PDA

View Full Version : Наплашен е ..



SpOrTs_GiRl
06-06-2008, 13:14
Такааа .. Направих го с прителя ми, с когото съм от доста време. Беше ми за първи път. Всичко си беше както си трябва, докато не стана 'белята' с презерватива .. Няма да изпадам в подробности, но имаше доста голяма вероятност и той настоя да взема хапче, за да сме по-спокойни и двамата. ОК появиха се доста странички ефекти и аз го очаквах. Преди да го приема бях наясно колко е вредно и какво си причинявам. Но той много се притесни. Доста беше сериозно иии сега той е .. хмм .. наплашен .. Общо взето не мога да го накарам да го направим .. Той по принцип е доста притеснителен относно това и се чувстваше адски виновен .. И сега е на вълна "ами ако се скъса?! ;( " .. Ако цял живот живее в страх .. Какво ще стане?! .. Няма да пипа повече момиче ли?! .. Успях да го убедя, че всичко ще бъде наред и изглеждаше супер спокоен и ентусиазиран.. за няколко дни. Всичко беше точно. Днес нашите няма да спят у нас и момента беше напълно подходящ + това преди 1-2 дни ми свърши цикъла. Бяхме се разбрали едва ли не да е днесс .. ииии сега той ми отказа. "Да го отложим за друг път." и т.н. .. Знам, че го иска .. Но т'ва притеснениееее .. Не ми е за секса въобще, спокойно мога да бъда с него и без секс!! .. Но как да премахна този 'страх' от негова страна .. Страничните ефекти найстина бяха доста сериозни и знам, че точно това го е наплшило, така да се каже. Благодаря предварително.

firesnow
06-06-2008, 13:20
Такааа .. Направих го с прителя ми, с когото съм от доста време. Беше ми за първи път. Всичко си беше както си трябва, докато не стана 'белята' с презерватива .. Няма да изпадам в подробности, но имаше доста голяма вероятност и той настоя да взема хапче, за да сме по-спокойни и двамата. ОК появиха се доста странички ефекти и аз го очаквах. Преди да го приема бях наясно колко е вредно и какво си причинявам. Но той много се притесни. Доста беше сериозно иии сега той е .. хмм .. наплашен .. Общо взето не мога да го накарам да го направим .. Той по принцип е доста притеснителен относно това и се чувстваше адски виновен .. И сега е на вълна "ами ако се скъса?! ;( " .. Ако цял живот живее в страх .. Какво ще стане?! .. Няма да пипа повече момиче ли?! .. Успях да го убедя, че всичко ще бъде наред и изглеждаше супер спокоен и ентусиазиран.. за няколко дни. Всичко беше точно. Днес нашите няма да спят у нас и момента беше напълно подходящ + това преди 1-2 дни ми свърши цикъла. Бяхме се разбрали едва ли не да е днесс .. ииии сега той ми отказа. "Да го отложим за друг път." и т.н. .. Знам, че го иска .. Но т'ва притеснениееее .. Не ми е за секса въобще, спокойно мога да бъда с него и без секс!! .. Но как да премахна този 'страх' от негова страна .. Страничните ефекти найстина бяха доста сериозни и знам, че точно това го е наплшило, така да се каже. Благодаря предварително.

може просто да има други ангажименти... :)

SpOrTs_GiRl
06-06-2008, 13:24
Такааа .. Направих го с прителя ми, с когото съм от доста време. Беше ми за първи път. Всичко си беше както си трябва, докато не стана 'белята' с презерватива .. Няма да изпадам в подробности, но имаше доста голяма вероятност и той настоя да взема хапче, за да сме по-спокойни и двамата. ОК появиха се доста странички ефекти и аз го очаквах. Преди да го приема бях наясно колко е вредно и какво си причинявам. Но той много се притесни. Доста беше сериозно иии сега той е .. хмм .. наплашен .. Общо взето не мога да го накарам да го направим .. Той по принцип е доста притеснителен относно това и се чувстваше адски виновен .. И сега е на вълна "ами ако се скъса?! ;( " .. Ако цял живот живее в страх .. Какво ще стане?! .. Няма да пипа повече момиче ли?! .. Успях да го убедя, че всичко ще бъде наред и изглеждаше супер спокоен и ентусиазиран.. за няколко дни. Всичко беше точно. Днес нашите няма да спят у нас и момента беше напълно подходящ + това преди 1-2 дни ми свърши цикъла. Бяхме се разбрали едва ли не да е днесс .. ииии сега той ми отказа. "Да го отложим за друг път." и т.н. .. Знам, че го иска .. Но т'ва притеснениееее .. Не ми е за секса въобще, спокойно мога да бъда с него и без секс!! .. Но как да премахна този 'страх' от негова страна .. Страничните ефекти найстина бяха доста сериозни и знам, че точно това го е наплшило, така да се каже. Благодаря предварително.

