PDA

View Full Version : Какво мислите вие?



get_high
06-06-2008, 11:00
1Какво мислите за употребата на психоактивни вещества? 2Употребявали ли сте някога?Ако да защо?
3Според вас какво кара хората да ги употребяват?
4Кога човек става наркоман според вас?

5StaR
06-06-2008, 11:18
1. Няма смисъл
2. Не
3. Да се правят на интерестни/искат да видат какво е
4. Когато не може без "психоактивни вещеста"..дрога

dessy_mc
06-06-2008, 11:26
1.Ненужно. само слабохарактерните хора употребяват наркотици ;)
2. Да.
3.Любопитство,лични проблеми,суб-културата,към която принадлежат,компанията
4.Когато няма воля да каже 'НЕ'.Ебаси тъпия въпрос.

Lunatic-
06-06-2008, 11:35
1-безсмислено
2-да
3-любопитство, отчаяние, гъзария
4-не може да се пребори с абстиненцията 8-)

Felis_Dirus
06-06-2008, 11:43
Само слабохарактерните хора се пристрастяват към наркотици.
Почти всеки е опитвал - това не го прави слабохарактерен.

1. Зависи какви са веществата.
2. Употребявала съм. Първо от любопитство, а последната година ми се наложи да издържа 2-3 денонощия без сън - веднъж зимата - много партита и много изпитвания, иии на бала - по същия начин. :)
3. Като цяло - скуката.
4. Когато в 2/3 от времето си е надрусан, а в останалото - търси материал, за да се надруса.

Всъщност истински наркоман бих могла да нарека само този, който е на хероин. От всичко друго можеш да се откачиш.

Lunatic-
06-06-2008, 11:55
Всъщност истински наркоман бих могла да нарека само този, който е на хероин. От всичко друго можеш да се откачиш.

глупости...
1. от хероина също можеш да се откачиш

2. всичко пристрастява на две нива психическо и физическо.

Кое е по-лошо?
Организма ти да изпитва нужда от дадена субстанция или съзнанието ти?
метадона избива абстиненцията и откачва от хероина
но съзнанието само ти можеш да го откачиш :)

Felis_Dirus
06-06-2008, 12:03
Всъщност истински наркоман бих могла да нарека само този, който е на хероин. От всичко друго можеш да се откачиш.

глупости...
1. от хероина също можеш да се откачиш

2. всичко пристрастява на две нива психическо и физическо.

Кое е по-лошо?
Организма ти да изпитва нужда от дадена субстанция или съзнанието ти?


Малко са хората, които биха могли да се откачат от хероин. Известно ти е, че зависимостта към него е и физическа, и психическа.
Затова го дадох за пример.

Не можеш да ме убедиш, че има хора, които могат да се пристрастят към амфетите например. Трябва бая да си го внушаваш, за да го повярваш (че имаш зависимост към тях).

veile
06-06-2008, 12:11
1.мисля че са ненужни
2.НЕ и не смятам да пробвам
3.Любопитство....а може би и средство за да се отдалечат от проблемите си(но и те са проблем ...след известно време)
4. След 3-тият път

Lunatic-
06-06-2008, 12:17
4. След 3-тият път :lol:

dessy_mc
06-06-2008, 12:25
Де..Ма..Къд.. ъъ Фелис е права,към хероина се добива най-висока зависимост е супер трудно да го спреш. Малък процент са тези,успели да го спрат ;)

veile
06-06-2008, 12:29
4. След 3-тият път :lol:
:D :D :D 8)

Felis_Dirus
06-06-2008, 13:42
Де..Ма..Къд.. ъъ Фелис е права,към хероина се добива най-висока зависимост е супер трудно да го спреш. Малък процент са тези,успели да го спрат ;)

аз лично познавам към дузина
:)


а амфетите какво им е трудното за пристрастяване или да си нон стоп в амфитеатъра не е наркомания?


Аз пък не познавам нито един, който да е отказал хероина. Всеки говори от опит, защо тогава ти да си прав, а аз не?

Към амфетите не можеш да се пристрастиш - не изпитваш нито психическа, нито физическа нужда от тях. Единствения начин е да се самонавиваш и яко да си внушаваш, че не можеш без тях. Взимала съм, а аз специално нямам особено силна воля (цигарите говорят доста добре за това) и е факт, че не съм пристрастена.

NH3
06-06-2008, 14:42
1Голяма тиня ! 2 употребявял съм от интерес и любопитство
3свободията , отчаяние,кофти детство и пр.
4когато живота на един човек е обсебен от дрогата той е наркоман , но пък кой съм аз да давам оценки и характеристики от този род ?


познавам хора който са на бонбони , ани , чадел и мога да твърдя че се променят под действието на материалите .

