PDA

View Full Version : Дайте съвет!!!Много е сериозно!



Elesar_Telkontar
06-06-2008, 23:36
Много е сериозно!Без шеги,моля!
Проблема е в това,че някакъв се запознал с приятелката ми във vbox,поради общи интереси.От доста време си пишат всеки ден в skype.Той си имал гадже,ама тя се държала гадно с него и сигурно щели да късат.Приятелката ми е наивна(знам,защото и преди е ставало така)и си мисли,че той няма особени отношения към нея.Аз съм на друго мнение.Всеки ден си пишат-това е като закон божи,ако не е на компа или няма нет той задължително и праща sms.Разгледах и телефона-беше пълен с негови съобщения.Говори и на галени имена.Пишат си по цели часове.На мен ми отделя само няколко минути,а с него си пише постоянно.Говорят си за апсолютно всичко.Не знам какво точно и пише,но съм много ядосан.Най-лошото е,че той се появи точно когато тя се скара със най-добрият си приятел.Както се досещате,аз съм и гадже,но тя има нужда и от приятел и той се оказва веднага до нея за да я изслушва и утешава.Тя си споделя повече с него отколкото с мен.Не знам какво са си писали през всичките тези дни.Говорил съм с нея много пъти за това,но тя не ми вярва:първо,защото по принцип съм много ревнив и второ,защото тя е много наивна и той и е спечелил доверието.И преди е ставало така.Тя знае.Казвал съм и.Но сега отново е заблудена.Ако му направя нещо ще ме набеди,че бия приятелите и.Той е от София и не мога да го намеря за да го понабия.Няма да се съгласи да се срещнем да се бием.Чувствам се безпомощен и безполезен!Вече почти не правим секс.Имаше пауза,поради здравословни проблеми,но и сега тя пак не иска.Само казва,че иска секс,но не показва никакво желание.Имам чувството,че тя няма нужда от мен!Отгоре на всичко той притежава всички качества,които аз нямам,и е по-добър от мен във всичко.Единствното ми предимство е,че той е дебел,а аз не.
Искам нормален живот!!!

kPuCkA
06-07-2008, 07:10
Ууу...че гадно!Мислиш ли,че в твоя случай действия от типа на "остави я,не й звъни,тя ще осъзнае какво губи и сама ще те потърси" ще помогнат?Все пак той е от София,вие от Стара Загора...мисля,че това момче не би трябвало да представлява огромна заплаха за теб?

NH3
06-07-2008, 07:12
бой ебане и сръбска музика брато болите хуя путки колкото щеш

Elesar_Telkontar
06-07-2008, 07:24
Ne iskam da kysam s neq!Obi4am q!Zaedno sme ot pove4e ot 8 meseca.Tq e edinstvenoto momi4e,s koeto sym si spodelql apsolutno vs i koqto iska seriozna vryzka.Predi pak se e slu4valo da si misli 4e nqkoi i e fr,no posle sled kato toi q predade razbira,4e sym bil prav.Iskam i sega da stane taka i se nadqvam s cqloto si sy6testvo da ne go haresva!Nali vi kazah,4e toi pritejava vsi4ki ka4estva koito az ne i 4e e po-dobyr ot men vyv vs.Spored men i dvamata se haresvat,no tq ne iska da kysa s men poneje toi e v Sf i togava nqma da ima 4ovek do sebe si vseki den.A toi skoro sig 6et kysa s negovata,6toto se dyrjala gadno.Taka 4e skoro toi 6te e po-vajen ot men(sig otdavna e taka).

varnen4e
06-07-2008, 07:27
След като търси таква връзка с друг човек явно на приятелката ти нещо и липсва във вашите взаимоотношения, но аз не бих могла да знам какво за да ти кажа.
Обръщай и повече внимание и ако продължава да има нужда от разговорите с него я остави, защото тя просто може да има нужда от приятел.
:)