може просто да има други ангажименти... :)

дано .. :)

FeelMyPain
06-06-2008, 14:17
Това не е за разговор.Смисъл такъв отиди до тях започни да го целуваш много много страстно притисни се до него пусни ръка по гърдите му,към коремчето и след това към пениса.Ако и след това не се е надървил значи си е вкарал яко филми, но и те ще минат след време :).Айде успех

cvetelinaaa
06-06-2008, 14:20
а какви са били страничните ефекти ?

tery
06-06-2008, 14:21
trqbva otnovo da si pogovorite i to obstoino za vsi4koo tova ... i to ne po telefona :) :) :) :) :)

tery
06-06-2008, 14:21
da i na men 6a mi e interesno ... pls spodeli :)

DopeBoy
06-06-2008, 14:22
ми кат ебе на криво как няа да са скъса по-добре си хвани друг

FeelMyPain
06-06-2008, 14:22
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P

firesnow
06-06-2008, 14:23
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P

демн тру

DopeBoy
06-06-2008, 14:25
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P

ако ти откаже значи е гей :shock:

bazzil
06-06-2008, 15:00
ми кат ебе на криво как няа да са скъса по-добре си хвани друг
Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii takiva bokluci kato tebe kyv h.i tyrsqt tuka we shibanqk, ebql na krivo, maika ti edno vreme sa ebeshe na krivo i zarad tui ti si stanal takav urod, PEDAL NESHTASTEN :-x :-x :x

DopeBoy
06-06-2008, 15:05
ми кат ебе на криво как няа да са скъса по-добре си хвани друг
Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii takiva bokluci kato tebe kyv h.i tyrsqt tuka we shibanqk, ebql na krivo, maika ti edno vreme sa ebeshe na krivo i zarad tui ti si stanal takav urod, PEDAL NESHTASTEN :-x :-x :x


ето го и ммммм приятеля както и да е баце кажи си ся чесно гей ли си???? :smt017 или просто мацката не та кефи :smt033

smurfa
06-06-2008, 16:20
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P

ако ти откаже значи е гей :shock: ne vqrvam da i otkaje ako tova se sly4i go ybiii :D

Dreammy
06-07-2008, 17:39
Ти беше ли се консултирала преди това с гинеколог относно хапчетата, които си взела...?

panther
06-07-2008, 18:25
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P
:grin:

rozova_lady
06-07-2008, 18:31
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P
:grin:
и аз така мисля :-) а след това....си говорете колко искате :-)

FeelMyPain
06-07-2008, 18:58
Никакви разговори...Вазбуди го като хората и тогава никой мъж не може да ти откаже :P
:grin:
и аз така мисля :-) а след това....си говорете колко искате :-)

Ако не е заспал :-D

qazwsx
06-07-2008, 19:00
awe nemoga da razbera 6tom ste tolkova strahlivi i se pla6ite 6to nenahluzvate po 2 ima6e period v koito go pravih kato po malyk kysal se e vednyj samo gorniq i to se polu4ava kogato mom4eto ebe nastrani rugne li 2 3 pyti nastrani se kysa ...

jotitu
06-07-2008, 19:18
направете го спонтанно без да се уговаряте т.е. като сте във тях почни да му се натискаш и т.н. доакто не го подлудиш и не може да ти откаже и му кажи примерно точно преди да свършва да си го вади (така нареченото "пазене" когато се прави секс без презерватив) така ще е по-сигурно :Р и мойто гадже е същото и за нас това беше решението

jotitu
06-07-2008, 19:19
awe nemoga da razbera 6tom ste tolkova strahlivi i se pla6ite 6to nenahluzvate po 2 ima6e period v koito go pravih kato po malyk kysal se e vednyj samo gorniq i to se polu4ava kogato mom4eto ebe nastrani rugne li 2 3 pyti nastrani se kysa ...

идиотчо, ако не си знаел тогава (а явно и сега) вероятността да се скъса презерватив е по-голяма, когато са 2 хах...