PDA

View Full Version : просто искам мнение :)



MonSitY
06-06-2008, 12:24
понеже пиша на всички да попишете и малко на мене :D
въпросът ми е нормално ли е ако приятелката ви реагира много силно когато вижда момчето което вие харесвате?аз не мисля така,ама мойта реагира така с всичко които си харесвам и понякога и се чуда... :D

donkihot
06-06-2008, 12:27
ако е няква отка4алка като мен...аз реагирам буйно...нз що..да не става дума за мен ся нещо? :-D

alleks
06-06-2008, 12:30
ее може да го харесва..ама пък всички да ги харесва нз :shock: :-D ..момичето сиг е такова лудичко и така си реагира :P

MonSitY
06-06-2008, 12:32
да лудичка е ама понякога реагира странно щото аз не се спичам че го виждам а тя се :? :D

dark`lady
06-06-2008, 12:35
ами мила..така беше и при мен..най-добрата ми прятелка харесваше ВСИЧКИ момчета,които аз харесвах..ама като казвам всички..значи наистина ВСИЧКИ..!! :-x докато накрая взех че се осъзнах и я забах..[то причината не беше само момчетата обаче тфа най ме издразни :o ] не те карам да я заебваш..просто и обясни че не ти е мн приятно да харесва момчетата които ти харесваш...според мен го праи нарочно.. УспехХх!! :wink: :-)

lubovnicata_na_gangstera
06-06-2008, 12:40
мм госпожица Мони да не би приятелката ти да съм аз! :D :D :D ии не харесвам момчетата които тя харесва просто съм си емоционална и като видя някой не спирам да се хилаа! :grin: ммм между другото Мони имаш мн як аватар!ляляляляяля 8-)

alleks
06-06-2008, 12:42
а ето сега и го кажи и готово :razz: :razz: :razz: ...ако тази приятелка е lubovnicata_na_gangstera личи и че е луда (базикам се никой да не се обижда :-D )

MonSitY
06-06-2008, 12:44
леле май трябва да си сменя профила преди да пиша тема :-D

marilyn
06-06-2008, 13:00
Ми примерно моята не реагира почти. Когато го срещнем и аз само викам "тва е той бе виж бе", а тя само се обръща и казва: "А тва ли? Не го познах." :D

KrisiBep
06-06-2008, 13:02
ем характер...или и ти си въобразяваш,защото си падаш по него..знае ли човек...поговори с нея,ако толкова ти пречи,а и чувстваш заплаха едва ли не...

ThePowerOfLove
06-06-2008, 14:50
еми мойта приятелка...не точно че ги харесва ами примерно сяга 3 години харесвах едно момче и постоянно като го види в даскало и си говори и го прегръща,но не го харесва. Въпреки това аз се дразня и ми става тъпо щото аз не мога да му кажа здравей а се познаваме отдавна а тя втория път като го видя вече все едно приятели... :x

aHeJlua
06-06-2008, 17:14
на мене ми е забавно обаче.. кфи са тия работи аз го харесвам и заради тфа и тя го харесва.. не ги разбирам тия работи.. обаче кажи и .. обясни и .. нареди я едно хубаво ако искаш.. просто тя трябва да е наясно кфо се случва с тебе ... щото иначе е някфо много прецакано.. :-o

lubovnicata_na_gangstera
06-06-2008, 17:42
Аз нито харесват тези,които тя харесва,нито пък ме интересуват!Просто като ги видя и ме хваща смях и почвам да се хиля и да я ръчкам...а тя като ги види се спича много яку...

MonSitY
06-06-2008, 19:29
да спичам се ама може би е защото ме буташ и се хилиш и отдалече приличаме на първокласнички :lol: както и да е поне се поразбрахме.недей се хилиш че се сетих за около 5 случки в които опреденело вискчи наоколо ни мислеха за луди :lol:

ANTIHUMAN
06-06-2008, 20:55
да спичам се ама може би е защото ме буташ и се хилиш и отдалече приличаме на първокласнички :lol: както и да е поне се поразбрахме.недей се хилиш че се сетих за около 5 случки в които опреденело вискчи наоколо ни мислеха за луди :lol:

Приятелката ти е лудичка ,ама и ти не си по назад от нея! :-D Няма какво да ти кажа ,еми аз проблем не видях.Мисля ,че се хвалиш ,че имаш откачена приятелка?Еми прати й много поздрави от мен.Супер човек е ! :P

papi_91
06-07-2008, 12:30
spored men priqtelkata ti te predava po nqkakav na4in ili pak prosto se radva za6toto toi idva i 6te se vidite(ti i toi imam predvid) :oops: :oops: nz uspex