PDA

View Full Version : :Какво чувствате като видите половинката си?



xxXroshawkaXxx
06-06-2008, 19:50
Vuprosa e qsen...Kakvo 4uvstvate kato se vidite s polovinkata si?Sviva li vi korema?Koe e purvoto ne6to koeto si pomislqte? :-) :-) Az naprimer moq dqful kato go skivam si kazvam "Ei go moq palavnik.. 8) pak 6te vur6im 6turotii... :lol: :lol: :lol: "
!!! :-) !!!

т.7
krem4et0

TheMaggie
06-06-2008, 19:51
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)

miShle
06-06-2008, 19:53
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)

ЕЕЕ същото и аз. Преди да се видим корема ми се свива на топка,все едно отивам на първа среща с него ... хех много приятно чувство ... :grin: И неукротимото щастие после мдааа .... якоо :grin: :grin:

ANTIHUMAN
06-06-2008, 19:53
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)

+1 Нямам гадже ,но като харесвам някого и ,ако видя въпросния човек ми се свива корема и почва да ме боли адски много!Става същото ,ако трябва да кажа нещо за себе си на някого ,което не е лесно де! :)

emoti0nal_girl
06-06-2008, 19:56
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)


Хах... и при мен е така,но когато съм му ядосана става лошо......

KrisiBep
06-06-2008, 20:24
Моето чувство е смесица от всичко описано в по-горните коментари.Първо коремчето става на топче,след това се радвам и усмихвам широоокоо,но ядосана ли съм му за нещо-личи ми от далече.Щом като ме види в такова състояние веднага му светна какво,защо,кога и как :lol:

kPuCkA
06-06-2008, 20:49
Супер готино чувство....сякаш пеперудки започват да хвърчат из корема ти...

BlueFace
06-06-2008, 20:50
Нямам гаже ама като видя момичето което харесвам в момента пулса ми се ускорява ,и ми става топло на корема :) Приятно е усещането :)

_DjulkA_
06-06-2008, 20:55
Ami kato go vidq izpitvam jelanie samo da si go gu6kam i da go cunkammmmmm :smt054

VerryBerry
06-06-2008, 20:58
Голямо вълнение ме обзема преди да стигна до "мястото на срещата".Все едно всеки път се срещаме за пръв път.. :-D ,все едно съм напушена :-D Яко!

blueberry_14
06-06-2008, 21:36
ах като чета горните коментари за коремче и пеперудки и се сещам и за любовни филми...обвзема ме чувството, че вече не съм влюбена ами просто обичам
като го видя първо си го гушвам, но и аз незнам точно какво чувство ме обвзема - може би просто радост и желание да сме си насаме

MoHuTo
06-06-2008, 23:05
Аз преминах фазата с пеперудките, обаче всеки път като си го видя и изпитвам диво желание да го гушна и да не го пускам...и да го удуша от целувки... :-)

vesinka91
06-07-2008, 04:47
Emi i az dokato go 4akam korema mi se sviva vse edno za 1vi pyt se vijdame a kogato doide i go vidq kak sladko mi se usmihva napravo se raztapqm i oseshtam kakvo naistina ozna4ava lubovta :) Zashtoto tova da si s lubimiq 4ovek e edin naistina strahoten trepet koito useshta 4ovek :)

HePeAJIeH
06-07-2008, 07:24
Понеже тя е от друг град и днес ще идва.Ще ви кажа какво изпитвам. :)
При мен е малко по-специално защото попринцип се виждаме само веднъж седмична.Та докато чакам влака да дойде усещам един прилив на адреналин корема започва да ме свива изпотявам се абе мани отстрани кой знае как изглеждам :-D После като видя влака да се задава напрежението в мене става по-голямо :-D И като спре и видя мойто момиче се успокоявам и почват едни прегръдки едни целувки :-)
Радвам се че ще изпитам и днес това чувство :)

MonSitY
06-07-2008, 07:40
еми нямам гадже,но като видя някое момче, което ме интересува корема ми не се свива само си викам еееййй го тоя де ми замота главата :D

vesito13
06-07-2008, 09:24
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)

ЕЕЕ същото и аз. Преди да се видим корема ми се свива на топка,все едно отивам на първа среща с него ... хех много приятно чувство ... :grin: И неукротимото щастие после мдааа .... якоо :grin: :grin: +1 :grin: :grin: :grin:

sky_l
06-07-2008, 09:33
Супер готино чувство....сякаш пеперудки започват да хвърчат из корема ти...

