PDA

View Full Version : Какво да правя ?



jessika
06-06-2008, 21:34
От няколко дни не се чувствам добре...имам проблем с бъбреците..и това се отразява малко или много на настроението ми.Днес подхвърлих на приятеля ми,че не ми е добре...но той дори не ме и попита защо...Аз замълчах и не му казах,че имам проблем...реших да не го товаря с моите неща...защото не всеки обича да му се говори за болести...въпреки,че когато на скоро ми каза,че е болен аз веднага му помагнах и разговарях с него.И малко по късно се пошегувах за нещо...при което той реагира остро и ме остави сама...Доста често постъпва така...кажа нещо което не му харесва и изчезва...Дразни се когато кажа,че нещо не ми харесва...когато изразя мнение противоположно на неговото...Почва да ме анализира...нещо което аз не съм правила нито един път с него.Сега се чувствам ужасно...боли ме и в двата смисъла на думата...и физически и душевно...И незнам какво да правя ?

Spider4eto
06-06-2008, 21:35
поговори си сериозно с него, ако още упорства зарежи го, с такова магаре далече няма да стигнеш

angelcheeee_93
06-07-2008, 04:36
obqsni mu ,4e i ti ima6 pravo na li4no mnenie i ne si dlajna da se vliqe6 ot nego.ako ne te razbere go zareji.6tom v 1 vrazka nqma raziratelstvo za kakvo ti e

Buhtaaa
06-07-2008, 16:36
Сподели му, какво те притеснява!

kefish_meee
06-07-2008, 16:41
Ми май не сте един за друг... :?