NH3
06-07-2008, 07:30
Ne iskam da kysam s neq!Obi4am q!Zaedno sme ot pove4e ot 8 meseca.Tq e edinstvenoto momi4e,s koeto sym si spodelql apsolutno vs i koqto iska seriozna vryzka.Predi pak se e slu4valo da si misli 4e nqkoi i e fr,no posle sled kato toi q predade razbira,4e sym bil prav.Iskam i sega da stane taka i se nadqvam s cqloto si sy6testvo da ne go haresva!Nali vi kazah,4e toi pritejava vsi4ki ka4estva koito az ne i 4e e po-dobyr ot men vyv vs.Spored men i dvamata se haresvat,no tq ne iska da kysa s men poneje toi e v Sf i togava nqma da ima 4ovek do sebe si vseki den.A toi skoro sig 6et kysa s negovata,6toto se dyrjala gadno.Taka 4e skoro toi 6te e po-vajen ot men(sig otdavna e taka).


ЖЕНЧО ! Я СЕ СТЕГНИ МАЛКО И НЕ СЕ ПРАЙ НА ПУТКА ! ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ КВО ?

MonSitY
06-07-2008, 07:55
нещо не и даваш и затова тя е толкова близка с другия .но не се притеснявай ти си при нея а този човек е чак в софия и едва ли е толкова сериозно връзка по чат не се гради много рядко се получава....

GbSy
06-07-2008, 08:06
Говори с нея, накарай я да ти каже какво й липсва, и се опитай да й го дадеш. Ако не можеш, или тя не иска, я остави, може би просто не ви е било писано...

babity
06-07-2008, 09:36
Гадняр! Всъщност... гадняри!!! Защо когато имаме нормални, приятелски взаимоотношение с някое момче решавате, че той непременно ни иска или желае само да ни изебе? С моя милиони пъти се карахме за същото. Какво да направя, че обичам да се държа свободно с приятелите си, а не като ме гушне да стоя като пън, да не мога да се полигавя с него или с каквото и да е. Може и да имаш комплекси, или поне така изглежда от поста ти, но това не значи, че всеки, който се интересува от гаджето ти иска да ти я вземе. Понякога и момчетата имат нужда от "просто приятел"!!!

Elesar_Telkontar
06-07-2008, 10:10
Toi ne se dyrji prosto kato priqtel!Ima ne6to podlo v povedenieto mu.Obiknoven priqtel ne bi pisal vsqka ve4er sms ako ne e na kompa.Vse 1 e zadyljitelno da si pi6at.Da ne govorim za galenite imena,s koito q nari4a.Vse 1 toi i e gaje,a ne az.Pi6e si s neq vs den,a usporedno s tova mi pi6e na men za ne6to koeto i dvamata haresvame,za da me izmami i da go mislq za priqtel.Vinagi se iztykva i hvali pred men.Vs koeto obi4am da pravq go pravi i toi i e po-dobyr ot men.Nz dali lyje za da me qdosva ili e istina,ama e mn gadno.

babity
06-07-2008, 10:27
Какво като си пишат? Човекът иска да се сприятели с теб, а ти го отблъскаш защото си неуверен в себе си. Какво от това, че я нарича на галено или че си пишат всеки ден. С най - добрият си приятел си пиша почти всеки ден, говорим си по - така. Остави и въздух. И тя има нужда от приятели. Ако пък тоя наистина я сваля още по - добре, че поне ще я изпробваш.

MiMcHeToOo
06-07-2008, 12:13
Виж ся, ходи пий една бира и я игнорираи. Тя самичка ше си разбере, че е загубила. И стига глупости от сорта на "той има всичко дето аз нямам"... Айде, айде не се подценяваи, мисли по-ведро :)

GabisiTa
06-07-2008, 12:14
Пробвай да поговориш с него дали има някакви намерения към нея, кажи му че не ти е приятно да се държи така с приятелката ти... може и да помогне :?

Mazen_ciganin
06-07-2008, 12:48
Ne iskam da kysam s neq!Obi4am q!Zaedno sme ot pove4e ot 8 meseca.Tq e edinstvenoto momi4e,s koeto sym si spodelql apsolutno vs i koqto iska seriozna vryzka.Predi pak se e slu4valo da si misli 4e nqkoi i e fr,no posle sled kato toi q predade razbira,4e sym bil prav.Iskam i sega da stane taka i se nadqvam s cqloto si sy6testvo da ne go haresva!Nali vi kazah,4e toi pritejava vsi4ki ka4estva koito az ne i 4e e po-dobyr ot men vyv vs.Spored men i dvamata se haresvat,no tq ne iska da kysa s men poneje toi e v Sf i togava nqma da ima 4ovek do sebe si vseki den.A toi skoro sig 6et kysa s negovata,6toto se dyrjala gadno.Taka 4e skoro toi 6te e po-vajen ot men(sig otdavna e taka).


