PDA

View Full Version : Неограничен брой безплатни СМС-и от еден сайт



DeeLow
06-06-2008, 13:54
sms . rahovets . com (отворете линка от подписа ми ако искате, защото форума ми дава грешка като напиша линк-а)

Изпраща неограничен брой безплатни СМС-и към мтел (скоро и към другите оператори). До момента е тестван с 500 СМС-а за 3 часа, и работи безотказно. Сайта използва Web 2.0 технология позната при сайтове като Google, Youtube, Facebook и тн. Принципа на тази технология на писане е, че зарежда страниците по-бързо.

Кажете и какво мислите за дизайна.

Регистрацията отнема точно 5 сек. Не изисква активация, за сега (и ако няма злоупотреби няма и да изисква).

Надявам се да ви хареса и да си го използвате, въпреки че много хора съ силно привързани към sms.mtel.bg

nastyangel
06-06-2008, 15:02
дизайна мнг ми харесва :P обаче не ми върши работа да пращам само на Мтел :?

XceSS
06-06-2008, 16:11
Верно готин е сайта.Браво !

GetNasty
06-06-2008, 21:18
mnogo e qk ;]

Xanibal
06-06-2008, 23:00
Като дизайн от 1 до 10 го оценявам с 8 което е добро като съдържание и смисъл го оценявам с 2 поради простата причина че има поне още 3 БГ сайта от които може да се пращат СМСи към Мтел като не вклзючваме мтел бг ,просто е безмислено по добре да се направи и към глобул и вивател ще има повече потребители...

DeeLow
06-07-2008, 09:52
Тези другите сайтове ползват емейл2СМС, което е услуга на мтел, която всеки потребител активира по желание, но ако не е активирана тази услуга този, на когото пращаш няма да получи съобщението. Отделно, че емейл2СМС, в много случаи се получава след около минута след изпращането, взависимост от телефона на когото пращаш.

Единствения сайт с подобна функция е мтел.бг, но ако ги сравним - мтел има хиляда вида реклами, сайта им е тежък (т.е. потребителите с по-бавни компютри или интернет не го отварят нормално) и те ограничава в изпращането на до 15 СМС-а на ден. Scotch Mist SMS - е лек, не те ограничава, не използва емейл2СМС и единствената му функция е да изплаща СМС-и - т.е. не те кара да зареждаш излишни неща. Реално погледнато има малко предимство пред всички други, но въпрос на навик е човек да свикне.

Радвам се, че ви харесва и като дизайн :P

КъФ...Е...ПроБлеМъ?!?!?
06-07-2008, 10:23
Verno gotin sait...ama samo za Mtel

moncho
06-09-2008, 11:18
Лек,опростен и страхотен дизайн
Харесва ми поздравления
Надявам се скоро да може да се праща и към други оператори =D>