принципно от ани-то и бонбонките почваш да гледаш изцъклено поведението на дадения индивид се променя начина на говорене и т.н това са мой наблюдения и изводи и не ги налагам на никой

run
06-06-2008, 15:03
Де..Ма..Къд.. ъъ Фелис е права,към хероина се добива най-висока зависимост е супер трудно да го спреш. Малък процент са тези,успели да го спрат ;)

аз лично познавам към дузина
:)


а амфетите какво им е трудното за пристрастяване или да си нон стоп в амфитеатъра не е наркомания?


Аз пък не познавам нито един, който да е отказал хероина. Всеки говори от опит, защо тогава ти да си прав, а аз не?

Към амфетите не можеш да се пристрастиш - не изпитваш нито психическа, нито физическа нужда от тях. Единствения начин е да се самонавиваш и яко да си внушаваш, че не можеш без тях. Взимала съм, а аз специално нямам особено силна воля (цигарите говорят доста добре за това) и е факт, че не съм пристрастена.
Xaaaaaxaxaxax...Po-golqma prostotiq ne bqh 4el tuk...Nqmalo pristrastqvane kym amfet...Lelele...Amfeta v nqkoi otno6eniq e po-zle i ot hero...I opr ima pristrastqvane-osven psihi4esko ima pripadyci, kryv ot nosa...Mn zle...A meth-a si e nai-nai-nai zle...Sq ako mi kaje6 4e i kym nego nqma pristrastqvane...

Felis_Dirus
06-06-2008, 15:11
Говоря от опит - мой и на познати и приятели. Неща, които виждам всеки ден. Така че никой не е в състояние да ме убеди в противното.

Айде със здраве. Аз няма какво повече да кажа по темата. :)

run
06-06-2008, 15:18
Говоря от опит - мой и на познати и приятели. Неща, които виждам всеки ден. Така че никой не е в състояние да ме убеди в противното.

Айде със здраве. Аз няма какво повече да кажа по темата. :)
Az se edno nqam poznati, det sa qko zle ot amfet...Tvoite fr sig sa drusali ne6to det e 85% bebe6ka pudra 8-)

Felis_Dirus
06-06-2008, 15:51
Говоря от опит - мой и на познати и приятели. Неща, които виждам всеки ден. Така че никой не е в състояние да ме убеди в противното.

Айде със здраве. Аз няма какво повече да кажа по темата. :)
Az se edno nqam poznati, det sa qko zle ot amfet...Tvoite fr sig sa drusali ne6to det e 85% bebe6ka pudra 8-)


Или не се друсат като животни?

hamilcar
06-06-2008, 16:11
1. Стига да не се прекалява с тях, не са такъв проблем.
2. Да, няколко неща съм пробвал. Защото ми беше интересно.
3. Може би това, че се чувстват по различен начин.
4. Когато човек мисли как да намери и поеме даденото нещо.

run
06-06-2008, 16:44
Говоря от опит - мой и на познати и приятели. Неща, които виждам всеки ден. Така че никой не е в състояние да ме убеди в противното.

Айде със здраве. Аз няма какво повече да кажа по темата. :)
Az se edno nqam poznati, det sa qko zle ot amfet...Tvoite fr sig sa drusali ne6to det e 85% bebe6ka pudra 8-)


Или не се друсат като животни?
Am sig go ima i toq moment :D

gothic_angel
06-06-2008, 18:10
Не съм употребявала нищо.. 8-)

get_high
06-06-2008, 18:48
по голяма простотия от амфетите няма..... поне в моя град всички яко са влезли в амфитеатъра и като се земе предвид,че 98% от продукта е пълен боклук.. натрошени хапове, пудра захар, прах за пране вътре се слага всичко на прах що е бяло :shock: ... не бих пробвала никога повече :?

run
06-06-2008, 21:04
по голяма простотия от амфетите няма..... поне в моя град всички яко са влезли в амфитеатъра и като се земе предвид,че 98% от продукта е пълен боклук.. натрошени хапове, пудра захар, прах за пране вътре се слага всичко на прах що е бяло :shock: ... не бих пробвала никога повече :?
To sq e moderno...I ne razbiram 6to-efekta e super typ...I vredi (pone spored men) kolkoto heroina...Daje i pove4e, 6ot qko ebava mozyka...Kat po4nat pove4e hora da pripadat i da im te4e kryv ot nosa(ot abstinenciq), da polu4avat bybre4ni krizi ili da se samoubivat, 6te im svetne na drugite...

Glam
06-06-2008, 21:21
Не съм употребявал такива неща :?

izmislenata
06-07-2008, 11:19
Не мисля.
Грешка, смятам, че изпозлването на тези средства е меко казано ненужно.

get_high
06-07-2008, 22:14
много неща на тоя свят са ненужни ама ги има :-o