PDA

View Full Version : Обеца на носа...



unfaithful1234
06-06-2008, 07:21
Амммииии аз искам обеца на носа.Кака ми има и е много,ама мнооого нежна и хубава.Леля също много я хареса,ама майка ми не ми дава да си направя.На 14 съм и мисля хич да не я питам дали може,ами да оида с бате или леля и да си направя...Какво ще кажете?Да го направя ли? :-D

ElisaDay
06-06-2008, 07:32
Можеш да идеш и сама.Пак ще те пробият :)

TheNewReligion
06-06-2008, 08:07
Еми , хубаво че иоскаш , но както добре знаеш , ако се пробиеш без позволението на мйка си , може да стане голям скандал , още повече ако леля ти те заведе ! :? Щом си решила -отиди , ама мисли за последсвията и реакцията на майка си ! :? А сега да изразя лично мнение за обецата на носа : струва ми се доста банално вече и селско ! :? :? :?

butty
06-06-2008, 09:26
ами отиди, една приятелка си сложи обеца малко под долната устна, без техните да знаят и после като се прибра, и се покараха малко и това беше. Ако наистина много искаш, давай ;)

Infinity
06-06-2008, 12:34
според мен не трябва аз също бях направила така тема на 13 съм и мислех да си правя,но във форума ме разубедиха за което съм им искренно благодарна :-)

unfaithful1234
06-06-2008, 19:09
Еми , хубаво че иоскаш , но както добре знаеш , ако се пробиеш без позволението на мйка си , може да стане голям скандал , още повече ако леля ти те заведе ! :? Щом си решила -отиди , ама мисли за последсвията и реакцията на майка си ! :? А сега да изразя лично мнение за обецата на носа : струва ми се доста банално вече и селско ! :? :? :?
абе и а се сетих,ама ако не си направ на носа мисля да си направя на ухото още 3....По-добре ли е? :(

psychopath
06-06-2008, 23:00
кака Люси ни зариби сите ехх :D

unfaithful1234
06-07-2008, 19:38
кака Люси ни зариби сите ехх :D
не е от кака ни Люси :D :D :D

ElisaDay
06-07-2008, 20:29
Ми и на ухото е сладко :) Аз имам трички на едното .. давай смело там едва ли ще ти се скарат.

the_best_f
06-08-2008, 18:47
Недей! Майка ти не е съгласна, все пак. Имай предвид и нейното мнение! Тя ти мисли само най-доброто и щом казва "НЕ", значи НЕ.

unfaithful1234
06-10-2008, 05:44
Аз имам две на едното ухо и едната си я направих без тя да знае,още не е забелязала,а беше преди две години... :-D :D

Fx1
06-10-2008, 07:13
абе и а се сетих,ама ако не си направ на носа мисля да си направя на ухото още 3....По-добре ли е? :(

Ако не едното - другото, просто искаш да си пробиеш нещо ли?

Ти си решаваш, никой тук не знае как ще реагират родителите ти. Може майка ти нищо да не ти каже, може и да ти вдигне луд скандал, ти по-добре трябва да знаеш кое е по-вероятното.

unfaithful1234
06-10-2008, 07:27
абе и а се сетих,ама ако не си направ на носа мисля да си направя на ухото още 3....По-добре ли е? :(

Ако не едното - другото, просто искаш да си пробиеш нещо ли?

Ти си решаваш, никой тук не знае как ще реагират родителите ти. Може майка ти нищо да не ти каже, може и да ти вдигне луд скандал, ти по-добре трябва да знаеш кое е по-вероятното.
ма тя няма да разбере.... :D Щом още не е разбрала,че имам втора дупка на едното ухо..следователно... :-D