на морето ама ще си хода с тампони и тва е :) Дори и да си девствена/като мен/ можеш спокойно да ходиш с най-малкия размер тампон!

_butterfly_
06-30-2008, 21:48
А знаете ли имената на лекарствата,които са за да ти дойде по-бързо?
Само си вредите по този начин момичета :? . Оставете нещата да си вървят по естествения ход.

Fionna
06-30-2008, 22:18
Аз знам за витамин С

Diva4e
06-30-2008, 22:52
Аз съм пила два пъти такива хапчета и съм доволна от тях.Пият се два-три дена преди да ти дойде ,сутрин и вечер и след като се прекрати приемането им,цикъла идва до 3-4 дена.При мен всичко мина добре както казах,беше нормално и следващия месец ми дойде на време,но да ти кажа през педиода в който ги пих нямах цикъл,но болките в корета и якото ядене си бяха на лице,тоест симптомите си остават :)А хапчетата се казват Примолут-малки,бели,гинекологът ми ги предписа,но се продават без рецепта .

the_beautiful_smile
07-03-2008, 17:19
тея хапчета може би са вредни недей рискува а за секса незнам той сигурно ще те разбере и ще изчакате само те съветвам да не ядеш канела гадно е (от личен опит) :D иначе си помисли дали искаш да си навредиш за единия секс но ако толкова настояваш се консултирай с гинеколог :P тфа е мацка късмет :wink:

batkodoki
07-03-2008, 21:43
Ем знам за едни хапчета, които наистина помагат..Regividon...
пият се няколко дни преди "официалната дата" на идването до когато е необходимо.След като ги спреш след няколко дни ще ти дойде и ще е съвсем нормално като всеки път!!!
Упех и яко да си изкарате :grin: :)

о дааа...

само че после не ни идвайте в клиниките да ревете, че в яйчниците ви имате вместо яйцеклетки кистозни образувания колкото монета от левче за начало...

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 09:50
Използвай тампони! :)

fuck_me_pls
07-05-2008, 10:27
Очертава се юли месец цикъла ми да дойде към края..точно когато съм на море и трябва да съм в идеална форма..Бях чувала за калции и фосфор едни хапчета че се пият за забавяне на цикъла ,ама е знам колко са квалитетни..дайте ми някакви идеи,квото трябва бих направила но не трябва тогава да съм в цикъл.. :? И моля ви за компетентни отговори защото съм много отчаяна вече... :?

Ам както казаха повечето с тампони или пии Витамин Ц за да спре по-бързо..или ако можеш смени датата на морето с няколко дена :) а пък ако не си го изчислила точно може да имаш адския късмет и да не ти дойде точно тогаваа.. :) ; )

dantro
07-05-2008, 10:31
Очертава се юли месец цикъла ми да дойде към края..точно когато съм на море и трябва да съм в идеална форма..Бях чувала за калции и фосфор едни хапчета че се пият за забавяне на цикъла ,ама е знам колко са квалитетни..дайте ми някакви идеи,квото трябва бих направила но не трябва тогава да съм в цикъл.. :? И моля ви за компетентни отговори защото съм много отчаяна вече... :?

моита приятелка когато има такъв проблем и е дошло пие витамин ц за да и свърши по бързо .. върши работа понякога :-D

paola_Rey
07-05-2008, 11:17
за вас търсачка няма ли???по колко такива теми ще пускате дневно :-x :-x :-x :-x

kalpazanka
07-12-2008, 13:42
Преспи с батко без предпазни средства и забравяш за цикъла....за 9 месеца! :-D :D

Mementomori
07-12-2008, 13:50
На мен веднъж ми се наложи да изместя датата на идването,индиректно се консолтирах образно с гинеколог и си взех хапчета,които се продават и без лекарско предписание,просто не бива да се прекалява и нямаше абсолютни никакъв проблем.

kotetyyy
07-12-2008, 13:55
Използвай тампони! :)
+1

girl91
07-12-2008, 14:47
На мен веднъж ми се наложи да изместя датата на идването,индиректно се консолтирах образно с гинеколог и си взех хапчета,които се продават и без лекарско предписание,просто не бива да се прекалява и нямаше абсолютни никакъв проблем.

Какви са тези хапчета? Как се казват?
И на мен ми се иска другия месец като съм на море да не ми дойде точно тогава. Не ми се иска да пия хапчета, ама ще ми се наложи. Няма да ми е приятно да спя с приятеля ми и да съм с дамска превръзка или тампон.. или да се изцапам-тогава ще умра от срам пред приятелите.