+1

Krasencety
06-07-2008, 11:49
Нямам си гадже обаче като видя момчето което харесвам,докато го чакам да доиде на даскало или мисля за него ме пресвива стомаха и по-някога се разтрепервам яко и като го видя и коленете ми омекват и почвам се препъвам в собствените си крака или в първото нещо което ми се испречи и .... ме обзема безумно желание да го гу6на и удуша от целувки .... :-) :oops: :oops: :oops: :grin: Много е яко! И винаги треперя цялата като си пишем по скайпа! :oops: :-) :-) :-) Много си го обичкам! :-) :oops:

Dark_Angel_F
06-07-2008, 14:17
Ами за момента си нямама половинка , но когато се срещах с бившия направо полудявах от радост политах до небесата фърляхму се ан врата и го целувах ( пчоти вианги е това с хеърлянето на врата) :grin:

cinderella_gugutka
06-07-2008, 14:22
ми 4есно казано аз нищо не си мисля-просто няям търпение да си го гушна и :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

LP_Kashkavalche ;)
06-07-2008, 14:25
Честно ли?Ами не знам какво чувствам :D Просто мозъкът ми отпрашва във ваканция нанякаде и се побърквам :D Все се чудя дали няма да кажа или направя нещо тъпо и да ме помисли за пълен дебил...Ама не е ли в това готиното и магичното да си влюбен?Когато видиш твоя човек да изплескваш от кеф и вълнение...наописуемо е :-D

Al3ksandra
06-07-2008, 14:33
Нямам си гадже обаче като видя момчето което харесвам,докато го чакам да доиде на даскало или мисля за него ме пресвива стомаха и по-някога се разтрепервам яко и като го видя и коленете ми омекват и почвам се препъвам в собствените си крака или в първото нещо което ми се испречи и .... ме обзема безумно желание да го гу6на и удуша от целувки .... :-) :oops: :oops: :oops: :grin: Много е яко! И винаги треперя цялата като си пишем по скайпа! :oops: :-) :-) :-) Много си го обичкам! :-) :oops:

Ами аз съм нещо подобно само че когато го видя сякаш през мене преминава някаква сладостна тръпка по цялото ми тяло & почвам да усещам с всяка фирба любовта и направо се разтрепервам... Някакво много лудо чувство, НЕОПИСУЕМО Е.. :P Така беше с момчето което преди време обичах адски... :D Но иначе чувството е много яко, сякаш той е част от теб и нямаш търпение да го докоснеш да се слеете в едно :)

alex_devv
06-07-2008, 16:45
свива ти се първите пъти когато сте още новоизлюпени. после ти се свива мозъка и се чудиш кой пък с тая те запозна :lol:

scanadal
06-07-2008, 17:35
1.Свива ми се корема
2.Завива ми се свят
3.Омекват ми коленете и едвам ходя
4.Изпитвам неописуемо силно желание да му се хвърля на врата(и в повечето случаи го правя :oops: )
Просто това прекрасно усещане няма как да се опише,всеки си го знае как е.

Lyubeto
06-07-2008, 17:46
чувството е прекрасно , банкнотите като пеперуди излитат от джоба , портфеила каратата и всичко което имам

:razz: :razz:

По темата : Аз винаги закъснявам така ,че като го видя започвам с извиненията и се чуствам гузно. :razz: :razz: Е в крайна сметка свикват .. :razz:

tuzaro
06-07-2008, 18:26
навлиза ми много кръв е едно определено място 8-)

gothic_angel
06-07-2008, 18:31
Emi nqkvo mi e kofti i si vikam:toq puk kvo me zqpa :D

Remini
06-07-2008, 18:35
Ако наистина съм се захласнал по някоя девойка....са ми казвали че съм изкарвал мн малоумна физиономия и обикновенно загубвам ума и дума :D
А приятелката си е приятелка чувствам я като всеки друг мои приятел .

