PDA

View Full Version : Приятелство и...гадже?!



lyyly
06-05-2008, 19:29
Значи моята най-добра приятелка (вече незная дали да я смятам за такава) Има гадже и вече не ми обръща такова внимание като преди.Разбирам,че трябва и да е с него и го обича,или така казва.Получи се много странно за мен.Днес тя ми каза,че вече не и пука за мен,или поне не както преди.А аз не желая да не сме приятелки.Вие как бихте реагирали и бихте ли се опитали да оправите нещата да се разберете?!Аз вече незнам и моля Ви за помощ! :)

ioancheto
06-05-2008, 19:38
Spored men priqtelkata ti se e vazgordqla zaradi gadjeto si i zatova ne ti obra6ta vnimanie i te prenebregva..Ne znam kak se darji s teb (ako znaex 6tqh da kaja sas sig ) ,no mislq 4e e za tova. Ili pogoviri s neq ili q ostavi,tq ako e istinska priqtelka 6te te potarsi kogato ima osaznae 4e ima nujda ot teb

remember_me
06-05-2008, 19:39
pf...aman ot licemeri :? edno moga da ti kaja > ne ti e nai dobra priqtelka...:?

KARELIA
06-05-2008, 19:58
emi sled kato ti ne jelae6 da ste priqtelki a tq qvno te e postavila da dosta po dolna poziciq prosto go priemi ne moje6 da potdarja6 priqtelski otno6eniq sama trqbva da ima takiva i ot dr strana.Kaji i kakvo misli6 no se pak sled kato obi4a i priqtelq si trqbva da obarne vnimanie i na nego i ti ne badi egoistka,no spored men ima vreme za vsi4ki stiga da iska a deistviqta i govorqt sami za sebe si

fuklu
06-05-2008, 20:03
Pitai nqkoi po doblijen na koito ima6 doverie nqkoi koito vijda ne6tata otstrani i koito nqma da te izdade ili puk ako nqma6 doverie na nikoi stani mn dobra priqtelka /obiknovena/ s gajeto i i tva e ;) i tq 6te te prieme 6toto tq moje bi misli 4e ne go haresva6 onq i za tva strani :?

sexa_na_kompleksa
06-06-2008, 07:27
Има една мисъл - "Гаджетата идват и си отиват, истинските приятели са завинаги"... Ако наистина ти е толкова добра приятелка, ще намира време и за теб.

FunkyFresh
06-06-2008, 15:24
Ми явно не ти е истинска приятелка.Не я търси повече ако сама не разбере грешката си значи не си е струвало :)

astralized
06-06-2008, 16:04
А'е виж кво, нормално е след като се е гаджосала, да поставя него на първо място, ти пък кво се засягаш. Устройте си един разговор по темата и си изяснете позициите по окопите, а същевременно не се опитвай да изместиш гаджето от примпозишъна му. Не стаа така.

SexYLipS
06-06-2008, 18:15
Предай и, че е много проста :?

kofa_s_voda
06-06-2008, 18:21
Аз ако "приятел" ми каже,че не му пука за мен .... мисля,че е ясно какво ще кажа :D :D И как въобще наричаш това приятел??? :shock:

KiTiNcEtYyY
06-06-2008, 19:43
MoJe Bi NaRoChNo E nApRaViLa TaKa I vSaShNoSt Ne Ti E bILa NaI-dObRaTa PrIqTeLkA a Go E nApRaViLa zAsHoTo Ti ZaViJdA I sEgA pRoStO dA pOkAjE kOLkO e GoTiNa KaTo ImA gAdJe :?

ANTIHUMAN
06-06-2008, 21:56
Има една мисъл - "Гаджетата идват и си отиват, истинските приятели са завинаги"... Ако наистина ти е толкова добра приятелка, ще намира време и за теб.

+1 Нямам думи за такива ,,приятели''!

MoHuTo
06-06-2008, 23:39
След като ти е казала, че вече не й пука, значи няма смисъл да се мъчиш да оправиш нещата... сама си прави изводите колко ти е била приятелка, щом заради едно момче така гадно те е зарязала... :?

hanovete
06-07-2008, 10:01
абе зависи
смисъл има едно момиче от класа дето си фана гадже баш 9ти клас и мога да ви кажа че тогава тя не се занимаваше много с най-добрата си приятелка,но така е в началото сега да ги видиш 11ти клас са като дупе и гащи тъй че е нормално на тази възраст-то принципно жените не знаете кво искате,а пък ако сте и малки ептен не знаете

alexandarchy
06-07-2008, 10:09
Има една мисъл - "Гаджетата идват и си отиват, истинските приятели са завинаги"... Ако наистина ти е толкова добра приятелка, ще намира време и за теб.
;)