PDA

View Full Version : Вкусът на спермата?



qazwsx
06-05-2008, 20:22
momi4eta bihte li opisali vkusyt na spermata :D

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

SwEeT_pAiN_F
06-05-2008, 20:41
Еми...по начало зависи от това какво е яло момчето. Така че... ако е храна богата на протеини няя му е гадна спермата,ако е наблегнал на чипсове пържено, и люто...може и да си издрайфаш червата...

ubuntu
06-05-2008, 20:44
Ми попринцип вкуса на спермата е един такъв от ония ... абе има вкус на сперма не си ли опитвала 8) :D :grin:

firesnow
06-05-2008, 20:45
Еми...по начало зависи от това какво е яло момчето. Така че... ако е храна богата на протеини няя му е гадна спермата,ако е наблегнал на чипсове пържено, и люто...може и да си издрайфаш червата...

:shock: :shock:
напрао ме разкова
вкусна ли ше е ако съм ял гювече
да знам дал да си хапна :P

BaBy_bS
06-05-2008, 20:47
аз съм чувала,че била сладко-кисела няква

06-05-2008, 20:49
има такива теми :) според това дали е пушач или не,и мисля че според това което е ял.. :)

dani_flirt
06-05-2008, 22:57
Даа, наистина зависи от храната... Знам, че от чесъна ставала много кисела :?

key_of_hell
06-05-2008, 22:58
ima vkus na ne6to toksi4no!Kato 4e ot edna glutka 6te ti se razka6kat 4ervata!Ujasno e!
Ebavam se, vkusa si e do nqkude individualen, no v seki slu4ai ne e koi znae kolko gaden daje ako se postarae6 moje da ti haresa!Baq staranie 6te padne de!
Ne be na men mi haresva!

Abigoria
06-06-2008, 07:00
Ем на мене си ми харесва... :D

Ophelia
06-06-2008, 07:04
на цигари :lol:

VerryBerry
06-06-2008, 07:06
на сегашния ми приятел е някаква-горчиво кисела..но все пак си ми харесва.. :)

sexita
06-06-2008, 07:08
:razz:

Carlos
06-06-2008, 07:52
неопределим....де да знам...малко ти щипе на гърлото после :-D
Ми като гълташ и там сигурно ще щипе :-P
Иначе и аз съм чел, че зависи от храната, която е приемал мъжът последните 24 часа някъде... Пък вземи направи една свирка и ще разбереш най-лесно :D

purple__love
06-06-2008, 09:46
mi vkusut opredeleno zavisi ot hranata...az men na predi6niq mi pr ima6e nqkakuv metali4en vkus...na seg mi pr....gore6ta...kisela i g1sta te4nost.... {:

Wrathchild
06-06-2008, 10:19
Спермата на 2ма мъже никога няма един и същи вкус.
На приятелят ми ако трябва точно да опиша вкуса е като чаша вода с разтворена сол в нея. Но на някой друг може пък да му е сладка. И впрочем това, че се влияе от храната е пълна глупост, на приятеля ми е всеки път една и съща, а яде различни храни.

cS_LaMeRkA
06-06-2008, 11:44
Офф я си проечетете биологията бе... има 3 вина сперма: кисела сладка и неотрален вкус... и независи от това кфо е яло момчето а от самия му оганизъм .... :?

firesnow
06-06-2008, 11:45
Офф я си проечетете биологията бе... има 3 вина сперма: кисела сладка и неотрален вкус... и независи от това кфо е яло момчето а от самия му оганизъм .... :?

явно и солена разтворена във вода има :D

Wrathchild
06-06-2008, 12:12
Офф я си проечетете биологията бе... има 3 вина сперма: кисела сладка и неотрален вкус... и независи от това кфо е яло момчето а от самия му оганизъм .... :?