Krasencety
06-07-2008, 19:58
Нямам си гадже обаче като видя момчето което харесвам,докато го чакам да доиде на даскало или мисля за него ме пресвива стомаха и по-някога се разтрепервам яко и като го видя и коленете ми омекват и почвам се препъвам в собствените си крака или в първото нещо което ми се испречи и .... ме обзема безумно желание да го гу6на и удуша от целувки .... :-) :oops: :oops: :oops: :grin: Много е яко! И винаги треперя цялата като си пишем по скайпа! :oops: :-) :-) :-) Много си го обичкам! :-) :oops:

Ами аз съм нещо подобно само че когато го видя сякаш през мене преминава някаква сладостна тръпка по цялото ми тяло & почвам да усещам с всяка фирба любовта и направо се разтрепервам... Някакво много лудо чувство, НЕОПИСУЕМО Е.. :P Така беше с момчето което преди време обичах адски... :D Но иначе чувството е много яко, сякаш той е част от теб и нямаш търпение да го докоснеш да се слеете в едно :)

:oops: дам.... направо полудявам! :oops: :grin: Много му се кефя!

baby_lvA
06-07-2008, 23:11
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)

ЕЕЕ същото и аз. Преди да се видим корема ми се свива на топка,все едно отивам на първа среща с него ... хех много приятно чувство ... :grin: И неукротимото щастие после мдааа .... якоо :grin: :grin:


+1 и при мен е така :) супер се радвам като се видим :-D и си прекарваме много яко :)

BigFakeSmile
06-07-2008, 23:31
amm...ami v sa6nost nie ne hodim....ama vseki pat kato go vidq si mislq:Gospodi kolko e krasiv, toi e neveroqten...i mi se sgrqva du6ata samo kato si pomislq 4e 6e go gu6na :grin: :grin: :grin:

5StaR
06-07-2008, 23:46
навлиза ми много кръв е едно определено място 8-)

Имаш предвид в главата, да де орусява ти се мозъка.... 8-)

vavi
06-08-2008, 01:47
amiiiii 1vo svetvam ili kakto se kazva prerajdam se za6toto go vijdam..pridobivam edna 100000kratova ysmivka i ve4e zabravqm vsi4ko...ami...ob6to vzeto e tova ;)))

Na7a6a
06-08-2008, 14:19
Хм..ами корема ми се свива,а после ме обзема дива радост. 8-)

ЕЕЕ същото и аз. Преди да се видим корема ми се свива на топка,все едно отивам на първа среща с него ... хех много приятно чувство ... :grin: И неукротимото щастие после мдааа .... якоо :grin: :grin:
Да, точно същото е и при мен. Вече от доста време сме заедно, а аз преди да се срещнем така се притеснявам..И като го видя не чувствам нищо в първия момент, сърцето ми спира да бие сякаш. Но като го гушна и като го погледна в красивите очички..тогава съм най-щастливата в целия свят... :-)

krem4et0
06-08-2008, 14:30
Днес с моята половинка правим 3 години и 9 месеца. Все още преди да го видя треперя и се вълнувам. Избирам най-готините си дрехи, глася се по сума ти време. Ще се видим след 30 мин и вече закъснявам с обличането и гримирането. А като го видя все е дно не съм го виждала с години.........Определено се вълнувам!

mumiikataa
06-08-2008, 15:10
Днес с моята половинка правим 3 години и 9 месеца. Все още преди да го видя треперя и се вълнувам. Избирам най-готините си дрехи, глася се по сума ти време. Ще се видим след 30 мин и вече закъснявам с обличането и гримирането. А като го видя все е дно не съм го виждала с години.........Определено се вълнувам!
Честито.
Аз като видя моето момче...Полудявам.Малко пипируди в стомаха ии супер много радост..Искам да го гушкам и целувам нон стоп.

