PDA

View Full Version : Има ли начин да се върне...



~-> eMiN3McHoY.
06-05-2008, 19:42
Начи ситуацията е доста сложничка... Аз съм на 15 ,тя е на 15 ходили сме преди не мн дълго месец-2 .. Разделихме се глупаво , тя не искаше да се саберем, мина година и нещо от както сме разделени , виждаме се , в приятелски отношения сме... 2 месеца след като се разделихме попаднахме в 1 компаниика цяло лято, басеини ,закачки ,това онова .. виждаше ми се готова пак да тръгне с мен , но не направих нищо ,от тогава сме в различни компании ,но потдържаме връзка 1 с друг . Чуваме се в скаип ала бала.. Ходеше с едно момче , скъсаха, тръгна сдруго,скъсаха ходиха по малко от месец и с 2та... Днеска ми каза ,че е тръгна с друго момче и то ми е приятел , проблема е ,че от както сме скъсали (година и нешо) не съм спрял да мисля за нея .. В новото даскало отрязах момичетата.. И с1 дума не искам друга освен нея. Тя е още девстевна и се надявам с този дет ходи (приятел .. не ми е някъв добър приятел но сме си френдове знаем са.. От различни компани сме пак , те са в 1 компаника и 2та аз съм в съвсем различна среда... )да не изкарат повече от месец.. И търся някви начини да си я върна.. тя с нищо не показва интерес към мен,доста студено се държи , на рд-то ми пиина малко и ми даваше да я прегръщам , не се дърпаше.. НЕ БЕШЕ пияна и много я искам ,за мене е единствена .. и незнам .. Даите ми савети бе хора.. :-o

Presley
06-05-2008, 19:43
Няма.

AiKaTa
06-05-2008, 19:47
просто и го кажи. Още сега, когато е началото на връзката и, та ако има нещо да го остави на време. току виж се влюбила. Опитай, не губиш нищо, по-добре е да знаеш отговора..успех ;) :)

Pliok0019
06-05-2008, 19:56
Шанс винаги има. Просо й кажи, че искаш отново да сте заедно.

emoti0nal_girl
06-05-2008, 19:59
Кажи й.По-добре да опиташ,отколкото да не направиш нищо и да съжаляваш после...А пък ако стане-стане,ако не-здраве да е :)

~-> eMiN3McHoY.
06-05-2008, 20:22
там е работата незнам приятеля ми кви чуства има към нея неините също + не искам да го прецаквам не съм такъв човек ....... А и доста ме е страх от вероятностния отговор "НЕ"... Други савети моля + благодаря ще го опитам в краен случаи..!!!!

FeelMe
06-05-2008, 20:26
mi po-dobre i kaji tova koeto 4uvstva6. moje i tq da ima vse o6te 4uvstva kum teb.kaji i 4e tozi put namereniqta ti sa po-seriozni i 4e ne si spiral da misli6 za neq prez cqloto tova vreme..prosto si pogovori s neq i probvai ,za da ne sujalqva6 posle 4e dori ne si se opital da si q vurne6..aide USPEH :)

MonSitY
06-05-2008, 20:40
аз бих те посъветвала да и кажеш но с нагласата да те отхвърли.я е била готова лятото ти незнам кво си праил.толкова време чакаш старите гаджета да скъсат те ии в периода в който е сама е трявало да и признаеш всичко.Успех!! :)

~-> eMiN3McHoY.
06-06-2008, 08:54
тото 6 от 49 , напии я наеби я и пак е твоя

Тва е вярно ,ама не става толко лесно.. :grin: :grin: :D :D Мерси на сички, ше я напраиме работата :D

cinderella_gugutka
06-06-2008, 12:01
еми когато ти е бил дошъл момента ти не си се възползвал...ся ако толкова мн я оби4аш ще тряя да 4акаш друг шанс и...гледай да не го изпуснеш тоя път :)

~-> eMiN3McHoY.
06-06-2008, 19:49
Според мене най-изгодно е да изчакам да се разделят и да и призная.. Така ще е кофти доста ,фр ми е все пак.. И дано имам следващ шанс .. :-o