PDA

View Full Version : Заслужава ли да му простя и да се съберем.... :?



bUbInkA__
06-06-2008, 20:12
Така... приятеля ми скъса с мен преди извесно време защото нямал чувства към мен. Беше ми мн тежко.Скоро тои тръгна с друго момиче.Беше ми адски гадно всяка вечер да ги виждам заедно в центъра за рачичка.... ;( Наскоро разбрах че са скъса.Незнам причината.Та.. минала вечер тои ми писа в скаип че бил много объркан и незнаел какво иска,но маи чувствата му към мен се били върнали.А вече минаха почти 2 месеца откакто сме разделени.Аз все още го искам ужаасно много.Но незнам тои дали наистина ме иска или просто другата го е зарязала и тои отново тича до мен :?

w0sh
06-06-2008, 20:14
Иска да ебе момчето. Жалко,че бившата не му е пуснала бързо а?

пък ти сигурно си му пускаш ако ен редовно, то поне достатъчно.

AnIcHkAtA
06-06-2008, 20:17
Пффф...мн е относително маце...неможе така да се каже.Ако мислиш, че има някъф процент да чуства все още нещо към теб, дори да е съвсем малък, според мен винаги си заслужава да опиташ ;)

bUbInkA__
06-06-2008, 20:18
Иска да ебе момчето. Жалко,че бившата не му е пуснала бързо а?

пък ти сигурно си му пускаш ако ен редовно, то поне достатъчно.
Ако толкова те интересува- НЕ сме се ебали... ;)

BlueFace
06-06-2008, 20:19
Иска да ебе момчето. Жалко,че бившата не му е пуснала бързо а?

пък ти сигурно си му пускаш ако ен редовно, то поне достатъчно.
Ако толкова те интересува- НЕ сме се ебали... ;)
А може би той мисли че е време :D

SlAdK0t0
06-06-2008, 20:19
Ми сладуранке, тъй като и аз вървя по твоя път в момента... т.е. и моя приятел ми намеква разни неща за раздяла,.... та мисълта ми беше, че ми е пределно ясно какво ти е :wink: Ама аз винаги съм оптимист и ще ти кажа, че той може би е разбрал какво всъщност е имал след като те е игубил веднъж :wink: Така че, според мен няма нищо лошо да му дадеш шанс :)

VerryBerry
06-06-2008, 20:20
Ами незнам..чесно казано-прецени сама дали си заслужава..и му дай шанс...както си прецениш.Ние ако те посъветваме да се съберете-тва може и да не излезе удачно.Ти го познаваш най-добре.. :)