PDA

View Full Version : Самотно ми е



love`koko
06-06-2008, 13:34
Zdraveite hora:)
kak ste?
Az li4no za6toto ne sum mnogo dobre.Ta eto me i men da vi spodelq problema si.Az sum na 17 godini i predi nqkolko sedmici mi otkriha ne6to mnogo lo6o "tuberkoloza" .Ne v naprednal stadii i 6te se izlekuvam no sum ujasno samotna.Az sum sladka 17 godi6na tineidjurka a sega sum obre4ena da si sedq v ku6ti dokato ne se vurna pak v bolnicata (sled nqkolko sedmici).Ujasno mi teji 4e ne moga da si izlizam kakto predi i 4e horata gledat sus izvestna doza sujalenie vurhu men.Lipsva mi i mujko prisustvie.Predi nikoga ne sum stradala ot podobni problemi no ot kakto se razbra za zabolqvaneto mi dori i gadjeto mi se otdrupna.Ne znam kakvo da pravq osven da 4akam.A turpenieto ne e prisu6ta za men dobrodetel.Ako nqkoi si misli 4e moje ili naistina moje da mi dade suvet da zapovqda Smile

т.1 и т.7
krem4et0

firesnow
06-06-2008, 13:47
Zdraveite hora:)
kak ste?
Az li4no za6toto ne sum mnogo dobre.Ta eto me i men da vi spodelq problema si.Az sum na 17 godini i predi nqkolko sedmici mi otkriha ne6to mnogo lo6o "tuberkoloza" .Ne v naprednal stadii i 6te se izlekuvam no sum ujasno samotna.Az sum sladka 17 godi6na tineidjurka a sega sum obre4ena da si sedq v ku6ti dokato ne se vurna pak v bolnicata (sled nqkolko sedmici).Ujasno mi teji 4e ne moga da si izlizam kakto predi i 4e horata gledat sus izvestna doza sujalenie vurhu men.Lipsva mi i mujko prisustvie.Predi nikoga ne sum stradala ot podobni problemi no ot kakto se razbra za zabolqvaneto mi dori i gadjeto mi se otdrupna.Ne znam kakvo da pravq osven da 4akam.A turpenieto ne e prisu6ta za men dobrodetel.Ako nqkoi si misli 4e moje ili naistina moje da mi dade suvet da zapovqda Smile

започни да играеш игри
въобще няа ти пука за реалността :)

schhhhhhh
06-06-2008, 13:50
Много лошо се е получило. :( Еденственото нещо , което мога да те посъветвам , е да гледаш от добрата страна на нещата.Знам , че е много гадно да си сама в такъв труден момент , но може би и на другите не им е леко да те гледат болна и може би точно заради това "съжаление" , с което те гледат , възпира и гаджето ти да те посещава по-често. Аз ти желая да оздравяваш бързо и отново да зопочнеш да излизаш както преди с приятелите си. :) Успех ! :)

hforce
06-06-2008, 13:55
Темата не е за тук!

Ako nqkoi si misli 4e moje ili naistina moje da mi dade suvet da zapovqda
ne se zaqjdam ni6to 4e taka 6e prozvu4i ama ne vidqh nikade da i dava6 suvet, a i ne misli6 li 4e tva trqbva da preceni nqkoi moderator? + tva pod lipsa na mujko prisustvie i tva 4e q e slojila temata v razdel sex, moje da ima v predvid 4e i lipsva sex. 6tom ne e za tozi razdel togava za kade e?

po temata: ne moga da ti pomogna sus suvet 6tot nai-pravilnoto tova e edinstveniq izbor koito ima6 v momenta, a imenno da si gleda6 zdraveto i da se izlekuva6 posle da goni6 mom4etata ;) a ina4e ako ti e tolko samotno lafi si s nqkoi po skype primerno ili vikni nqkoq priqtelka u vas na kafe primerno da razdue kliukite ot kvartala i kompaniqta, gledai film4eta, televiziq, nekoq igra si cukai, pi6i vuv foruma, vinagi ima kvo da se pravi :) v kraen slu4ai ako nqma s koi da si lafi6 skype-a mi go pi6e v podpisa :)

sasha_90
06-06-2008, 14:19
Не се отчайвай,а живей напук на нещастието.Всеки си има проблеми,но целта е да се преборим с тях.Доказано е,че когато нещо не те убие те прави по-силен.Затова стига депресия,а започни да мислиш положително.А гаджето ти те е напуснал,вероятно защото е страхливец,а такъв човек не ти е необходим.Намери някой,който да ти носи положителни емоции и е с теб в трудни моменти,а не като този.

Blab
06-06-2008, 14:32
Доказано е,че когато нещо не те убие те прави по-силен.
Кой го е доказал?

Намери някой,който да ти носи положителни емоции и е с теб в трудни моменти,а не като този.
Мама и тати?
Нали трябва да си седи вкъщи, а после да влезе в болница.

По темата: Вярвай, че ще се излекуваш, и ще се случи. В момента здравето ти трябва да е на първо място.

sasha_90
06-06-2008, 14:35
[quote=sasha_90]Доказано е,че когато нещо не те убие те прави по-силен.
Кой го е доказал?
От личен опит,освен това познавам достатъчно хора,които са се уверили,че е така!

RaI4etO
06-06-2008, 16:46
знам как се чувстваш преди и аз бях в подобно положение ....в такива моменти човек много се нуждае от подкрепата на близките и приятелите си. опитай се да гледаш положително на нещата - всичко ще се оправи! чети книги вестници списания или каквото харесваш за четене гледай филми и нещата които обичаш ще видиш че времето ще изтече неусетно .....Пожелавам ти много скоро да оздравееш и да си много щастлива! успех!