vilinanova
06-08-2008, 16:11
Ами ние с него не ходим, но като го видя първо ме пресвива корема, после на лицето ми се изписва една усмивка, която никой не може да махне :lol:

Sigrina
06-08-2008, 19:28
Също като krem4et0 винаги много се вълнувам. Направо цялата изтръпвам. Мислех си, че с времето това ще отихне, но напротив - засилва се. Полудявам само като чуя гласа му... :)

Ivalinka
06-08-2008, 20:31
ами не ми е половинка,но просто умирам,особено ако не знам,че е там...става ми хубаво,притеснявам се и почвам да се държа глупаво....

DisciplineAndOrder
06-09-2008, 12:43
1.Свива ми се корема
2.Завива ми се свят
3.Омекват ми коленете и едвам ходя
4.Изпитвам неописуемо силно желание да му се хвърля на врата(и в повечето случаи го правя :oops: )
Просто това прекрасно усещане няма как да се опише,всеки си го знае как е.

мда...

Wrathchild
06-09-2008, 12:46
Аз преминах фазата с пеперудките, обаче всеки път като си го видя и изпитвам диво желание да го гушна и да не го пускам...и да го удуша от целувки... :-)Пеперудките при мен обаче още се появяват, но в по-'специални' моменти или когато просто съм романтично настроена. По принцип изпитвам едно много приятно чувство на някаква вътрешна топлина... не мога да го опиша.

butty
06-09-2008, 13:06
в началото и аз изпитвах това чувство, свиване на корема и т.н., след като измина доста време, вече просто ... желанието ми да го виждам се усилва, защото може да се виждаме много рядко ... и като го видя ми бликва една голяма усмивка на лицето и отивам и го прегръщам, в този момент се чувствам страшно спокойна и защитена...

Kaos_Urbano
06-09-2008, 13:08
Ми сега в момента,нямам половинка.. но..
бившия като го видех,единственото нещо,което ми идваше в главата...беше-лук,чесън,праз,лапат.. иначе никви чувства.. просто беше от село..и за тва се сещах всеки пЪт,като го видех.. :lol:

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 17:26
Аз преминах много бързо през фазата "пеперудки и вълнение". :? Радвам се да го видя, но не мога да кажа, че ми идва да полетя от възторг. Може би защото най-често се срещаме на не чак толкова романтично място (преди да отидем на някое по-спокойно, де), затова цялото ми чувство се убива...

angelcheeee_93
06-09-2008, 17:31
izpitvam silno valnenie i nqmam tarpenie da go pregarna :)
neopisuemo 4uvstvo :) :) :)

Abigoria
06-09-2008, 17:37
Аз преминах фазата с пеперудките, обаче всеки път като си го видя и изпитвам диво желание да го гушна и да не го пускам...и да го удуша от целувки... :-) ;-)

pepita87
06-10-2008, 09:09
Vupreki,4e se vijdame vseki den....kogato ne go vidq pove4e ot 3-4 4asa ve4e zapo4va da mi lipsva...i kogato nabliji 4asa da se pribira o4akvam onzi poznat i tolkova liubim 6um ot otkliu4vaneto na vhodnata vrata...i tursq pogleda na nai-obi4anoto ot men su6testvo na tozi svqt!Zaliva me vulna,kogato pogledite ni se sre6tnat ,trupkata v korema...mai ve4e e iz4eznala :-o i kogato vidq usmivkata mu,koqto moje da raztopi i aisberga,koito potu6i "Titanik"....me obzema 4ustvo na zadovolstvo i 6tastie,4e sum s 4oveka,koito az obi4am i koito me obi4a do bolka...i 4e imenno se pribira ve4er do men,spodelqme edno leglo,edna pasta za zubi,edin pokriv...edni 4ustva...4ustvoto e nezamenimo i nepovtorimo :grin: