PDA

View Full Version : секс с девствена ..... ?!?



tery
06-06-2008, 16:09
Въпросът ми е към момчетата, кое предпочитате: секс с девствена или вече изгубила девствеността си?

marto16
06-06-2008, 16:14
Девствена...

smurfa
06-06-2008, 16:16
razbira se 4e vsi4ki iskat destvena,no ve4e tova moje da se slu4i mn rqdko.razbira se ako str6nrsh istinskata si lubov i te ne destvena kakvo da ne bi da q ostavish :)

Chacho
06-06-2008, 16:45
Айде ето и едно мое различно предпочитание. Вече отворена, защото девствените напоследък възприемат "първия път" като драмата на живота си. Оттук пък стават с по-лош характер, когато отвориш тема за секса, от гореспоменатите к*рви. Но няма и закономерност. Определено ако има някакъв фактор за избора ми, той далеч не е физически - чиста преценка на характер. А това дали си спал с някой или не, няма голямо влиание върху личността и мирогледа на човек. Готини концепции и социалност -> това е моето момиче ;)

Scouse
06-06-2008, 16:52
не прощавам... но качили по предпочитам по-опитни... ся сам млад още треа качвам скилс 8-) ...милф рулззз 8-)

FeelMyPain
06-06-2008, 16:53
не прощавам... но качили по предпочитам по-опитни... ся сам млад още треа качвам скилс 8-) ...милф рулззз 8-)

Кой левел си :lol: :lol: :lol:

veile
06-06-2008, 17:11
и аз педпочитам девствена... но те почти не се срещат вече :D

Felis_Dirus
06-06-2008, 17:36
Все още детствена!!!Предпочитам момичето да е чисто а не да е като повечето К...И през които са минали нз си колко и какви хора.Предпочитам аз да си я отворя и да я имам за дълго.И така ще знам че спя с момиче което аз сум отворил а не друг.Мразя К....ТЕ :-x Ненавиждам ги :-x ..................... Кой знае колко и какви болести може да хване човек от тях.Приемам ги като боклука на обществото ни!!!


Тоест всяка, която не е девствена, е курва? :lol:

Няма ли да пораснете най-накрая?

bibi90
06-06-2008, 21:19
Все още детствена!!!Предпочитам момичето да е чисто а не да е като повечето К...И през които са минали нз си колко и какви хора.Предпочитам аз да си я отворя и да я имам за дълго.И така ще знам че спя с момиче което аз сум отворил а не друг.Мразя К....ТЕ :-x Ненавиждам ги :-x ..................... Кой знае колко и какви болести може да хване човек от тях.Приемам ги като боклука на обществото ни!!!


Е кво или е девствена или е курва? Интересно мислене.

Bursted
06-06-2008, 21:37
Първо за протокола - пише се " девствена " а не детсвена ...
Второ - всяка дефлорирана е курва така ли да го разбирам ?
Трето - най-добре е и момчето и момичето девствени...

цъкам^^белот
06-06-2008, 21:39
не прощавам... но качили по предпочитам по-опитни... ся сам млад още треа качвам скилс 8-) ...милф рулззз 8-)

Кой левел си :lol: :lol: :lol:


:razz:

firesnow
06-06-2008, 21:42
кое предпочитате: секс с девствена или вече изгубила девствеността си?

2!

kalokairi
06-06-2008, 21:47
девствена :)

SpOrTs_GiRl
06-06-2008, 22:11
не прощавам... но качили по предпочитам по-опитни... ся сам млад още треа качвам скилс 8-) ...милф рулззз 8-)

Кой левел си :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Carlos
06-06-2008, 22:30
Ха много интересни изказвания... Ако не е девствена -> курва е. Били "минавали" и други през нея. Ами ние момчетата като не сме девствени? Курви ли сме?!? хаха много зле ей!
Момичета, не правете секс, да сте чистички, че има някои мръсници дето искат да ви изцапат :x

Undying
06-07-2008, 06:29
Само като гледам грамотноста на половината и просто...
Да не говорим за невероятната логика на някои от постналите. :-x

hamilcar
06-07-2008, 07:20
Няма значение. Двете си имат плюсове и минуси.

SpOrTs_GiRl
06-07-2008, 07:43
Ха много интересни изказвания... Ако не е девствена -> курва е. Били "минавали" и други през нея. Ами ние момчетата като не сме девствени? Курви ли сме?!? хаха много зле ей!