явно и солена разтворена във вода има :DСолена разтворена във вода би било трудно. Виж, сол е друго нещо.
В крайна сметка вкусовите ми рецептори добре си работят, така че ми е ясно какъв е вкуса на спермата на приятеля ми!

firesnow
06-06-2008, 12:16
Офф я си проечетете биологията бе... има 3 вина сперма: кисела сладка и неотрален вкус... и независи от това кфо е яло момчето а от самия му оганизъм .... :?

явно и солена разтворена във вода има :DСолена разтворена във вода би било трудно. Виж, сол е друго нещо.
В крайна сметка вкусовите ми рецептори добре си работят, така че ми е ясно какъв е вкуса на спермата на приятеля ми!

много добре вдяна кво иам в предив
ако бях попитал коя мърла иска да я напрая на 2 стотинки надали щеше да си толкова устата

Wrathchild
06-06-2008, 12:19
Офф я си проечетете биологията бе... има 3 вина сперма: кисела сладка и неотрален вкус... и независи от това кфо е яло момчето а от самия му оганизъм .... :?

явно и солена разтворена във вода има :DСолена разтворена във вода би било трудно. Виж, сол е друго нещо.
В крайна сметка вкусовите ми рецептори добре си работят, така че ми е ясно какъв е вкуса на спермата на приятеля ми!

много добре вдяна кво иам в предив
ако бях попитал коя мърла иска да я напрая на 2 стотинки надали щеше да си толкова устатаМне, не вдянах какво имаше 'предив'. Попитай коя мърла искаш да направиш на 2 стотинки, пък тогава да видим аз дали съм устата?

firesnow
06-06-2008, 12:28
Офф я си проечетете биологията бе... има 3 вина сперма: кисела сладка и неотрален вкус... и независи от това кфо е яло момчето а от самия му оганизъм .... :?

явно и солена разтворена във вода има :DСолена разтворена във вода би било трудно. Виж, сол е друго нещо.
В крайна сметка вкусовите ми рецептори добре си работят, така че ми е ясно какъв е вкуса на спермата на приятеля ми!

много добре вдяна кво иам в предив
ако бях попитал коя мърла иска да я напрая на 2 стотинки надали щеше да си толкова устатаМне, не вдянах какво имаше 'предив'. Попитай коя мърла искаш да направиш на 2 стотинки, пък тогава да видим аз дали съм устата?

я вдигни ръчичка

Wrathchild
06-06-2008, 12:30
Ех, тъкмо ще ти дам възможност да ме 'направиш на 2 стотинки', а ти дори отбягваш предоставената ти такава с това 'я вдигни ръчичка'. Промоцията изтече, съжалявам (:

firesnow
06-06-2008, 12:34
Ех, тъкмо ще ти дам възможност да ме 'направиш на 2 стотинки', а ти дори отбягваш предоставената ти такава с това 'я вдигни ръчичка'. Промоцията изтече, съжалявам (:

о боже
сега ще ти го обясня по начин по който мозъка ти да може да освои ифнормацията
престави си класна стая
в нея учиници
и учител
учителя задава въпрос
някой ученик вдига ръка за да изяви желание
GET IT???!???

Wrathchild
06-06-2008, 12:38
Ех, тъкмо ще ти дам възможност да ме 'направиш на 2 стотинки', а ти дори отбягваш предоставената ти такава с това 'я вдигни ръчичка'. Промоцията изтече, съжалявам (:

о боже
сега ще ти го обясня по начин по който мозъка ти да може да освои ифнормацията
престави си класна стая
в нея учиници
и учител
учителя задава въпрос
някой ученик вдига ръка за да изяви желание
GET IT???!???Това го схванах, въпроса е, че пак отклони темата (; Точно за това говорех. Добре. Изкрещявам 'АЗ ИСКАМ, ГОСПОДИНЕ' в класната стая.

firesnow
06-06-2008, 12:40
Ех, тъкмо ще ти дам възможност да ме 'направиш на 2 стотинки', а ти дори отбягваш предоставената ти такава с това 'я вдигни ръчичка'. Промоцията изтече, съжалявам (:

о боже
сега ще ти го обясня по начин по който мозъка ти да може да освои ифнормацията
престави си класна стая
в нея учиници
и учител
учителя задава въпрос
някой ученик вдига ръка за да изяви желание
GET IT???!???Това го схванах, въпроса е, че пак отклони темата (; Точно за това говорех. Добре. Изкрещявам 'АЗ ИСКАМ, ГОСПОДИНЕ' в класната стая.
МНОГО ДОБРЕ!
въпросът е следния
Как влиае разпостранението на широкоципеста махабадуба по поречието на амазонка върху токийската борса...
време за отговор 9 сек
8 ..7....

Wrathchild
06-06-2008, 12:43
Извън секундите съм. Въпросът не е проучен.

firesnow
06-06-2008, 12:45
Извън секундите съм. Въпросът не е проучен.

aa ти си от тия дет първо трая да питат гугл и след тва да покажат знание..
слаба оценка
get owned

Wrathchild
06-06-2008, 12:46
Аз съм от тия, които не се интересуват особено от токииската борса.
Впрочем един правен съвет - наеми си адвокат. Съди учителката си по български език.

firesnow
06-06-2008, 12:50
Аз съм от тия, които не се интересуват особено от токийската борса.
Впрочем един правен съвет - наеми си адвокат. Съди учителката си по български език.

Оф,поредната дето си мисли,че може да ме насече за това,че съм неграмотен.
Не пиша съчинение-разсъждение за да пиша правописно и пунктоацнионна правилно!
И съм имал толкова учителки по български език,колкото ти сперматозоиди в устата!

Wrathchild
06-06-2008, 12:56
Ето тук си изгърмя точките.
Не ме интересува това, че ти не си обръщал внимание на часовете ти в училище, интересува ме това, че от липсата на главни букви, препинателни знаци и съответно разделяне на изреченията едно от друго, ме затруднява в четенето на постовете ти, в резултат на което почти нищо не ти се разбира. Пренасянето на нов ред не е критерий за начало на ново изречение, такива са главната буква и точката.
И в такъв случай, защо след като ти направих тази забележка реши, че ще опиташ да пишеш грамотно? С главните букви и т.н.? Човек ако знае правилата за правопис ги спазва винаги, та ако ще и хумористична колонка във вестник да пише, а не съчинение-разсъждение.
Впрочем ти би ли споделил с нас опита си за вкуса на спермата?

firesnow
06-06-2008, 13:03
Ето тук си изгърмя точките.
Не ме интересува това, че ти не си обръщал внимание на часовете ти в училище, интересува ме това, че от липсата на главни букви, препинателни знаци и съответно разделяне на изреченията едно от друго, ме затруднява в четенето на постовете ти, в резултат на което почти нищо не ти се разбира. Пренасянето на нов ред не е критерий за начало на ново изречение, такива са главната буква и точката.
И в такъв случай, защо след като ти направих тази забележка реши, че ще опиташ да пишеш грамотно? С главните букви и т.н.? Човек ако знае правилата за правопис ги спазва винаги, та ако ще и хумористична колонка във вестник да пише, а не съчинение-разсъждение.
Впрочем ти би ли споделил с нас опита си за вкуса на спермата?

Да ти кажа чесно и мен не ме интересуа дали ти ме разбираш или не
Пиша си както искам кадето искам не се касая от мнението на тъпи устати дрисли дет не моат да вдянат без да им се сложи запетайка
Писах грамотно само да ти докажа че аджаба не си само ти грамотната наоколо просто останалите не ни ебе особенно точно тук как ще пишем
научи кво значи думичката критерий
прочети темата и ще разбереш мнението ми!

Wrathchild
06-06-2008, 13:31
Разбира се, че ще ти разбера мнението, нямащо нищо общо с темата. Тъпа устата дрисла ще ме наричаш, когато си ми на годините и акъла. Не претендирам, че знам всичко - напротив, аз пък не познавам човек, компетентен в абсолютно всички области, но пикльовци определено нямат правото да ме наричат тъпа. Ако искаш се оплачи на мама и тате. Както на теб ти е известна 'токийската борса' (макар по-скоро да си го чул от някой батко), така на мен са ми известни други неща и пак мога да ти задам затапващ въпрос, с който да изляза супер начетената.
Ти така и не пожела да споделиш собственият си опит, което е жалко, защото ми беше интересно ти на какви вкусове си попадал. Но да предположим, че те е срам и не искаш да споделяш.
Впрочем този спор отдавна не е интересен, забавно ми беше в началото, сега просто ми губи времето...
btw писането ти пак беше неграмотно. До нови, надявам се на по-високо ниво, срещи.

firesnow
06-06-2008, 13:39
Разбира се, че ще ти разбера мнението, нямащо нищо общо с темата. Тъпа устата дрисла ще ме наричаш, когато си ми на годините и акъла. Не претендирам, че знам всичко - напротив, аз пък не познавам човек, компетентен в абсолютно всички области, но пикльовци определено нямат правото да ме наричат тъпа. Ако искаш се оплачи на мама и тате. Както на теб ти е известна 'токийската борса' (макар по-скоро да си го чул от някой батко), така на мен са ми известни други неща и пак мога да ти задам затапващ въпрос, с който да изляза супер начетената.
Ти така и не пожела да споделиш собственият си опит, което е жалко, защото ми беше интересно ти на какви вкусове си попадал. Но да предположим, че те е срам и не искаш да споделяш.
Впрочем този спор отдавна не е интересен, забавно ми беше в началото, сега просто ми губи времето...
btw писането ти пак беше неграмотно. До нови, надявам се на по-високо ниво, срещи.

Интелекта отдавна не се измерва в тва колко грамотно пишеш в жалки пълни с келеши форуми
къде ми видя годините та да ме наричаш пиклю
други неща и били известни ?? вкуса на спермата ??
е тук мойш ме затапи
не съм
не искам
и няма да я опитам
момче съм
но и да бях момиче не ми изглежда нещо толкова наложително за да го правя с цел всичко да стане ' уау по яко '
почертах че не съм опитвал нали??
мнението ми е много и добре точно описано в темата
а сега погледни подписа
u can read it right?
да ме е срам от теб ??!??!?!?!?!
ако нивото на разговор е средно аритметично на 2ма ни то не смятам че аз го свалям на доло
и последен въпрос
сигорна ли си че си опитвала сперма а не морска вода??

FeelMyPain
06-06-2008, 14:45
Разбира се, че ще ти разбера мнението, нямащо нищо общо с темата. Тъпа устата дрисла ще ме наричаш, когато си ми на годините и акъла. Не претендирам, че знам всичко - напротив, аз пък не познавам човек, компетентен в абсолютно всички области, но пикльовци определено нямат правото да ме наричат тъпа. Ако искаш се оплачи на мама и тате. Както на теб ти е известна 'токийската борса' (макар по-скоро да си го чул от някой батко), така на мен са ми известни други неща и пак мога да ти задам затапващ въпрос, с който да изляза супер начетената.
Ти така и не пожела да споделиш собственият си опит, което е жалко, защото ми беше интересно ти на какви вкусове си попадал. Но да предположим, че те е срам и не искаш да споделяш.
Впрочем този спор отдавна не е интересен, забавно ми беше в началото, сега просто ми губи времето...
btw писането ти пак беше неграмотно. До нови, надявам се на по-високо ниво, срещи.

Интелекта отдавна не се измерва в тва колко грамотно пишеш в жалки пълни с келеши форуми
къде ми видя годините та да ме наричаш пиклю
други неща и били известни ?? вкуса на спермата ??
е тук мойш ме затапи
не съм
не искам
и няма да я опитам
момче съм
но и да бях момиче не ми изглежда нещо толкова наложително за да го правя с цел всичко да стане ' уау по яко '
почертах че не съм опитвал нали??
мнението ми е много и добре точно описано в темата
а сега погледни подписа
u can read it right?
да ме е срам от теб ??!??!?!?!?!
ако нивото на разговор е средно аритметично на 2ма ни то не смятам че аз го свалям на доло
и последен въпрос
сигорна ли си че си опитвала сперма а не морска вода??