ЖЕНЧО ! Я СЕ СТЕГНИ МАЛКО И НЕ СЕ ПРАЙ НА ПУТКА ! ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ КВО ?

+1

Просто стегни се малко бъди мъж и не оставяй тва момиче да ти се качи на главата и да се възползва от теб. Разкарай я колкото и да е трудно ПОВЯРВАЙ МИ след време ще си благодариш че си решил така!

svetlidim
06-07-2008, 13:05
Човече , доколкото разбрах и ти си пишеш с него,така ли е? Ако е така му кажи по мъжки , че не ти е приятно да се мазни на приятелката ти и т.н. ВЪПРЕКИ че не дебелия е виновен , а гаджето ти. Ако истински те ценеше , нямаше да тръгва след първия в интернет , с който имат сходни интереси. Остави я да си решава, не й се бъркай. Като и е по-яко да кисне пред компа - ами да си кисне. Кво може да направиш???Карай си по течението.Ще ти омръзне все някога и ще видиш,че не си заслужава. ТЯ ВИНАГИ ЩЕ ПРАВИ ТАКА! Дори и да не е точно с това момче, тя винаги ще търси 'най-добрия си приятел" на който да се довери,а не на тебе. М/у другото ти каква роля играеш? Само за целувки и секс? Че за това ли са гаджетата??? Наля трябва да сте приятели и т.н. :shock: Да не кажа,че вие трябва да сте си НАЙ-добрите приятели!

И моля те не се изцепвай така :


Той е от София и не мога да го намеря за да го понабия.Няма да се съгласи да се срещнем да се бием.
Това е супер детинско и в никакъв случай няма да ти реши проблема...

FeelMe
06-07-2008, 13:21
6tom skoro se e skarala s nai-dobriq i priqtel navqrno i e mn kofti i e trqbvalo ti da i otdeli6 pove4e vnimanie ot obiknoveno...ne vi poznavam i nz kakvi ste po harakter no mislq 4e ako spre6 da q kritikuva6 4e si pi6e s vuprosnoto mom4e i i pokaje6 po sevuzmojni na4ini 4e q podkrepq6 i 4e i ima6 doverie (dori i da ne e taka) tq 6te osuznae 4e tozi dr nqma kak da se sravni s teb.a otnosno boi s nego i takiva raboti...dori nedei da i spomenava6 za tva o6te po-malko da pravi6 ne6to takova,za6toto ako i tq e kato men tova 6te q otblusne i ne6tata moje da stanat po-zle.aide pogovori si s neq kaji i 4e moje da pravi kakvoto smetne za dobre i sum sig 4e vs 6te se opravi.Uspeh :)

sw3e7_baby
06-07-2008, 13:50
a ne ti li e hrumvalo vmesto da se izma4va6 da se postarae6 da i pokaje6 4e q obi4a6 i tova koeto tarsi v drugiq da go nameri v teb a ? i kato e dale4 ne misli6 li 4e nqma 6ans koi bi se zamaknal tolkova dale4e zaradi edno momi4e ne se zasqgai ae uspeh :mrgreen: :smt008

gorskata_feja
06-07-2008, 14:09
1. боя, при нито едно положение, не е решение на въпроса!
2. Щом той е в София, а вие в Стара Загора, шансът да има нещо повече от приятелство между тях двамата е нищожен!
и 3. Ако той искаше нещо от нея, едва ли щеше въобще да си пише и с теб... все пак ще му е по-лесно да ти я вземе, ако не те познава...

cinderella_gugutka
06-07-2008, 14:20
:razz:
ти ме разби бе пи4.слушай ся-квото и да правиш няма да ги разделиш,ако са толкова близки нищо не можеш да направиш освен да се примириш щот ако тръгнеш да се биеш или нещо само ще влошиш нещата. 8)

