PDA

View Full Version : Витамин АДЗЕ (Травитаминол)



TheNewReligion
06-05-2008, 19:45
Здравейте ! Споменах на майка ми за витамин АДЗЕ (Тривитаминол) , който помага за спирането на косопада . Тааа тук бях чела една тема за този продукт , но не мога да я намеря за това пиша нова . И сега искам да попитам момичетата , които са го ползвали от къде може да се закупи продукта . Мама ме помоли да попитам , защото иска да го пробва , та моля момичетата , които могат да ми помогнат да ме информират къде В СОФИЯ може да се намери продукта . Знам ,че се продава във ветеринарните клиники , но не знам в коя точно ! Благодаря предварително и както обикновено ще помоля без излишен спам ! :) :) :)

FeelMe
06-05-2008, 20:21
zdr! ne sum polzvala produkta a i ot Sf. ne sum ,no namerih temata za TRAVITAMINOL-a. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202&highlight=%E7%E4%F0%E0%E2%E0+%EA%EE%F1%E0
:)

TheNewReligion
06-05-2008, 20:42
zdr! ne sum polzvala produkta a i ot Sf. ne sum ,no namerih temata za TRAVITAMINOL-a. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202&highlight=%E7%E4%F0%E0%E2%E0+%EA%EE%F1%E0
:)
Леле , много ти благодаря ! :grin: :-)

Kisses_P
06-06-2008, 09:11
На Солунска ,има един зоомагаизн- в него.Или при автогарата на овчакупел

nejnaDROGA
06-06-2008, 12:03
Във всяка ветеринарна аптека и в почти всеки зоомагазин можеш да го намериш!!!А темата за тривитаминола не е 1 !!!Освен това ако напишеш на търсачката "тривитаминол" ще ти излязат темите..!!!Друг е въпроса дали не те мързи да го напишеш там,а отваряш нова тема :x

TheNewReligion
06-06-2008, 17:48
Във всяка ветеринарна аптека и в почти всеки зоомагазин можеш да го намериш!!!А темата за тривитаминола не е 1 !!!Освен това ако напишеш на търсачката "тривитаминол" ще ти излязат темите..!!!Друг е въпроса дали не те мързи да го напишеш там,а отваряш нова тема :x
Tова е втора тема , бе мила ! Какво се палиш... Написах го в Гугъл , разгледах сума ти теми и никъде не пишеше конкретно място , а на мен това ми трябва ! Тук също се опитах да намеря предишната тема , ама търсачката се прецака ! :?

megiii
06-06-2008, 20:43
Mojesh da go namerish v edin zoomagazin v kv. IZTOK!To4no do friziorskiq! :)