PDA

View Full Version : Какво да правя



xSaShEtOx
06-06-2008, 16:50
Преди 3 години в даскало се запознах с едно много готино момиче. От тогава не сме спряли да си пишем разни смс-и и да си говорим. Допреди 2 години, когато двамата сменихме училищата. Тя е с една година по-малка от мен. Сега когато я видя в скайп винаги и пиша, но тя не ми отоговаря. И на обайданията ми също. Искам да се сближим, ама не знам как. В даскалото ли да и отида, ама тогава пък тя ше пита защо съм бил там. Кажете моля ви, не искам да си пропускам шанса... Станала е още по-секси от преди мн е готина.

vivka
06-06-2008, 16:54
predi moje da e imala nqkakvi 4uvstva kam teb,oba4e ve4e moje da sa se izparili.6tom ne ti pi6e nitoti otg na obajdaniqta ili ima nqkoi dr ili ve4e ''ne e tvoeto momi4e''

Fallen`Angel
06-06-2008, 16:58
Щом не ти отговаря и пише, заеби 8)

xSaShEtOx
06-06-2008, 17:00
Да де ама АЗ ТРЯБВА ДА Я ВИДЯ. Никога не сме били гаджет, е имаше един период, когато я свалях, ама даите някви идеи за да я видя пак. Как да я поканя на кафенце като даже не мога да говоря с нея. А и тя не го прави нарочно, просто ме е забравила. Искам пак да я виждам.

xXxScreamxXx
06-06-2008, 17:20
Ти колко теми ще пуснеш бе :-x :x :-x :x :-x :x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

xSaShEtOx
06-06-2008, 17:31
Само не ми се караи моля ти се, че ще се сдухам накрая :D

ANTIHUMAN
06-06-2008, 21:17
Иска да я оставиш намира не ти пише ,ако ти пише в скайп като ти отговори ти казва нещо от рода: ,,Имам работа после ще ти пиша!'' , ,,След 5 минути ще ти пиша!'' (тези 5 минути стават цяла вечер и така не ти пише докато ти не й пишеш) Когато й пишеш излиза от скайпа.Искам да ти кажа ,че не иска да има нищо общо с теб.Причината само тя си я знае.Чудиш се откъде знам ли?Аз съм в същото положение като теб.Но при мен е малко по-различно ,но вече преживях въпросния човек.

Успех ,колкото и банално да звучи! :)