PDA

View Full Version : Може ли да си толкова елементарен?



mrysnika
06-06-2008, 21:43
Едни от нашия клас набарали класното по даден предмет..и са си го взели и го дават на 1 човек от класа,ама го предупреждават да не го разпространява...при което едно момиче разбра кво става и вика ''аа вие класното ли имате що се скатавате е я дайте насам'' и тоя ,въпросния от тези,които са го намерили,като се развика 'Ае стига глупости е,това не е за целия клас' и приятелката му на тоя си го прибра. Хахаха напуши ме на смях..да не го давали на всеки...интересно ми е какво ще им стане,ако го разпространят..някой друг ще има висока оценка?? ау трагедия... :D

XceSS
06-06-2008, 21:53
Оффф такива най-много ги мразя, пък половината ми клас само такива.На класно/контролно им викам "Кажи нещо, че имам три двойки" и те "Аммм аз нищо не знам/написал" и в същото време обръщат друга страница да пишат.Аз не им искам за 6, ами за 3-4 бахти :x

VerryBerry
06-06-2008, 22:00
Ми недейте да разчитате на чужди контролни,..кой знае колко са верни..аз веднъж така си изпатих-уж сичко 6 а после се оказа..4 :?

mrysnika
06-06-2008, 23:07
Оффф такива най-много ги мразя, пък половината ми клас само такива.На класно/контролно им викам "Кажи нещо, че имам три двойки" и те "Аммм аз нищо не знам/написал" и в същото време обръщат друга страница да пишат.Аз не им искам за 6, ами за 3-4 бахти :x
Е,те не са ти длъжни в крайна сметка,ама аз...друго имах предвид. Така и така това момиче видя,че те имат класното,какво ще им стане,ако го дадат..ще им падне реномето..ще изкарат те по-ниска оценка ли..не мога да разбера какво губят. Ама това е то losers.

XceSS
06-06-2008, 23:24
Оффф такива най-много ги мразя, пък половината ми клас само такива.На класно/контролно им викам "Кажи нещо, че имам три двойки" и те "Аммм аз нищо не знам/написал" и в същото време обръщат друга страница да пишат.Аз не им искам за 6, ами за 3-4 бахти :x
Е,те не са ти длъжни в крайна сметка,ама аз...друго имах предвид. Така и така това момиче видя,че те имат класното,какво ще им стане,ако го дадат..ще им падне реномето..ще изкарат те по-ниска оценка ли..не мога да разбера какво губят. Ама това е то losers.

А в тоя случай кво ги бърка да ми кажат нещо ? Като имат време и да си го проверят а?

amazonkata90
06-07-2008, 10:31
И в моя клас има такива екземпляри, само че тестовете винаги стигат до мен, защото съм в добри отношения с двама-трима от тяхната групичка.. Естествено, с уговорката, че те не са ми дали нищо. А аз също съм ги разпространявала на всеки, който ме помоли. Но да ви кажа честно, най-голямата скръндза на два пъти се изяждаше от яд, тъй като имаше тестовете предварително, но и на двата изкара 5.45.

ThePowerOfLove
06-07-2008, 12:08
Нашия клас пък само в това сме задружни :) Който разбере някоя от задачите веднага казва на другите и дори ако някой я реши всички я преписват :) Даже със съседния клас когато са преди нас ни дават всички задачи и по български и по математика и ние им казваме ако сме били преди тях.. Добре е да се подкрепяме ;-) ;-)

ArTanDra
06-07-2008, 15:09
Оффф такива най-много ги мразя, пък половината ми клас само такива.На класно/контролно им викам "Кажи нещо, че имам три двойки" и те "Аммм аз нищо не знам/написал" и в същото време обръщат друга страница да пишат.Аз не им искам за 6, ами за 3-4 бахти :x

Такива като теб ме дразнят! Ми седни и си научи е.. тези двойки да не са изкарани с голяма мъка ? Какъв нахален народ...

А по темата .. може да си има причина да не се разпространява, ако това си заслужавате!

LovePoisoned
06-07-2008, 16:19
^ + 1 Аз не съм длъжница на никого от сегашния ми клас (с който ще се разделяме). Изключително тъпо беше, когато човек, преди държал се с мен ужасно, ме моли да му пиша преразказ върху един текст, щото бил много закъсал с оценките. :lol: Наглостта на някои мои съученици няма край... Първо правят всичко възможно, за да ги намразиш, а след това идват да ти се мазнят... Еми, не става така. ;) На един такъв индивид даже веднъж му казах грешен отговор. Отмъстителна съм, да, но имах причина да го направя. :-x

sunset_light
06-07-2008, 21:00
Учете,това е решението. :)

mimenceto666
06-07-2008, 21:16
то не е баш по темата, ама както и да е
веднъж имахме контролно по биология и една от мойте съученички седеше на задния чин
г-жата ни даде едни и същи контролни
през цялото време си подсказвахме, коя колкото знаеше
на края се оказа, че бяхме единствените със 6

5StaR
06-07-2008, 22:57
хаха ние като правим тест по история примерно, и някой се извиква... 12то Б ... после аз примерно 7- Г и така си подсказваме, ама то се създава какафония и даскалите не се осещат

kuklichka_bg
06-07-2008, 23:00
nie vednaj vidqhme klasnoto po bg snimahme go i posle po skype na si4ki pak vednaj taq po fizika be6e zabrila kontrolnite dolu v knijraicata i xaxaxaxa