PDA

View Full Version : Как да живея така?



papi_91
06-06-2008, 17:57
Обичам аз едно момче!Един мъж бих казала,но аз съм само на 16,а тои а 23!Не че е невъзможно
да бъдем заедно,но всичко е по-трудно!Ако беше малко по-малък,ако бях малко по-голяма......!
Той има много познати и приятели,повече от които са момичета,колкото него,разбира се.....!
Всяка вечер излиза на дискотека или бар,а аз понеже съм (според родителите ми)още малка,си стоя
в къщи и се чудя каде е той,с коя е и какво прави!Той е много красив и очарователен,много е харесван..!
Как да го задаржа,след като може да има която си поиска,а аз не сам нищо особенно...?
Как да бъда щастлива без него,как да обичам друг,след като искам само него...?
Постоянно ми звъни,говорим си,но как да бъда сигурна,че е искрен с мен,как да бъда
сигурна че не е с мен заради едното спане?как да продължа въобще напред.........?
Много лъжи ми изрича,знам че ме лъже,но ми се иска да му вярвам,обичам го адски много....!
Какво да правя,може ли някой да ми каже,може ли някой да ми помогне-не,не мисля!
Само той може да оправи нещата,но колко още да страдам,да чакам,колко още ще боли и ще търпя?
Излиза с много момичета,може би и спи с тях,лъже ме,дразни ме,но винаги ми звъни
и ме ревнува-как да си обясня това,как да го приема...???
Ако има някой,който се чувства така или може да ми даде съвет,нека ми пише,благодаря ви предварително!!!

th3sun
06-06-2008, 18:02
Може би трябва сама да решиш какво трябва да направиш за напред. Относно разликата в годинити аз лично не мисля, че е толкова голяма пречка. Когато един човек изневерява на друг мисля, че се усеща и ако го уважаваш и цениш като човек би разбрала и защо го прави ( ако го прави). Един човек не е всичко, а и щом си на 16 едва ще срешнеш толкова много хора още пред теб и ще видиш много повече от това, което той ти показва сега.

Bubles
06-06-2008, 19:11
амии... стигнах до аз съм на 16 той на 23 и се отказах... абе кви хора сте аре светнете се в различни светове живеете :x няма нищо лошо да мечтаеш ама чак пък толкова... :?

TheMaggie
06-06-2008, 19:17
ПРЕРЕЖИ СИ ВЕНИТЕ! - НЕ ЖИВЕЙ! :shock:
Еми к'фо да правиш,ако сте на един акъл - браво.По-добре го забрави.

xxXroshawkaXxx
06-06-2008, 19:24
Mi ima 2 varianta...ediniq e da si napravi6 smetka kakvo moje da iska mom4e na 23 godini...ne samo ot teb ot vsqko edno momi4e...te iskat prosto edna no6t...(ako moga da se izrazq taka)!Drugiq variant e ako te obi4a i ti 4uvstva6 tova (4e toi te obi4a)...togava vsi4ko e nared...nqma ot kakvo da se pritesnqva6.
Razbiram 4e go obi4a6, no mislq 4e edno mom4e na tea godini ne iska ni6to pove4e ot :oops: ....SEX!
:smt102

prettyIdeath
06-06-2008, 19:31
Говори с него. Кажи му нещата. Не ги таи в теб! А може всичко да е просто защото ревнуваш.. Не можеш да го спреш да излиза. Все пак това че не си с него по дискотеките, не значи че и той трябва да си седи в тях... Ако му имаше доверие /което явно не го е заслужил/ нещата нямаше да седят по този начин и нямаше толкова много да се притесняваш...

ANTIHUMAN
06-06-2008, 20:50
Говори с него. Кажи му нещата. Не ги таи в теб! А може всичко да е просто защото ревнуваш.. Не можеш да го спреш да излиза. Все пак това че не си с него по дискотеките, не значи че и той трябва да си седи в тях... Ако му имаше доверие /което явно не го е заслужил/ нещата нямаше да седят по този начин и нямаше толкова много да се притесняваш...

+1 Съмнявам се ,че те обича.Съмнявам се ,че може да обича ,но се пак ти желая успех! :)