PDA

View Full Version : Нормално ли е?



alexandarchy
06-07-2008, 09:44
Приятели искам да ви попитам нормална ли е моята реакция в час по Литература. Госпожата връща изходящото ниво и аз вече се радвам, че ще имам 6. Обаче госпожата казва Александър 5! Много се смутих дрямах, дрямах и изведнъж се разплаках, беше ми много тъпо защото тази оценка може да ми развали годишният успех, а имам обещано хъски и цифров ако завърша с 6. Госпожата ме утеши и ми каза, че ще имам още оценки.

Моят въпрос е: Нормална ли е моята реакция нормална ли е (момче съм)??? :o

silence93
06-07-2008, 09:52
Според мен си е напълно нормално! Няма нищо ненормално в това да се почувстваш кофти след като, а и след като не си го очаквал ... А че си момче не значи да си железен в 1000% от ситуациите. Тва са си емоции :smt003

chocoleptic
06-07-2008, 09:52
Да.

alexandarchy
06-07-2008, 10:08
Благодаря ви много :)

amazonkata90
06-07-2008, 10:54
Разбирам положението ти, но трябва да се научиш да се сдържаш повече. Казвам го за твое добро. Първо, да ревеш за петица е смешно (казва ти го човек, който е бил пълен отличник 11 години) и неминуемо ще предизвика много коментари от страна на твоите съученици. Второ, в наши дни трябва да си "железен", иначе околните ще те изядат с парцалите. Така че не показвай повече подобна слабост било в училище, било пред познати или съвсем странични хора.

KristinDiana93
06-10-2008, 08:39
misleno si kazva6 , sa6o sega kato si se vurnem u nas , 6te sednem i 6te si nau4im hubavko , utre 6te vdigne6 ruka da te izpitat i 6te izkara 6 i 6te si ima6 huski , koeto da snima6 s cifroviq :grin: i nikvi sulzi , 4e 6te te biq :-P

XceSS
06-10-2008, 08:55
WTF ?!?
Не е нормално, кво му приказвате ? Ти за 5 ако ревеш, ако имаш 2 ще си срежеш вените а?Предполагам си над 6-ти клас, а за момче и изобщо човек на тази възраст не е нормално!

gothic_angel
06-10-2008, 09:26
Аз мисля,че е нормално.Кво ненормално има? 8-)

manutdforever
06-10-2008, 09:57
WTF ?!?
Не е нормално, кво му приказвате ? Ти за 5 ако ревеш, ако имаш 2 ще си срежеш вените а?Предполагам си над 6-ти клас, а за момче и изобщо човек на тази възраст не е нормално! ми прав си пич.аз по математика се радвам на по висока оценка от 3.наште пак сащо са ми обещали куче ама не ми дреме вече.тя тая пише за годината на един
дошъл от некво даскало за тия с мн мозък 5.свиквай пич с по-ниски оценки.ма гледайда не плачеш пред приятели шот ше ти се подиграват

Yancheto
06-10-2008, 11:02
Разбирам положението ти, но трябва да се научиш да се сдържаш повече. Казвам го за твое добро. Първо, да ревеш за петица е смешно и неминуемо ще предизвика много коментари от страна на твоите съученици. Второ, в наши дни трябва да си "железен", иначе околните ще те изядат с парцалите. Така че не показвай повече подобна слабост било в училище, било пред познати или съвсем странични хора.

Така е!Научи се да се сдържаш повече,все пак си момче.Никой не харесва ревливи момчета,които плачат за глупости!

KristinDiana93
06-10-2008, 11:25
lele , hora stiga be i toi e 4ovek , 6te si reve ako iska , kvo zna4enie ima pola , iznervqte me , stanalo mu e gadno na mom4eto , i az sum revala , v 7 klas 6te si stane pi4 ve4e :( za6to priemate vsi4ko ot lo6ata strana :?

mhmhmhmhm
06-10-2008, 11:28
Нормално?! :shock:
абе човек да ревеш за 5ца?!
то за двойка е тъпо да ревеш,пък ти за петица и то си момче :shock:

а и кво ваще да не би да те убият за една петица

KristinDiana93
06-10-2008, 11:57
Hahahahahahah az puk kazvam 4e 6te si reve mom4eto :lol:

KurZaLefski
06-10-2008, 12:06
Кое му е нормалното бе ? Да не си путка да ревеш пред цел клас ?

MidnightCreep
06-10-2008, 12:12
Защо бе,просто сблъсък между реалност и очаквания,афект винаги има.
Нищо не е станало,обаче е хубаво да се научиш да се сдържаш.

KristinDiana93
06-10-2008, 16:05
to4no tuka :x

XceSS
06-10-2008, 16:22
С нищо не можете да ме убедите, че е нормално да се плаче за петица и то пред цял клас!
Разбирам да ти пука за училище, да си гледаш оценките и интересите, ама това е просто смешно ! Не може момче/момиче (в случая момче) на 13-15 години да плаче за оценка и то за петица!

