PDA

View Full Version : Предимствата и недостатъците да разкриваме чувствата си



meni18
06-07-2008, 06:56
Искам да изразите вашето мнение по темата като включите лични преживявания и общо взето разкажете кое е довело до това Ви мнение.Разбира се ако нямате само любовни чувства,може да споделите примерно за това дали мразите някой и какви са според вас предимствата и недостатъците да му го кажете. :) Абе въобще споделето каквито чувства имате на душата :-)

kPuCkA
06-07-2008, 07:00
Повечето хора избягват да показват чувствата си,защото ги е страх да не останат отхвърлени....но все пак аз съм твърдо ЗА...каквото ти е на душа и сърце трябва да се показва,а не да таиш всичко в себе си.

MonSitY
06-07-2008, 07:36
недостатък е ако ги изразиш тия чувства на неправилният човек....
а предимства колкото искаш.аз съм за изразяване но винаги преди да направя такова нещо мисля дали си заслужава мисля за последиците...

varnen4e
06-07-2008, 07:39
По принцип обичам да показвам чувствата си. Понякога дори казвам неща, които много други хора не биха казали- само защото чувствам дадено нещо. Има си предимства, има и недостатъци, това е ясно. Патила съм си от това, но по някога е много по- добре като споделиш чувствата си с човека.
:)

miloto_girl_4e
06-07-2008, 08:47
И да не искам да показвам чувствата си, повечето пъти си личи, просто съм като отворена книга за хората, което си е доста дразнещо...
А и аз често казвам това, което мися, а хората не обичат да чуват
истината и затова понякога ми се дразнят.. какво да ги правиш..хора..
Доста глупаво е да лицемерничиш пред хората...

_FaShIoN_
06-07-2008, 08:54
Аз съм на мение че трябва да показваме чувствата си...защото малко или много като си ги държиме в нас не постига нищо,а напротив...но пък от друга страна някои се боят да ги покажат,защото не искат да бъдат отхвърлени или пък защото смятат че след това тяхните чувства ще бъдат използвани срещу тях (за съжаление има хора които използват чувствата на някой,срещу самия него)... :)

n0Lcho
06-07-2008, 08:58
май май всички сме на мнение,че каквото мислим трябва да си го кажем..
аз винаги казавам на хората какво мисля за тях, което не винаги води до приятни взаимоотношения, но истината е истина, това е живота

както в подписа на varnen4e пише "Ултра директна и мега ефектна"...
бъдете искрени бе, хора!!! :o

donkihot
06-07-2008, 09:14
в момента мисля,4е съм сгрешила като съм си изразила 4увствата към любимия...защото така той разбра,4е без него не мога..и имам 4увството,4е сега си мисли,4ее...може да си ме върти на малкия пръст...а най-лошото е,4е това е истината..в момента...се 4увствам като използвана салфетка...а дори не знам при4ината?

vesinka91
06-07-2008, 09:50
Повечето хора избягват да показват чувствата си,защото ги е страх да не останат отхвърлени....но все пак аз съм твърдо ЗА...каквото ти е на душа и сърце трябва да се показва,а не да таиш всичко в себе си.
napylno sym saglasna s tova trqbva da si kazvame vsi4ko za da byde vsi4ko po dobre :)

MaLkaTa_LaDy
06-07-2008, 10:13
Не обичам да изразявам чувствата си (говоля за любов към някого), защото така се чувствам слаба, но пък от друга страна знам, че трябва да ги показвам, за да не го отблъсна... :x Просто аз съм идиот и не знам какво искам, но все пак се опитвам да го постигна. А когато говорим за отрицателни чувства и мнение за другито хора, нямам никакъв проблем. Казвам всичко в очите, пък другите да се спасяват. Не обичам хората да лицемерничат... Не обиам ли казах?! МРАЗЯ ГО!!! А някой да ме излъже... :shock: Ооо пази боже, ако не е млагородна лъжа, да си събила крушите и да се умита по-бързо.

avril_6
06-07-2008, 11:42
недостатъци: може да бъдеш отхвърлен
предимства: може да бъдат споделени
:D
Аз никога не съм казвала на някой че го харесвам :shock: Остави че ме е срам, ами и срама после .. :P

hrisiiiiii
06-07-2008, 11:46
Според мен трябва да си казваме всичко.. По-добре да разбереш какво мисли човекът срещу теб, отколкото да седиш и да чакаш какво ще стане. И да те отхвърлят, както някои от вас се изразиха, това ще отмине, ще го преживееш някак си. Месец, два, та дори и по-малко, рев и цивки до тавана, и всичко минава. А ако седиш и чакаш... Ехее, имам една приятелка, която чакаше за едно момче 7 години, и накрая когато разбра, че той я мрази, я беше яд, че е "пропиляла" толкова много време по него.. Но в крайна сметка всеки избира за себе си ;]

silence93
06-07-2008, 11:57
Въпреки че съм ЗА показване на чувствата, винаги съм си мислела, че ако се бях родила момче :-P щеше да ми е много трудно с гаджетата, защото съм от типа хора, предпочитащи отсрещната страна да направи първата крачка :oops: :oops: :oops:
Има малко хора, на които наистина мога да се доверя, но пък пред тях съм сигурна, че мога да кажа всичко и да не остана неразбрана :)

pepelq6kaaa
06-07-2008, 12:04
в момента мисля,4е съм сгрешила като съм си изразила 4увствата към любимия...защото така той разбра,4е без него не мога..и имам 4увството,4е сега си мисли,4ее...може да си ме върти на малкия пръст...а най-лошото е,4е това е истината..в момента...се 4увствам като използвана салфетка...а дори не знам при4ината?
i az do predi mesec s biv6iq isq pak har edno mom4e i iskam da sam s nego no ve4e nz....!!??

Krasencety
06-07-2008, 12:12
в момента мисля,4е съм сгрешила като съм си изразила 4увствата към любимия...защото така той разбра,4е без него не мога..и имам 4увството,4е сега си мисли,4ее...може да си ме върти на малкия пръст...а най-лошото е,4е това е истината..в момента...се 4увствам като използвана салфетка...а дори не знам при4ината?


И аз съм така! :? Много е гадно! :(