PDA

View Full Version : помощ



o4arovatelnata
06-06-2008, 17:46
Моля ви дайте ми съвет много се разочаровах и незнам какво да правя . Сега съм 11 клас и уча в друго училище ,но моят старея клас надето сме учили от 1 до 8 клас заедно се събират на среща .Не сме се виждали 3 години , но мен не са ме поканили . Моля ви дайте ми съвет много ми е тъжно

o4arovatelnata
06-06-2008, 18:12
molq vi kajete ne6to 6te se pobyrkam

schhhhhhh
06-06-2008, 18:45
Обади се на някоя твоя приятелка от бифшия ти клас и й подхвърли това,че си чула ,че се събират и си уговорете среща,за да отидете заедо. За друго не се сещам в момента.Това не е най-доброто решение на проблема,но не знам - друго не измислих. Успех. :)

olive_oil
06-06-2008, 18:51
може просто да не са те открили. звънни и питай някоя приятелка

LovePoisoned
06-06-2008, 18:54
Моля ви дайте ми съвет много се разочаровах и незнам какво да правя . Сега съм 11 клас и уча в друго училище ,но моят старея клас надето сме учили от 1 до 8 клас заедно се събират на среща .Не сме се виждали 3 години , но мен не са ме поканили . Моля ви дайте ми съвет много ми е тъжно
Да разгледаме другия вариант - имат възможността да се свържат с нея, но не щат.
Според мен недей да се вреш при тях... Само би се чувствала некомфортно, не на място... Ако си ги превъзхождала по нещо, нормално е от завист да не са те взели например. ;D Не знам, надали ако сама се поканиш, биха се отнесли добре с теб. Гадно е това, че не са те поканили, наистина ти съчувствам. :( Подмини го с гордост и не се занимавай с тези хора. ;] Казвам ти - явно не те щат (причините не ги знам), и да идеш, и да не идеш... файда няма. Спокойно.

o4arovatelnata
06-07-2008, 07:41
Blagodarq na vsi4ki za syvetite no mislq da ne hodq 6tom ne sa me pokanili zna4i ne im lipsvam

BeboP
06-07-2008, 07:46
Какви са ти били отношенията с тях??

o4arovatelnata
06-07-2008, 08:03
normalni imah mnogo dobri priqteli no nqkoi ot tqh zapo4naha da me izbqgvat otkakto po4nahme da u4im v razli4ni u4ili6ta Naprimen moqta nai dobra pr sprq da mi govori za6toto tq ostana da u4i v malkiq grad kadeto jiveem a az otidoh da u4a v po- golemiq do nego .Nz nito sym se karala s nqkoi nito ni6to na vsi4ki sym pomagala kogato imaha nujda , a sega sa me zabravili.