PDA

View Full Version : Секс по време на бременност ?



coyote147
06-06-2008, 05:19
Искам да попитам когато жената забременее може ли мъжа да свършва в нея до като не се роди детето или кога е момента когато трябва да спрат веднага след забременяването или до като не се роди ако могат да го правят на голо

сте се радвам ако някой ми обясни това

мерси много

VerryBerry
06-06-2008, 06:20
До колкото знам,секс може да се прави до 5тия месец и то ако жената поувства болка,актът трябва да се прекрати ..а иначе за свършването не съм сигурна.. :)

angelllll
06-06-2008, 06:30
попринцип може да се прай ама не е много хубаво за детето :)

Ophelia
06-06-2008, 07:10
попринцип може да се прай ама не е много хубаво за детето :)
Кое не му е хубавото?!Ручкаш ли го какво?!Все пак детето е в матката в утроба а пениса в влагалище!Няма никакъв проблем освен може би малко дискомфорт.

coyote147
06-06-2008, 07:24
а дали жената изпитва със същата сила оргазма или ....

и най вече ако мъжът свършва , по принцип едва ли тя ще забременее пак ама , по принцип може ли или ?

kPuCkA
06-06-2008, 07:28
Секса по време на бременност е много по-възбуждащ,от колкото нормалния,защото жената е много по-чувствителна в този период.

Carlos
06-06-2008, 07:32
Абсурдно е, ако мажът свършва, жената да забременее пак или нещо такова... Аз съм чувал, че след 3-4 месец не е препоръчително да се прави, заради самия корем, да не се притиска и да се създава дискомфорт по този начин... Но иначе и да свършва мъжът - няма проблеми :) Да се порадват с жената на секс без предпазители :D

coyote147
06-06-2008, 07:41
:grin:

:-)

amatorium
06-06-2008, 09:15
Moje i se pravi.

Wrathchild
06-06-2008, 10:45
Предвид, че жената не овулира по време на бременност, ще бъде доста трудно да забременее отново, докато е с другото дете...

kalpazanka
06-06-2008, 10:45
Може, дори има случаи, в които гинеколозите съветват пациентките си дори в напреднала бременност да правят секс, за да мине по-гладко раждането.
И никъде не е казано, че мъжът трябва да е отгоре ;) Така че въпросът с притискането на корема отпада :)

krem4et0
06-06-2008, 14:11
А и в спермата имало ензим, който спомага за разтварянето на шийката на матката. Препоръчителна е даже еякулацията в жената.

tery
06-06-2008, 14:17
Предвид, че жената не овулира по време на бременност, ще бъде доста трудно да забременее отново, докато е с другото дете...

+1 ... mn e pravilno prosto nqma kak ... :) :) :) :) a ina4e moje da se pravi sex no ne i sled 3-4 mesec .... i da orgazma e po dobar ... 4ela sam no tazi informaciq moje6 da q potarsi6 v http://www.google.bg/ i tam 6te e mn po pravilna ot tazi tuk :) :) :) :)

DopeBoy
06-06-2008, 14:44
бих казал правете лубоф а ХЕ ДЕЦА!!!! :)

pennev
06-06-2008, 15:35
Всъщност по време на бременност жената отделя специален хормон ( даже е изолиран и правят противозачатъчни ) който й пречи да забременее отново.

136179
06-06-2008, 16:24
Всъщност по време на бременност жената отделя специален хормон ( даже е изолиран и правят противозачатъчни ) който й пречи да забременее отново.

Не знам до колко има нещо вярно, но за мен са пълни глупости. тъй като бременността прекъсва цикъла, без чието наличие е невъзможно да се забременее(камо ли повторно!)

Undying
06-07-2008, 06:49
Ох боже какво говорите да изуст,секс по време на бременност може да се прави по всяко време и когато ви се прииска.Всъшност точно през 4-5-6 месец на жената и се прави най-много секс,през първите месеци и се гади повече,чувства се некомфортно (разбира се има и изключения) и не и е толкова до секс.Много ясно,че няма да правите някакъв разюздан секс като за последно,но секс може да се прави от началото до края.
Разбира се всеки си прави консултации с гинеколог,който вече си обяснява всичко на бъдещите родители.

Ето тук за тези,които ги интересува повече по темата. (http://www.biberonbg.com/info/pgsex.htm)

kalpazanka
06-07-2008, 20:04
Всъщност по време на бременност жената отделя специален хормон ( даже е изолиран и правят противозачатъчни ) който й пречи да забременее отново.
Че даже са го кръстили вече- прогестерон! :-D

DevilWish
06-07-2008, 20:18
Ох боже какво говорите да изуст,секс по време на бременност може да се прави по всяко време и когато ви се прииска.Всъшност точно през 4-5-6 месец на жената и се прави най-много секс,през първите месеци и се гади повече,чувства се некомфортно (разбира се има и изключения) и не и е толкова до секс.Много ясно,че няма да правите някакъв разюздан секс като за последно,но секс може да се прави от началото до края.
Разбира се всеки си прави консултации с гинеколог,който вече си обяснява всичко на бъдещите родители.

Ето тук за тези,които ги интересува повече по темата. (http://www.biberonbg.com/info/pgsex.htm)
+1 e tova be6e nay-dobroto mnenie do tuka ;)

firesnow
06-07-2008, 20:19
Ох боже какво говорите да изуст,секс по време на бременност може да се прави по всяко време и когато ви се прииска.Всъшност точно през 4-5-6 месец на жената и се прави най-много секс,през първите месеци и се гади повече,чувства се некомфортно (разбира се има и изключения) и не и е толкова до секс.Много ясно,че няма да правите някакъв разюздан секс като за последно,но секс може да се прави от началото до края.
Разбира се всеки си прави консултации с гинеколог,който вече си обяснява всичко на бъдещите родители.

Ето тук за тези,които ги интересува повече по темата. (http://www.biberonbg.com/info/pgsex.htm)
+1 e tova be6e nay-dobroto mnenie do tuka ;)

за жури ли се имаш??!?!
STFU!