Elesar_Telkontar
06-07-2008, 21:24
Imame si pylno doverie i si spodelqme apsolutno vs.Otdelqm i vnimanie.Vs den sme zaedno.Govorim za vs kasae6to partniora.Obsyjdame ejednevieto i problemite zaedno.Kogato tq se skara s nai-dobriqt si fr az bqh do neq est.Staraq se da sym do neq postoqnno za opora v trudni momenti.Vqrno e,4e 4ovek se nujdae i ot priqteli,no spored men toi ima zadni misli.Za men kolkoto i da sa blizki priqtelite ne si pi6at sms ako ne mogat da sednat na kompa.Vse 1 zadyljitelno trqbva da si pi6at vs ve4er.Toi si pozvolqva prekaleno mnogo!

DisciplineAndOrder
06-07-2008, 21:33
ЖЕНЧО ! Я СЕ СТЕГНИ МАЛКО И НЕ СЕ ПРАЙ НА ПУТКА ! ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ КВО ?

копеле,не всичко са толкова...безчувствени ;)

5StaR
06-07-2008, 21:36
ем пич.. "той притежава всички качества,които аз не"

1во - Тва ми прозвуча някакси гейски нз закво
2ро - През интернета всеки може да е бог,ама на живо не е така.

Felis_Dirus
06-07-2008, 21:57
Направи й някаква изненада. Не ти говоря да й купиш плюшен мечок - заведи я някъде, където винаги е искала да отиде или направете нещо, за което тя винаги е мечтала. Ако трябва и много свещи и цветя - якото клише от филмите, но пък няма жена, която да остане безразлична на подобна гледка.

Идеята ми е да я впечатлиш. Повярвай ми, само за теб ще мисли.. не късай с нея - това е най-голямата глупост. Остави ги идиотите какво говорят. :wink:

Това го пиша набързо, щото не ми се обяснява, ако мислиш, че това би помогнало, пиши едно лс и ще го измислим. :) Не забравяй факта, че съм жена все пак, а и щом тя е наивна... :)

varnen4e
06-08-2008, 06:26
Защо когато имаме нормални, приятелски взаимоотношение с някое момче решавате, че той непременно ни иска или желае само да ни изебе?

Защото това са мъжете... Психологията им е такава. Напълно нормално е това да си помисли човек.
:)

varnen4e
06-08-2008, 06:27
1. боя, при нито едно положение, не е решение на въпроса!


Не мисля така. :)

Remini
06-08-2008, 06:36
Ще тръгнеш да се биеш с този мистериозен тип,а няма да хванеш приятелката си и да треснеш по масата с ръка и да и обясниш като МЪЖ НА ЖЕНА как стоят нещата!Бъди лошият в такава ситуация...едно момиченце едва ли би могло да разбере ситуацията!
А за секса...брате това че си пише с някакъв не би трябвало да повлияе на интимните ви отношения освен ако тя не иска да те зареже 8-)
Успех !

Wrathchild
06-08-2008, 06:58
Ако започнеш да й говориш какъв е и как трябва да го зареже, единственото което ще постигнеш е да й късаш нервите.
Бившия ми точно така процедираше с най-добрият ми приятел (т.е. сегашният ми партньор) - казваше ми 'той иска да е с теб', 'ще го пребия', 'не искам да се виждаш с него', заплашваше го с бой... еми единственото, което постигна беше в един момент да ми омръзне от това и да му изневеря с него, след което разбира се, забрави за мен.

Elesar_Telkontar
06-08-2008, 10:13
Govoril sym s neq na tazi tema.Kazval sym i vs,koeto mislq za nego,no tq ne mi vqrva.Kazva mi 4e preuveli4avam.6te iz4akam malko i 6te vidim.Sig sym,za6toto i predi see slu4valo taka.Ako nqkoe mom4e si pi6e tolkova 4esto s neq i proqvqva takyv golqm interes q haresva.Imalo e nqkolko takiva slu4ai.Posle kato razbere kakva e bila celta im i kakvi sa vsy6tnost se otvra6tava ot tqh.Razbira 4e ne sa i nikakvi fr i,4e sym bil prav.