Прекаляваш.

bebeT00
06-06-2008, 14:48
momi4eta bihte li opisali vkusyt na spermata :D

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
mi slu4vat se takiva ne6ta

DopeBoy
06-06-2008, 15:21
Разбира се, че ще ти разбера мнението, нямащо нищо общо с темата. Тъпа устата дрисла ще ме наричаш, когато си ми на годините и акъла. Не претендирам, че знам всичко - напротив, аз пък не познавам човек, компетентен в абсолютно всички области, но пикльовци определено нямат правото да ме наричат тъпа. Ако искаш се оплачи на мама и тате. Както на теб ти е известна 'токийската борса' (макар по-скоро да си го чул от някой батко), така на мен са ми известни други неща и пак мога да ти задам затапващ въпрос, с който да изляза супер начетената.
Ти така и не пожела да споделиш собственият си опит, което е жалко, защото ми беше интересно ти на какви вкусове си попадал. Но да предположим, че те е срам и не искаш да споделяш.
Впрочем този спор отдавна не е интересен, забавно ми беше в началото, сега просто ми губи времето...
btw писането ти пак беше неграмотно. До нови, надявам се на по-високо ниво, срещи.

Интелекта отдавна не се измерва в тва колко грамотно пишеш в жалки пълни с келеши форуми
къде ми видя годините та да ме наричаш пиклю
други неща и били известни ?? вкуса на спермата ??
е тук мойш ме затапи
не съм
не искам
и няма да я опитам
момче съм
но и да бях момиче не ми изглежда нещо толкова наложително за да го правя с цел всичко да стане ' уау по яко '
почертах че не съм опитвал нали??
мнението ми е много и добре точно описано в темата
а сега погледни подписа
u can read it right?
да ме е срам от теб ??!??!?!?!?!
ако нивото на разговор е средно аритметично на 2ма ни то не смятам че аз го свалям на доло
и последен въпрос
сигорна ли си че си опитвала сперма а не морска вода??

Прекаляваш.


:smt084 Луцифер затапи :grin: :grin: :grin:

marto16
06-06-2008, 16:27
Спермата на 2ма мъже никога няма един и същи вкус.
На приятелят ми ако трябва точно да опиша вкуса е като чаша вода с разтворена сол в нея. Но на някой друг може пък да му е сладка. И впрочем това, че се влияе от храната е пълна глупост, на приятеля ми е всеки път една и съща, а яде различни храни.


Айде като мн знаеш че няма значение храната давай на твоя приятел 1-2-3 дена да яде мн сладко,едно 60-65 % от храната му на ден да е сладка,да е по сладка от нормалното да видим дали после спермата му няма да е сладникава,и след това му даваи 1-2-3 дена по солена храна само да видим дали няма да е солена!!!

Gagarin_Girl
06-06-2008, 16:36
Спермата на 2ма мъже никога няма един и същи вкус.
На приятелят ми ако трябва точно да опиша вкуса е като чаша вода с разтворена сол в нея. Но на някой друг може пък да му е сладка. И впрочем това, че се влияе от храната е пълна глупост, на приятеля ми е всеки път една и съща, а яде различни храни.


Айде като мн знаеш че няма значение храната давай на твоя приятел 1-2-3 дена да яде мн сладко,едно 60-65 % от храната му на ден да е сладка,да е по сладка от нормалното да видим дали после спермата му няма да е сладникава,и след това му даваи 1-2-3 дена по солена храна само да видим дали няма да е солена!!!

