PDA

View Full Version : Реалността



Bubalcheto
06-06-2008, 16:28
В живота се чудим дали да вървим напред или да останем тук. Всеки ден ние обръщаме нова страница, но всеки ден тя бива заливана от мастило, заради загубата на приятел, заради починал близък или за разбито сърце.

- Но как така в живота винаги ни се дава втори шанс? - се питат едни, а други все си задават този въпрос:
- Защо в живота вършим толкова глупости, а те ни се прощават? или: - Защо за най-малката грешка губим приятели? - Но за моят живот досега аз научих, че с юмруци или с лоши думи работата не става, а с добри и успокоителни думи и, че както в приказката "Мечката и лошата дума", раната се забравя, но лошата дума, НЕ. И всеки човек получава поне по един урок за един живот.
Трябва да знаете, че ако убидите приятел, тогава ще го загубите. Но не губете надежда. Ако той/тя ви е истински приятел вие никога няма да се убидите един на друг.
Когато някой ваш близък си отиде, не се обвинявайте, че не сте му помогнал да живее още. Може би е бил много болен и се е очаквало, или е бил болен и е можел да живее още, но болестта му не се е открила рано, тъй като е нямало никакви признаци на болест, и той не е ходел на лекар, така, че е болен и умира, но той сам донякъде има вина. Поплачете си и го изпратете както подобава.
Когато някой ви разбие сърцето когато му кажете, че го обичате, а той с леден поглед и глас ви каже, че не ви обича, това означава, че той не ви заслужава. Поплачете си и потърсете човек, който хем вие обичате, хем той/тя изпитва силни чувства като любов към вас.
СПАЗВАЙТЕ ТЕЗИ ПРАВИЛА, И РЯДКО ЩЕ ОБРЪЩАТЕ НОВА И ЧИСТА СТРАНИЦА, А ЩЕ ОСТАВАТЕ НА СТАРАТА!

П.П.: Това донякъде е моят живот, който е толкова преплетен. Знам Всичко това, защото самата аз съм го изпитала.

Bibsito
06-30-2008, 14:00
Мале Кристино ти си била мн творческа личост вее сладур :-) :-) :-) :-) :-) :-)