Курви сте !! :lol: .. +1

Ch0c0la73
06-07-2008, 08:22
Haxh posledno vreme sam zabelqzala 4e kurvite(istinskite) ne sa tolkova na moda..mom4etata ot predi izvestno vreme bqha ludnali po vsqkvi kurvii.a u..pak sega mn romantici sa stanali..udrqt v dvete krainosti ot nqki playboy4eta do adskite romantici..da si q ovtorq i da si e moq za dalgo..breh ;] btw kato e bila otvorena zna4i e kurva tva mai v parviq post go vidqh hxahxahaxhh :lol:

TheBlackStranger
06-07-2008, 08:41
Няма значение.

HardcorE_AFA
06-07-2008, 09:22
far6aize cuzamen
:booooomb:

Xtuning
06-07-2008, 09:48
Секса е удоволствие , което не можеш да изпиташ с девствено момиче !

Scouse
06-07-2008, 11:02
Секса е удоволствие , което не можеш да изпиташ с девствено момиче !

:)

fuck_brainpants
06-07-2008, 11:02
Многоо ТЪПИ сте вие малоумни пуйковци !!!!! Тоя бунак преди мене "секс с деВствено момиче не било хубаво" или там както се изрази Xtuning... амм ти само за секс ли имаш момичетата бе тъпак нещастен ?!?! Ей от такива като теб ми се драйфа яко... честно ти казвам !!
Или пък>девствена=чистичка, отворена=курва А СТИГА БЕ :-D :-D :-D :-D туй е най-голямата простотия ...
Нека да не расъждаваме като загорели момци (въпреки, че съм момиче) .... И двете неща са яки не е важно отворена ли е или не.. важно е да има страст тогава и секса ще е добър :) :) :)
А да и да не говорим за грамотността ви ..... не казвам, че в моето няма грешки, но те са от бързане..... ай лек ви ден ;]

PePeLePew
06-07-2008, 11:06
девствените момичета не ме кефят.по-палавите са за предпочитане

_princess_
06-07-2008, 11:51
Секса е удоволствие , което не можеш да изпиташ с девствено момиче !

аве пич, въпросното момиче няма да е вечно девствено....

Strifonov
06-07-2008, 12:16
еми девствена :) Искам да има чуства между двама ни и така :)

Ivalinka
06-07-2008, 12:24
Секса е удоволствие , което не можеш да изпиташ с девствено момиче

ами и тези,които не са девствени,са били такива някога...уф

saks
06-07-2008, 12:43
Заглавието на темата не е свързано с нивото на грамотността в България, тъй че по - спокойно с излишните постове относно това!

По темата:
Мисълта, че си първи на някое момиче е невероятна наистена.. :) ! Но от опит смятам, че удоволствието е по - голямо с момиче, което има някакъв опит. Лично мнение..

krem4et0
06-07-2008, 13:03
Секса е удоволствие , което не можеш да изпиташ с девствено момиче !

То пък ако е правила 1 път секс, много е опитна. А и с времето нещата се оправят. Или вие не мислите да сте дългосрочно с някое момиче?

MN_DIV_P
06-07-2008, 16:43
6te mi se s devstvena to takiva sa6testva ve4e nqma , to daje rqdko se namira nqkoq deto sa q ebali po malko ot 10tina :shock:

Scouse
06-07-2008, 17:13
Многоо ТЪПИ сте вие малоумни пуйковци !!!!! Тоя бунак преди мене "секс с деВствено момиче не било хубаво" или там както се изрази Xtuning... амм ти само за секс ли имаш момичетата бе тъпак нещастен ?!?! Ей от такива като теб ми се драйфа яко... честно ти казвам !!
Или пък>девствена=чистичка, отворена=курва А СТИГА БЕ :-D :-D :-D :-D туй е най-голямата простотия ...
Нека да не расъждаваме като загорели момци (въпреки, че съм момиче) .... И двете неща са яки не е важно отворена ли е или не.. важно е да има страст тогава и секса ще е добър :) :) :)
А да и да не говорим за грамотността ви ..... не казвам, че в моето няма грешки, но те са от бързане..... ай лек ви ден ;]

hell yyeah r y kidin' me nigga ? 8-)