Давай 1-2-3 дена по лилава(разцветката па избор на момичето) храна само да видим дали няма да стане лилава спермата!!! :razz: Това ще е интересно :razz: Ако наистина се поличи искам и снимка :-P

MELON
06-06-2008, 18:45
ne sam probval no mislq 4e e gadno :shock: :shock:

posssesssed
06-06-2008, 19:29
Да еба firesnow-a ти. Аз с дни търся някой 'всезнаеща' сърма в тоя форум, а все на тебе кълват :-x .Омръзна ми...край, ще взема да опитам сперма с вкус на сол разтворена във вода.Грамотно пиша нали?За съжеление аз не си преглеждам 10 пъти пост-а за правописни грешки,щото си нямам друга работа че да кисна цял ден пред PC-то да гледам къде,кога и как някоя ще се надъха от 100-тина прочетени теми, че е многознайка.Годините ли, че къде годините станах мерител за мъдрост и знания?Т'ва че ти си тясноскроена (извинявам се за израза,който следва) К'во ни боли *** нас?Айде варви прочети още 200 теми че да си потготвиш отговора.Ако искаш и аз да копирам едно правило за правопис, че токувиш сички пропишат грамотно?Незнам как и защо си се почусвтала толкова надута(може би заради многобройните сперматозоиди, които си поела) ама много се лъжеш,та направо ОГРОМНА заблуда си си вкарала с т'ва, че интелектуалното ти положение е на ниво да изкавзаш каквито и да било мнения.Get the fuck OUT of here

firesnow
06-06-2008, 19:36
kekekekekekeekekkekekeke :D :D :D

firesnow
06-06-2008, 19:37
Прекаляваш.

не помня да съм ти искал мнението ;)

FeelMyPain
06-06-2008, 19:40
Прекаляваш.

не помня да съм ти искал мнението ;)

1-во. Говорех и за двамата.
2-ро. Това е форум и не ми е нужно разрешението ти да поствам.

:-P

firesnow
06-06-2008, 19:45
Прекаляваш.

не помня да съм ти искал мнението ;)

1-во. Говорех и за двамата.
2-ро. Това е форум и не ми е нужно разрешението ти да поствам.

:-P

поствай си само не ме критикувай
от 1 гюл сме :D

FeelMyPain
06-06-2008, 19:46
Прекаляваш.

не помня да съм ти искал мнението ;)

1-во. Говорех и за двамата.
2-ро. Това е форум и не ми е нужно разрешението ти да поствам.

:-P

поствай си само не ме критикувай
от 1 гюл сме :D

Подписа ти е Wicked Sick :D :D

firesnow
06-06-2008, 19:52
Прекаляваш.

не помня да съм ти искал мнението ;)

1-во. Говорех и за двамата.
2-ро. Това е форум и не ми е нужно разрешението ти да поствам.

:-P

поствай си само не ме критикувай
от 1 гюл сме :D


Подписа ти е Wicked Sick :D :D
somebody stop me :D :D

FeelMyPain
06-06-2008, 20:00
поствай си само не ме критикувай
от 1 гюл сме :D

BTW: Какво означава гюл, и не е ли гьол? :neutral:
За протокола: Не те критикувам :lol:

firesnow
06-06-2008, 20:11
поствай си само не ме критикувай
от 1 гюл сме :D

BTW: Какво означава гюл, и не е ли гьол? :neutral:
За протокола: Не те критикувам :lol:

гьол
гьол
гьол
:)

firesnow
06-06-2008, 20:11
поствай си само не ме критикувай
от 1 гюл сме :D

BTW: Какво означава гюл, и не е ли гьол? :neutral:
За протокола: Не те критикувам :lol:

ok прощаам ти :grin: :D :D

SexOnTheBeach
06-09-2008, 09:58
значи обичте да ви се празнят в устата еми хубаво :)

Sigrina
06-09-2008, 10:21
попринцип има солен вкус, но когато моят приятел яде много ананас става сладичка и даже мн ми харесва :grin:

Chacho
06-09-2008, 21:27
Горе четох, че се променял вкуса от това какво ядеш.

Абе мойте човечета.. милиярди и всяко с различна консистенция ли? От тема на тема чета все по големи глупости. От това какво ядеш, на друго му се менят ароматите...