Faraonqbg
06-10-2008, 16:29
Ами KurZaLefski, си го е казал правилно. Реви си колкото искаш , но недей пред целият клас де :-D Предполага се , че момичетата ще ревът , а ние ще ги утешаваме 8)

ANTIHUMAN
06-10-2008, 16:37
Ами KurZaLefski, си го е казал правилно. Реви си колкото искаш , но недей пред целият клас де :-D Предполага се , че момичетата ще ревът , а ние ще ги утешаваме 8)

+1 Да да ще утешавам курвите от моя клас :lol: Мен кой ме утешава като ми се случи нещо гадно ?
П.П. Към автора : Стига плака като момиче.Научи се да си сдържаш емоцийте! :)

nailana
06-10-2008, 16:41
ми не смятам че е нормално!какво?!ти ако имаш 2-ка ще се самоубиеш ли?
а ти за 5-ца
бтв,кой клас си?

не,некой път,просто като чета такива тъпи теми и ми се ще да си разбия главата в някоя тухла.

и то пред целия клас?ходи си у вас и там си реви колкото искаш.
и аз днеска очаквах 6-ца по биология,защото всичко преписах от учебника,и накрая ..4ка,ама не съм ревала,взех си теста и готово..

sunset_light
06-10-2008, 16:43
Ми нормално е ,какво смешно има ,не мога да разбера,само мислите за чуждото мнение. :-x

Faraonqbg
06-10-2008, 16:47
Ми нормално е ,какво смешно има ,не мога да разбера,само мислите за чуждото мнение. :-x
Кое му е нормалното да ревнеш пред цял клас за 5ца , пак казвам 5ца , а не 6ца ? Виж за 2 , може би има някакъв смисъл при положение , че е пълен отличник ... и техните ще му строшат каската ...

sunset_light
06-10-2008, 16:51
Ми ,гадно е да те прецакат с оценките,прав си,а и има такива родители да,само правят някакви задачи като например спечели шестица и ще ти купя еди какво сиии,ама го правят само да го подтикнат да учи,виж приятел хвани и зубкай яко, и я помоли да те изпита,ще се зарадваш на успеха,повярвай ми. :)

XceSS
06-10-2008, 17:02
Ми нормално е ,какво смешно има ,не мога да разбера,само мислите за чуждото мнение. :-x

Представи си след 5-10 години, когато започне работа и к'во като му дадат вместо 400 лева 380, ще се разплаче пред шефа си ли ? Да се научи да сдържа емоциите си и да отсява важното от маловажното!

mhmhmhmhm
06-10-2008, 17:27
Кое му е нормалното бе ? Да не си путка да ревеш пред цел клас ?
хахаххаа

shmurkam
06-10-2008, 17:44
Мъжете не плачат,но хората-да.
Прави си сам изводите... :)

shmurkam
06-10-2008, 17:46
Ми ,гадно е да те прецакат с оценките,прав си,а и има такива родители да,само правят някакви задачи като например спечели шестица и ще ти купя еди какво сиии,ама го правят само да го подтикнат да учи,виж приятел хвани и зубкай яко, и я помоли да те изпита,ще се зарадваш на успеха,повярвай ми. :)
Като нашите. :-D
Казаха ми,че ако завърша с пълно 6 ще ми купят МР4. :lol:
Аз веднага се навих. 8-)

nailana
06-10-2008, 18:01
родителите постоянно казват,че ще ви наградят с нещо,ако направите еди какво си...ако завършите с 6..бла бла....да не сте им домашни любимци?
по - добре да се хвана на работа,сама ще си изкарам пари за каквото и да било

NORX
06-11-2008, 13:10
Пич..ти си педерас..тва е педалско както искаш го приемай ама щом си се разревал пред целия ти клас..не ти ли е малко кофти ,че си плакал пред целия си клас кат някфо момиче.....ся даже и момичетата си мислят че са повече от тебе щото си ревал чаткаш ли..да не говорим за момчетата...сиг си пален загубеняк...

victoriq
06-11-2008, 15:18
Аз ревех във втори клас,когато получих 2-ка,защото не си носех няк'фа тетрадка...И в 5-ти и в 6-ти имах двойка,ама ми дремеше на...нали... :-D Но попринцип винаги си завършвам с 6 :-D Стегни се малко...Да не си в детската...Емоциите са си емоции,ама за такава глупост...Не е забранено да плачеш,ама за 5-ца :shock: Ай за 2-ка щеше да е по-приемливо,ама 5-ца :shock: Или поне да беше излязал до 00,а не пред всички...

saysonic
06-11-2008, 15:24
Spox man ;) няма са плашиш има много несправедливости в житота...бял кахър...тва да ти е проблема...иначе за нормалко незнам сигурно си свръх-чувствителен...което не е лошо...но пак зависи кой клас си и къде учиш.Щото има много различия навсякъде!

zorikost90
06-11-2008, 15:25
Ne go uprekvam, ama ima po-gadni slu4ai. Samo da ne stane grandoman ne tema 6-ici 4e tva e naistina lo6o.

pcdollsmimi
06-13-2008, 09:43
znachi spored men si e napalno normalno zashtoto nqkoi momicheta i momcheta kazvat eeee toq pak vedngaa da revne momchetata ne bivat da revat ili tem podboni kakto kaza tam nqkoi tova sa emocii i ako si bil mn razstroen nqma nishto sramno a ako klasayt te e vidql i ti se e podigraval zatova che si plakal hich da ne ti puka kakto kaza pak nqkoi shte sednesh shte nauchish i sledvashtiq pat kato te vdigne gospojata kaji sichko koeto e trqbvalo da douchish taka shte pokajesh na sichki che ne ti dreme!!! :-P tova e moq savet dano da te e haresal :D