PDA

View Full Version : Излющена кожа по пениса



Smokk
06-06-2008, 07:44
Значи правя секс без презерватив,в понеделник беше много бурен и накрая ме боля малко главичката но никаква сериозна болка,във вторник пак правих сичко точно но след час някаде пак се опитахме пак стана но отначало малко ме болеше после се оправих..и му нямаше нищо но преди малко си бих чикии и отивам да се къпя в банята и виждам нещо като червени белези незнам като на чевени точки ми беше главичката след като я измих с интимен гел и сапун май малко изчезнаха но на какво се дължи това? и какво е ? Това го забелязах понеделник..тези петна още седят секи ден си бия чикии но още седят..и понеже бях опериран от фимоза имаше манзотия мръсотия там от един крем и сега вече сичко е измито изчистено и по ръбчето отзад на главичката почти до гемчето е все едно излющена кожата.. това ще се оправи ли и да спирам ли да си бия и да правя секс за 2-3 дена примерно ще мине ли това?или да се консултирам с лекар? :)

т.6
krem4et0

unfaithful1234
06-06-2008, 08:20
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=174784 защо пишеш пак същото?!

Smokk
06-06-2008, 08:49
щото видях че имам и като излющена кожа и ако напиша в старото никой няма да обърне внимание

Smokk
06-06-2008, 17:39
ei blk q nidei vika we mi6ak sme6en 6ta eba v kavala pitam we oligofren