PDA

View Full Version : Кое да избера?



great_mari
06-06-2008, 11:10
На петък 13завършваме училище (7 клас съм) и 70-80% от класа ми ще се съберат в училище ще си купонясват и ще Пият и ядат.Бих искала да отида,но от друга страна едно от малкото момичета,с които съм приятелка от класа ще ходят на центъра на кафе и после по магазините с още 2 момичета и ме поканиха и мен.Не бих желала да гледам как поне 5 човека ще се напият като кирки,нито пък да седя в даскало само,но пък там ще са почти всички момичета и момчета,на които държа.Искам да отида в училище,защото ми се струва,че като са повече хора ще е по-забавно,но пък и на центъра с още 3 момичета по магазините...Моля ви кажете според вас кое е по-добре като изключим алкохола! :-o :-o :(

MidnightCreep
06-06-2008, 11:13
Прецени на кои хора държиш повече и остани с тях.За какво да се мазниш на някой неприятен....

great_mari
06-06-2008, 11:16
Прецени на кои хора държиш повече и остани с тях.За какво да се мазниш на някой неприятен....
проблема е в тва че ако изключа момчетата в групата в даскало има 3 момичета,на които държа,а другите са в графа познати(само момичета говоря),а пък тези,които ще ходят на центъра има само 1 момиче,на което държа и другите две са просто познати :? просто незнам мн сложно ми е нещо :x

buttertoast
06-06-2008, 11:21
Уф,познато.
Прецени кое ще ти е по-забавно - да пазаруваш с едната си приятелка и двете познати и да си приказвате кротко на кафе или да си избухнеш като за последно със хората,с които си била 7 години и половината от които вероятно няма да видиш скоро :) Това второто в никакъв случай не означава да се накиркаш.Според мен е по-удачно да избереш даскалото,с другата ти приятелка можеш да излезеш по всяко време за шопинг :) Ти прецени :)

5StaR
06-06-2008, 11:51
Ходи в даскало, на кафе и по магазините винаги може да ходиш, а завършването на 7ми клас е едно. да сериозен съм.


ПС..


Моля ви кажете според вас кое е по-добре като изключим алкохола! :-o :-o :(

Алкохола винаги е най-доброто :D

nikinkaa
06-06-2008, 11:53
Уф,познато.
Прецени кое ще ти е по-забавно - да пазаруваш с едната си приятелка и двете познати и да си приказвате кротко на кафе или да си избухнеш като за последно със хората,с които си била 7 години и половината от които вероятно няма да видиш скоро :) Това второто в никакъв случай не означава да се накиркаш.Според мен е по-удачно да избереш даскалото,с другата ти приятелка можеш да излезеш по всяко време за шопинг :) Ти прецени :)
+1

Може да отидеш и на двете...Разбира се,ако в часа не се застъпват :)

great_mari
06-06-2008, 12:37
Уф,познато.
Прецени кое ще ти е по-забавно - да пазаруваш с едната си приятелка и двете познати и да си приказвате кротко на кафе или да си избухнеш като за последно със хората,с които си била 7 години и половината от които вероятно няма да видиш скоро :) Това второто в никакъв случай не означава да се накиркаш.Според мен е по-удачно да избереш даскалото,с другата ти приятелка можеш да излезеш по всяко време за шопинг :) Ти прецени :)
+1

Може да отидеш и на двете...Разбира се,ако в часа не се застъпват :)
това е лощото - веднага след раздаването едните се събират в даскало другите отиват на центура :(
май клоня да отида в училище,струва ми се че това ще бъде по-добрият вариант за приключване на 7клас :grin: :grin:

LINKNOT
06-06-2008, 13:37
Миличка,извинявай,ама ако всеки трябваше за най-малкия си проблем да пуска тема в някой форум,след време,когато му се наложи да се справя сам в живота ... хмм .. ще му е доста трудно. :?

FunkyFresh
06-06-2008, 15:15
Миличка,извинявай,ама ако всеки трябваше за най-малкия си проблем да пуска тема в някой форум,след време,когато му се наложи да се справя сам в живота ... хмм .. ще му е доста трудно. :?
Съгласна!Престанете с тези елементарни проблемчета на никои не му се занимава с лайнарщини! :?

amazonkata90
06-07-2008, 10:46
Логично е да отидеш там, където ти се ходи повече. Тук вече трябва сама да си прецениш.